Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:376
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 8

12.Nis.2014 21:49:17 via App

benim sorunum widget aydı. kitkat a güncelledikten sonra düzeldi.başka Uyg. larda yada kullanımda ekran kararmıyorsa yada gidip gelmiyorsa yazılımsal sorundur.varsa güncelleme yap zaten güncel ise yeni güncelleme bekle yada alternatif müzikçalar yükle rocketplayer gibi son çözüm servis ama donanımsal gibi durmuyor sorun.

— değiştirilme tarihi 12.Nis.2014 21:51:47

• Forum girişleri 4

13.Nis.2014 02:42:21 via Website

Güncelleme yaptım zaten.Yaklaşık 24 saattir sorun yoktu şuan tekrardan gidip geldi mesela.Servise gittim bugün onların yanında açıldığı için şuan bir sorun gözükmüyor dendi.Ne yapmam gerektiğini çözemedim açıkcası =)
  • Forum girişleri 4

13.Nis.2014 02:56:05 via Website

Hayır neden sadece bende bu sorun onu çözemedim servise gidip kavga mı edeyim napayım.Böyle olması normal değil ki ama değiştirme ihtimali varsa direk götüreyim bunu baya sıkıntı yaptım ben.
  • Forum girişleri 2

17.Nis.2014 18:32:29 via Website

"Maalesef rServiceHome durdu" diye hata veriyo yardımcı olurmsun

• Forum girişleri 2

17.Nis.2014 18:33:58 via Website

Burak Turgut

Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

• Forum girişleri 1

23.Nis.2014 09:25:30 via Website

Burak bey bir sorum olucak elimde N900a at&t note 3 bulunmakta 4.4.2 kitkat var ve ben bu telefonu rom kullanmadan türkçe yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

• Forum girişleri 1

25.Nis.2014 19:25:05 via Website

S.a Hocam Sıkıntıdayım Note 3 Aldım Replika Kore mesaj gelince sol üst koşede bi almba yanıyor ve akranım yaklasık 1 dk gelmiyor neden acaba sürümden dolayımı 4.2.2 sürümüm birde oyun oynarken oyundan atıyor kulay gelsin ..:(

• Forum girişleri 1

03.May.2014 00:53:40 via Website

Sevilay Süs

Hayır neden sadece bende bu sorun onu çözemedim servise gidip kavga mı edeyim napayım.Böyle olması normal değil ki ama değiştirme ihtimali varsa direk götüreyim bunu baya sıkıntı yaptım ben.

Bende de aynı problem var. Artı olarak S-Pen düğmesine bastığımda temassız menü çıkmıyor. Fabrika ayarlarına getirdim ancak sorun çözülmedi. Siz ne yaptınız bir çözüm bulabildiniz mi?

• Forum girişleri 133

13.May.2014 12:05:03 via App

Tolga Şenol

Sevilay Süs

Bende de aynı problem var. Artı olarak S-Pen düğmesine bastığımda temassız menü çıkmıyor. Fabrika ayarlarına getirdim ancak sorun çözülmedi. Siz ne yaptınız bir çözüm bulabildiniz mi?

ayarları kurcaladınız mı?

• Forum girişleri 133

13.May.2014 12:06:02 via App

Numan Eken

S.a Hocam Sıkıntıdayım Note 3 Aldım Replika Kore mesaj gelince sol üst koşede bi almba yanıyor ve akranım yaklasık 1 dk gelmiyor neden acaba sürümden dolayımı 4.2.2 sürümüm birde oyun oynarken oyundan atıyor kulay gelsin ..:(

replikalarda böyle sorunların görülmesi normal

• Forum girişleri 133

13.May.2014 12:06:58 via App

Hüseyin Demirhan

Burak bey bir sorum olucak elimde N900a at&t note 3 bulunmakta 4.4.2 kitkat var ve ben bu telefonu rom kullanmadan türkçe yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

hocam n900a hakkında bi bilgim yok. n900q olsaydı yardımcı olurdum

• Forum girişleri 133

13.May.2014 12:08:06 via App

Seyyaf akkan

hocam hangi uygulama bu sorunu veriyor onu tespit edip ayarlardan uygulamalara girip o uygulamanın internet kısmını kaparsanız yada servisi ayarını değiştirirseniz düzelir sanırım

• Forum girişleri 133

13.May.2014 12:12:51 via App

mücahid ergün

kolay gelsin . ben matematik öğretmeniyim. note 3 telefonumda pdf dosyalarını açabiliyorum. ancak pdf dosyalarının üzerine kalemle bir şeyler yazmaya çalıştığımda çok kalın yazıyor. kalem ayarlarından kalem ucunu inceltmeme karşın yine çok kalın yazıyor. pdf içinde renk dışında bir kalem ayarı yok. ikincisi de kalem üzerinde ki tuşa basıp fotoğrafını çektikten sonra yazabiliyorum. örneğin bir testi çözerken yazımı yazıp alttaki soruya geçemiyorum. resmini çekmeden yazabilme yolu var mı? çözümü var mı? yardımlarınızı bekliyorum

başka bi PDF programı kurun elbet yapan vardır hocam

• Forum girişleri 133

13.May.2014 12:14:52 via App

mustafa el

note 3 n 9000 de son 2 gündür maillerde bir sorun var.gelen kutusunu güncelleme yapınca e posta eşitleme devre dışı yazıyor ve ne yaptıysam olmadı.ayarlardaki eşitleme bölümünden de çözüme ulaşamadım.bilginiz varmı aceba.güncellemeden sonra böyle oldu...

ayarlardan senkronizayson kısmına girip bi bakın derim hocam

• Forum girişleri 4

15.May.2014 22:26:44 via Website

Benim sorunum camera sn 9005 kitkat 4.4.2
camera icinde ayarlar menusu kayboldu efek menuleri yok

• Forum girişleri 125

16.May.2014 08:34:49 via App

mehmet yücel

kameradan menü tuşuna tıkladığınızda görebiliyomusunuz peki ?

• Forum girişleri 133

16.May.2014 09:49:12 via App

mehmet yücel

ayarlardan geliştiri seçeneklerden pencere animasyon ayarı geçiş animasyonu ölçeği ve animator süre ölçeği ayarlarını yapın derim

• Forum girişleri 4

16.May.2014 15:54:43 via Website

Alp Tuna Kurtoğlu

mehmet yücel

kameradan menü tuşuna tıkladığınızda görebiliyomusunuz peki ?

hayır