Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:376
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 8

17.May.2014 09:43:51 via App

selam

facebook programında bazı yazıları kopyalama yapmam lazim: herhangi bir programı Varmi acaba: Nasil yapariz yrcimdi olursaniz sevinirim::::

• Forum girişleri 133

17.May.2014 22:07:02 via App

vakkas ergan

selam

facebook programında bazı yazıları kopyalama yapmam lazim: herhangi bir programı Varmi acaba: Nasil yapariz yrcimdi olursaniz sevinirim::::

İnternet tarayıcınızdan girmeyi deneyin

• Forum girişleri 125

18.May.2014 09:43:59 via App

Arkadaslar ben n9005 cm11 kullaniyorum sorunum her telefon acildiginda note 3 yazisi ustunde sol ust kosede kirmizi yaziyla "KERNEL İS NOT SEANDROİD ENFORCİNG" onun altindada sari yaziyla "Set Warranty bit : Kernel" yaziyo sorun nedur acaba ?

• Forum girişleri 133

18.May.2014 10:07:52 via App

Alp Tuna Kurtoğlu

Arkadaslar ben n9005 cm11 kullaniyorum sorunum her telefon acildiginda note 3 yazisi ustunde sol ust kosede kirmizi yaziyla "KERNEL İS NOT SEANDROİD ENFORCİNG" onun altindada sari yaziyla "Set Warranty bit : Kernel" yaziyo sorun nedur acaba ?

Kernel'inizi değiştirin hocam

• Forum girişleri 133

19.May.2014 10:26:02 via App

Alp Tuna Kurtoğlu

kernel hakkinda hicbi blgim yok yaa blraz aciklayabilirmisiniz :/

hocam google'a yazın daha kapsamlı olur

• Forum girişleri 4

22.May.2014 16:07:21 via Website

iyi günler hocam ben replika note 3 kullanıyorum kore fakat akıllı kapak sorunu yaşıyorum örneği arama geldiğinde akıllı kapak ekranı gidip geliyor ve cewap weremiyorum sadece aramalarda değil bazen hiç bişey yapmadanda geliyor mesaj yazarken falan. önceden akıllı kapak kullanmıyordum bu sorunu alıyordum fakat kapak taktım yine aynı değişen bişey olmadı bu konuda yardımcı olursanız sevinirm çok rahatsız edci bi durum.

• Forum girişleri 133

29.May.2014 12:05:34 via App

burak burak

iyi günler hocam ben replika note 3 kullanıyorum kore fakat akıllı kapak sorunu yaşıyorum örneği arama geldiğinde akıllı kapak ekranı gidip geliyor ve cewap weremiyorum sadece aramalarda değil bazen hiç bişey yapmadanda geliyor mesaj yazarken falan. önceden akıllı kapak kullanmıyordum bu sorunu alıyordum fakat kapak taktım yine aynı değişen bişey olmadı bu konuda yardımcı olursanız sevinirm çok rahatsız edci bi durum.

Android kaç kullanıyorsunuz

• Forum girişleri 3

29.May.2014 12:24:11 via Website

MERHABA ARKADAŞIM,
NOTE 3 HKKAINDA SORUNUM VAR AMA NOT3 SM-N9005 MODELİ HAKKINDA SORUNLARIM VAR.
ŞÖYLEKİ, TÜRKÇE DİL DESTEĞİ OLMADIĞI İÇİN KULLANAMIYORUM ACİL YAZILIM DEĞİŞTİRMEK GEREKİYOR AMA NASIL OLCAK BİLMİYORUM.

• Forum girişleri 3

29.May.2014 12:26:41 via Website

SAMSUN SM-N9005 MODELİN,N TÜRKÇE KERNELİ YOK MU YARDIM EDİN AĞLAYACAM
hasanunlu1987_37@hotmail.com

• Forum girişleri 133

29.May.2014 17:25:37 via App

Hasan ÜNLÜ

MERHABA ARKADAŞIM,
NOTE 3 HKKAINDA SORUNUM VAR AMA NOT3 SM-N9005 MODELİ HAKKINDA SORUNLARIM VAR.
ŞÖYLEKİ, TÜRKÇE DİL DESTEĞİ OLMADIĞI İÇİN KULLANAMIYORUM ACİL YAZILIM DEĞİŞTİRMEK GEREKİYOR AMA NASIL OLCAK BİLMİYORUM.

root atın hocam?

• Forum girişleri 4

01.Haz.2014 10:18:02 via Website

Burak Turgut

burak burak

Android kaç kullanıyorsunuz

4.3 kullaniyorm

• Forum girişleri 14

01.Haz.2014 22:16:27 via App

Burak Turgut

mustafa el

note 3 n 9000 de son 2 gündür maillerde bir sorun var.gelen kutusunu güncelleme yapınca e posta eşitleme devre dışı yazıyor ve ne yaptıysam olmadı.ayarlardaki eşitleme bölümünden de çözüme ulaşamadım.bilginiz varmı aceba.güncellemeden sonra böyle oldu...

ayarlardan senkronizayson kısmına girip bi bakın derim hocam

olmuyor olmuyor benim telefonda da olmuyor

• Forum girişleri 1

02.Haz.2014 10:07:00 via Website

Burak Bey merhabalar,
Son güncellemeden mi nedir bilmem ama elimde mevcut olan note 3 telefonum son zamanlarda sarjda iken telefon ile oynadığım zaman sürekli sarjı bitiyor ve telefonumun bataryası çok geç doluyor. Sizce telefon arızasından mı kaynaklanıyor olabilir ?

• Forum girişleri 133

04.Haz.2014 12:09:21 via App

Ulaş Aras

Burak Turgut

mustafa el

note 3 n 9000 de son 2 gündür maillerde bir sorun var.gelen kutusunu güncelleme yapınca e posta eşitleme devre dışı yazıyor ve ne yaptıysam olmadı.ayarlardaki eşitleme bölümünden de çözüme ulaşamadım.bilginiz varmı aceba.güncellemeden sonra böyle oldu...

ayarlardan senkronizayson kısmına girip bi bakın derim hocam

olmuyor olmuyor benim telefonda da olmuyor

tekrar kurun

• Forum girişleri 133

04.Haz.2014 12:11:09 via App

Kudret Begoviç Duran

Burak Bey merhabalar,
Son güncellemeden mi nedir bilmem ama elimde mevcut olan note 3 telefonum son zamanlarda sarjda iken telefon ile oynadığım zaman sürekli sarjı bitiyor ve telefonumun bataryası çok geç doluyor. Sizce telefon arızasından mı kaynaklanıyor olabilir ?

telefon sarjdayken telefonu kullanmak bataryaya zarar vermektedir. böyle telefonunuzu bi kaç kere kullandıysanız batarya da bi sorun oluşmuş olabilir. Garanti süreniz devam etmekteyse bi servise yollayın eğer garanti mevcut değilse bataryayı değiştirmenizi öneririm

• Forum girişleri 4

04.Haz.2014 13:49:25 via Website

ustam bizimkisi ne oldu. herhangi bişey demedin...

• Forum girişleri 2

04.Haz.2014 13:51:20 via Website

Öncelikle merhaba,
1 hafta önce note 3 aldım ama şu s-pen'de bir sıkıntım var normalde yuvasından çıkınca temazsız komut menüsü açılıyor fakat işimi görüp tekrar açmak istediğimde spen düğmesine basıyorum fakat bu sefer temazsız komut menüsü çıkmıyor.telefonu kapatıp açıyorum anca öyle düğme ile açılıyor ama yarım saat sonra tekrar aynı şey düğmeye basıyorum hiçbir menü çıkmıyor.telefonu fabrika ayarlarına aldım tekrar aynı sorun devam ediyor sorunu nasıl çözebilirim ?

android 4.4.2
temazsız komut ayarları açıktır