Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:377
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

11.Mar.2014 16:49:14 via Website

merhabalar

hocam ben samsuung galaxy note 3 n9005 satin aldim yurt disindan isvicreden ve tr getirdim ( cihaz sim kilitsiz ) burda kendi sim kartimi taktim bana sim agi pin girin diye bir hata verdi ben bunu arastirdim bu cihazi ben yurt disinda o ulkeye ait bir sim kart takip aktiv ettikten sonra burda kullanabilirmisim .ama bunu tekrar geri goturup getirme sansim yok nasil cozerim bu sorunu ?

kolay gelsin

lutfen konuyu bilen cozume ulasan diger arkadaslarda cevap versin
  • Forum girişleri 1

15.Mar.2014 16:33:16 via Website

Selam
Bende samsung galaxy note 3 var . MODELİ: SM-N900 . Iraktan ikinci el aldım ilk kullanıcısı samsung hesabının oturumunu açık bırakmıştı . eski kullanıcıya ait bilgi kalmasın diye fabrika ayarlarına getirmek istedim menüden girdim ama benden şifre istedi bilmediğim için bende ÜÇLÜ TUŞ SİSTEMİ İle factory reset yaptım.
Şu an telefon İLK Kurulum ekranında açılıyor dil seçiyorum saat seçiyorum falan filan En Son SAMSUNG Oturum açma Yerine geliyor kendi hesabımla oturum açamıyorum işleme başarısız diyor her seferinde.

Bir de SAMSUNG Oturum açma Yerine geldiğinde Üst Tarafta diyor ki '' Bu cihaz anormal bir fabrika ayarından dolayı kilitlendi. oturumu açmak için Halihazırda oturum açmış olduğunuz Samsung Hesabının Oturumunu açın '' Yazıyor.

Lütfen bana Yardım EDİN
  • Forum girişleri 2

18.Mar.2014 18:29:18 via Website

kolay gelsin . ben matematik öğretmeniyim. note 3 telefonumda pdf dosyalarını açabiliyorum. ancak pdf dosyalarının üzerine kalemle bir şeyler yazmaya çalıştığımda çok kalın yazıyor. kalem ayarlarından kalem ucunu inceltmeme karşın yine çok kalın yazıyor. pdf içinde renk dışında bir kalem ayarı yok. ikincisi de kalem üzerinde ki tuşa basıp fotoğrafını çektikten sonra yazabiliyorum. örneğin bir testi çözerken yazımı yazıp alttaki soruya geçemiyorum. resmini çekmeden yazabilme yolu var mı? çözümü var mı? yardımlarınızı bekliyorum

— değiştirilme tarihi 18.Mar.2014 19:24:31

• Forum girişleri 2

21.Mar.2014 22:56:37 via Website

Note 3 kullanıyorum.En son yazılım sürümü olan 4.4.2 güncellemesini 19.03.2014 de yaptım. Facebook sayfasındaki beğenme butonuna basıyorum,sonra tekrar beğenenlere basmama rağmen beğenenlerin isimleri çıkmıyor yani açmıyor.4.4.2 güncellemesinden önce böyle bir sorun yoktu.Hatta Facebook uygulamasını kaldırdım ve tekrar kurdum sonuç değişmedi.
Ayrıca,başka bir tarayıcıdan(İE ve Chrome) girdiğim zaman bu sorun olmuyor.
Sayın arkadaşım bu konu ile ilgili bir bilgin varsa sevinirim.
  • Forum girişleri 2

21.Mar.2014 23:32:22 via Website

Facebook la olan uyumsuzluk facebookun yeni bir güncellemesi ile çözüldü.Bilginize
  • Forum girişleri 133

24.Mar.2014 23:28:18 via App

Hamit Kargı
Facebook la olan uyumsuzluk facebookun yeni bir güncellemesi ile çözüldü.Bilginize
+1
  • Forum girişleri 3

02.Nis.2014 22:28:07 via Website

note 3 n 9000 de son 2 gündür maillerde bir sorun var.gelen kutusunu güncelleme yapınca e posta eşitleme devre dışı yazıyor ve ne yaptıysam olmadı.ayarlardaki eşitleme bölümünden de çözüme ulaşamadım.bilginiz varmı aceba.güncellemeden sonra böyle oldu...
  • Forum girişleri 1

03.Nis.2014 11:37:11 via Website

Burak Turgut
Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba Burak Note 3 Aldım Kore Adroid Sürüm 4.4 SM-N9006 Yanlız Benim Sorunum Ana Ekranda Çoklu Sayfa Bölümünü Parmagımla Küçültüp 5 Sayfayı 2 Sayfaya Çeviriyorum Ama Bir Kaç Dakika Sonra Tekrardan 5 Sayfa Çıkıyor Bunu Nasıl Halledebilirim Ekranı Küçültüp Sürüklemelerle Kaldıra Atıyorum Bir Süre Sonra Geri Geliyor Sayfalarım
  • Forum girişleri 1

05.Nis.2014 21:32:46 via Website

Merhaba bende Note 3 kullanıyorum Whatsapptan Müzik gönderebiliyordum lakin artık gönderemiyorum attenchmentta sese bastıktan sonra direk ses kayıt çıkıyor eskiden müzik çalardanda gönderebiliyordum oda artık olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • Forum girişleri 1.065

05.Nis.2014 21:43:15 via App

dosya yoneticinizden sarkiyi secip paylasma butonu ile whatsapp tan sarkiyi gonderebilirsiniz

HAZREC..

• Forum girişleri 8

05.Nis.2014 21:45:07 via App

yakınlık sensörü açık arama yaparken kulağa götürünce ekran kapanıyor ancak kulaktan çekince tekrar açılmıyor neden olsa gerek.fabrika ayarina döndürmüştüm olmadı. yardım teşekkürler.
  • Forum girişleri 1.065

05.Nis.2014 21:50:22 via App

sensorun uzerinde leke veya toz olabilirmi bi kontrol edin. Ekranda jelatin kullaniyorsaniz sensorun uzerini kapatip kapatmadiginida bi kontrol edin

HAZREC..

• Forum girişleri 8

05.Nis.2014 21:55:16 via App

toz yok üst kısımda jelatinin de sensör kısımları boş zaten sensör bozuk olsa hiç kapanmazdi samsung musteri hizmetleri de böyle dedi
  • Forum girişleri 1.065

05.Nis.2014 22:00:44 via App

yazilimsal bir hata haklisin hic kapanmazdi oyle ise fazla ugrasma derim sorunu cozemiyorsan ver servise

HAZREC..

• Forum girişleri 8

05.Nis.2014 22:06:05 via App

Servis yeniden yazılım mi yükler acaba yoksa donanım dan bi şeyleri degistirmezler herhalde dimi hocam bi de bunun için servise verip 1 ay beklemek sizce mantıklı mi Teşekkürler.
  • Forum girişleri 1.065

05.Nis.2014 23:17:52 via App

benim şahsi goruşum ben beklemem ve bu sorun için servise belki vermezdim. Donanimsal bir hata ise şayet ve degismesi gereken hatali bir parca var ise elbette degisterecektir. aklina baska bir sey gelmesin

— değiştirilme tarihi 05.Nis.2014 23:19:38

HAZREC..

• Forum girişleri 4

11.Nis.2014 17:20:14 via Website

Merhaba,bir ay önce note 3 telefon aldım.Telefonumun sadece müzik çalarıyla alakalı bir sorunu var.Dosyalarımdan yüklediğim müzikleri açabiliyorum fakat bazen müzik çalardan açtıgımda simsiyah ekran geliyor ve düzelmiyor.Telefonu açıp kapadığımda düzeliyor ama bir kaç saat sonra yine aynı sorun oluyor.Fabrika ayarlarına geri döndürdüm sorun hala devam ediyor.Ne yapmam gerekiyor?
  • Forum girişleri 8

12.Nis.2014 10:44:02 via App

simsiyah ekran widget ta mı oluyor şeffaf değilde siyah widget mı
  • Forum girişleri 4

12.Nis.2014 11:48:27 via Website

Widgetta olmuyo Uygulamalardan müzik çaları actıgımda ekranda müzikler görünmüyo simsiyah görünüyo hatta ekrandaki kararma gidip geliyor.Telefonu dün aksam 9 gibi kapattım hemen açtım ve düzeldi ve o saatten beri müzik çalarım açılıyor bu durum çok saçma değil mi?Samsung yetkilileriyle görüştüğümde servise götürmem gerektiğini söyledi ben bu telefonu alalı 1 ay olmadı daha.