Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:376
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 133

05.Haz.2014 17:25:28 via App

burak burak

ustam bizimkisi ne oldu. herhangi bişey demedin...

belirt ile yazarsanız yazayım hocam gözümden kaçmış olmalı

• Forum girişleri 133

05.Haz.2014 17:26:34 via App

Mehmet YILMAZ

Öncelikle merhaba,
1 hafta önce note 3 aldım ama şu s-pen'de bir sıkıntım var normalde yuvasından çıkınca temazsız komut menüsü açılıyor fakat işimi görüp tekrar açmak istediğimde spen düğmesine basıyorum fakat bu sefer temazsız komut menüsü çıkmıyor.telefonu kapatıp açıyorum anca öyle düğme ile açılıyor ama yarım saat sonra tekrar aynı şey düğmeye basıyorum hiçbir menü çıkmıyor.telefonu fabrika ayarlarına aldım tekrar aynı sorun devam ediyor sorunu nasıl çözebilirim ?

android 4.4.2
temazsız komut ayarları açıktır

aldığınızdan beri mi böyle ?

• Forum girişleri 2

05.Haz.2014 19:13:09 via Website

Burak Turgut

aldığımda sıkıntı yoktu ama bazen çalışıyor bazen çalışmıyor belki ilk başlarda çalıştığı zamana denk gelmiş olabilirim bu sorun iyice moralimi bozdu

• Forum girişleri 1

06.Haz.2014 13:45:09 via Website

slm
hocam bende 9005 lte modeli var.
kamerada ciftcekim modu pasif gözüküyor müdahale edemiyorum.
yardımcı olurmusunuz

• Forum girişleri 133

07.Haz.2014 11:05:57 via App

Mehmet YILMAZ

Burak Turgut

aldığımda sıkıntı yoktu ama bazen çalışıyor bazen çalışmıyor belki ilk başlarda çalıştığı zamana denk gelmiş olabilirim bu sorun iyice moralimi bozdu

temassiz komut ayarlarına bi göz atın belki otomatik aç diye bi şey vardır bende sorunsuz çalışıyor

• Forum girişleri 2

07.Haz.2014 15:49:32 via Website

S.aleyküm arkadaşlar samsung galaxy note 3 N9005 cihazımda sürekli donma ve reset atma problemi yaşıyorum, cihaza nerdeyse 4.4.2 orijinal nekadar rom varsa attım 4 parçalı rom pit dosyasıyla birlikte odin3.0.9 yardımıyla yükledim tabi her seferinde mega wipe yaparak yaptım bu işlemi, hatta sorunun hafıza karttan kaynaklanabilceğini düşündüm ve günlerce hafza kartı kullanmadan denedim sorun herseferinde aynı telefon arada bir kendi kendine yenide başlatılıyor herhangi bir uygulamaya girdiğimde örneğin facebook yada market yada internet tarayıcıya girdiğimde durduruldu hatası veriyor bazende donup kalıyor birka sanye sonra kendiliğinde yeniden başlatılıyor cihaz, cihazım yurt dışından gelme ve pasaport kayıtlıdır, biraz araştırdım bildiğim çoğu kişi yazılımsal olduğunu ida ettiler eski sürüm 4.3 geri dönüş yapmak istedim maalesef mümkün değilmiş sadece cm11 romlarda sorunsuz çalışıyor ben resmi rom kullanmak istiyorum bu konuda bir çözüm üretebilecek yardım edecek, minnettar kalacağım kimseler yokmudur aceba gerçekten can sıkıcı bir sorun cihazın tam işine yarayacağı an donup kalıyor ve yeniden başlatılıyor ne tadı ne tuzu kaldı ne yapabilirim yardım edecek tavsiye verecek arkadaşlar şimdidenteşekkürlerimi sunuyorum ve yardımlarınızı bekliyorum

— değiştirilme tarihi 07.Haz.2014 15:52:42

• Forum girişleri 133

10.Haz.2014 12:26:19 via App

osman yalçın

S.aleyküm arkadaşlar samsung galaxy note 3 N9005 cihazımda sürekli donma ve reset atma problemi yaşıyorum, cihaza nerdeyse 4.4.2 orijinal nekadar rom varsa attım 4 parçalı rom pit dosyasıyla birlikte odin3.0.9 yardımıyla yükledim tabi her seferinde mega wipe yaparak yaptım bu işlemi, hatta sorunun hafıza karttan kaynaklanabilceğini düşündüm ve günlerce hafza kartı kullanmadan denedim sorun herseferinde aynı telefon arada bir kendi kendine yenide başlatılıyor herhangi bir uygulamaya girdiğimde örneğin facebook yada market yada internet tarayıcıya girdiğimde durduruldu hatası veriyor bazende donup kalıyor birka sanye sonra kendiliğinde yeniden başlatılıyor cihaz, cihazım yurt dışından gelme ve pasaport kayıtlıdır, biraz araştırdım bildiğim çoğu kişi yazılımsal olduğunu ida ettiler eski sürüm 4.3 geri dönüş yapmak istedim maalesef mümkün değilmiş sadece cm11 romlarda sorunsuz çalışıyor ben resmi rom kullanmak istiyorum bu konuda bir çözüm üretebilecek yardım edecek, minnettar kalacağım kimseler yokmudur aceba gerçekten can sıkıcı bir sorun cihazın tam işine yarayacağı an donup kalıyor ve yeniden başlatılıyor ne tadı ne tuzu kaldı ne yapabilirim yardım edecek tavsiye verecek arkadaşlar şimdidenteşekkürlerimi sunuyorum ve yardımlarınızı bekliyorum

Bu konuyu Donanım haber samsung galaxy note 3 kullanıcılar kulübüne yazarsanız daha faydalı olur. Donanımsal bi sorun olması lazım. Telefonunuzun replika olmadığından emin misiniz?

• Forum girişleri 1

11.Haz.2014 19:48:40 via Website

merhaba sesim karşı tarafa gtmiyor fakat onlarınki geliyor yardımcı olurmusunuz

• Forum girişleri 2

13.Haz.2014 00:18:25 via Website

Note 3 n9005 cihazı var
tam 310 dakikada sarj ettim
5v 2A Charger ile yaptım
dark marka 5v 3a cihaz aldım hiç ise yaramadı
Ne olur biri bana yardımcı olsun
daha hızlı Şarj etme şansım yokmu

• Forum girişleri 133

15.Haz.2014 19:02:00 via App

Merve Bayar

merhaba sesim karşı tarafa gtmiyor fakat onlarınki geliyor yardımcı olurmusunuz

ayarlardan ses kısmına bi bakın derim

• Forum girişleri 133

15.Haz.2014 19:02:46 via App

ayhan sariahmetoglu

Note 3 n9005 cihazı var
tam 310 dakikada sarj ettim
5v 2A Charger ile yaptım
dark marka 5v 3a cihaz aldım hiç ise yaramadı
Ne olur biri bana yardımcı olsun
daha hızlı Şarj etme şansım yokmu

telefonu 310 dakika şarj mı ettiniz?

• Forum girişleri 7

14.Tem.2014 13:28:51 via Website

iyi günler

Note 3 telefonumu alalı 1 hafta oluyor. her türlü uygulamadan bildirim alıyorum yalnız instagramdan anlık bildirim alamıyorum. anca uygulamayı açarsam uygulama içinde görebiliyorum bildirimleri.
uygulama içinden ve uygulama yöneticisinden bildirim alma ile alakalı bütün ayarlar açık o konuda sıkıntı yok. arada sırada geliyor bildirimler ama çok seyrek.bu konuda bilginiz var mı acaba?

teşekkürler

• Forum girişleri 1

20.Tem.2014 14:08:58 via Website

Note 3 kullanıyorm internete girdim zaman mesaj hakkım gitmeye baslıyor ve internetimde gidiyor nasıl çözebilirim ?

Mesaj hakkı olmadında tl çekiyor !

• Forum girişleri 598

20.Tem.2014 19:05:59 via App

Mesajlarına erişen ve mesaj gonderme yetkisi olan bir uygulama yuklemişşindir

• Forum girişleri 1

22.Tem.2014 15:43:41 via Website

Burak Turgut

Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

s.a hocam replika ürünü note 3 telefonun ekran çözünürlüğünü ayarı yapılır mı ?

• Forum girişleri 1

22.Tem.2014 21:46:08 via Website

Suudi arabistan dan samsung note 3 aldım 1 hafta bekledi telefon sonra kayıt ettirdim fakat 2 saat sonra telefon kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı kime götürdüysem yazılım atılması gerekiyor diyorlar daha türkiyede yok diyorlar siz ne yapmamı önerirsiniz

— değiştirilme tarihi 22.Tem.2014 21:46:38

• Forum girişleri 2

06.Ağu.2014 07:47:03 via Website

Arkadaşlar telefonumda efekt sorunu var onu nasıl açıcam. ( Yani bir uygulama açarken önce bekliyor sonra anında açılıyor.)

• Forum girişleri 133

07.Ağu.2014 18:50:34 via App

İzzet Fidan

Burak Turgut

Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

s.a hocam replika ürünü note 3 telefonun ekran çözünürlüğünü ayarı yapılır mı ?

Sanmıyorum

• Forum girişleri 133

07.Ağu.2014 18:52:16 via App

Mehmet taş

Arkadaşlar telefonumda efekt sorunu var onu nasıl açıcam. ( Yani bir uygulama açarken önce bekliyor sonra anında açılıyor.)

ayarlardan geliştirilmiş seçenekler de efekt süreleri olması lazım. oradan yapabilirsiniz

• Forum girişleri 2

08.Ağu.2014 12:32:10 via Website

Burak Turgut

Mehmet taş

ayarlardan geliştirilmiş seçenekler de efekt süreleri olması lazım. oradan yapabilirsiniz
Burak kardeşim biraz daha açık bir şekilde tam yerini söylersen çok sevinirim.