Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:376
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

08.Ağu.2014 15:11:09 via Website

note 3 neo kullanıyorum,usb ile bilgisayar arası bağlantı sıkıntısı yaşıyorum yardımcı olabilirmisin ?

• Forum girişleri 1

08.Ağu.2014 17:48:37 via Website

merhaba n9005 kullanıcısıyım ve yenisiyim yenisiyim derken tek fark bunun 9005 olması :) n9000 kullanıyordum benim sorunum google playdan istediğim programı indiremiyorum indirmiş gösteriyo ama yüklemiyor nedeni ne olabilir ?

• Forum girişleri 2

12.Ağu.2014 10:52:06 via Website

burak bey merhabalar. note 3 kullanıcısıyım. canımı sıkan 2 problemle karşı karşıyayıym. birinci porblemim knox. önceleri knoxun ne olduğunu ne işe yaradığını bilmiyordum, girmeye çalıştığımda "knox moduna girmeye yetkili değil" diye bir uyarı alıyorum. 2. problemim ise ekran kararması, bu sorun 4.4.2 ye geçtikten sonra meydana gelmeye başladı. telefon görüşmesi yaptıktan sonra ekran kararıyor, tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor. defalarca fabrika ayarlarına döndüm ama nafile. bu 2 problem canımı sıkıyor. öneriniz nelerdir.? telefonumu teknosa.com dan ön sparişle almıştım gear ile birlikte. kaçak göçek olma durumu varmıdır?

• Forum girişleri 133

12.Ağu.2014 23:55:39 via App

Eren Meral

note 3 neo kullanıyorum,usb ile bilgisayar arası bağlantı sıkıntısı yaşıyorum yardımcı olabilirmisin ?

Kies'e bağlayıp bağlantı sorunu giderme yapmayı deneyin. Eğer işe yaramazsa pc'nizde bağlantıyı sağlayacak gerekli dosya yoktur o dosyayı samsung'un sitesinden bulabilirsiniz.

• Forum girişleri 133

12.Ağu.2014 23:56:23 via App

Ahmet Özdemir

merhaba n9005 kullanıcısıyım ve yenisiyim yenisiyim derken tek fark bunun 9005 olması :) n9000 kullanıyordum benim sorunum google playdan istediğim programı indiremiyorum indirmiş gösteriyo ama yüklemiyor nedeni ne olabilir ?

O indirilmiş programı tamamen kaldırın sonra tekrar indirin. Eğer böyle bi şeyi yapamıyorsanız yeni üyelik açın derim

• Forum girişleri 133

13.Ağu.2014 00:03:54 via App

mustafa karacaova

burak bey merhabalar. note 3 kullanıcısıyım. canımı sıkan 2 problemle karşı karşıyayıym. birinci porblemim knox. önceleri knoxun ne olduğunu ne işe yaradığını bilmiyordum, girmeye çalıştığımda "knox moduna girmeye yetkili değil" diye bir uyarı alıyorum. 2. problemim ise ekran kararması, bu sorun 4.4.2 ye geçtikten sonra meydana gelmeye başladı. telefon görüşmesi yaptıktan sonra ekran kararıyor, tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor. defalarca fabrika ayarlarına döndüm ama nafile. bu 2 problem canımı sıkıyor. öneriniz nelerdir.? telefonumu teknosa.com dan ön sparişle almıştım gear ile birlikte. kaçak göçek olma durumu varmıdır?

Knox için kaldırın sonra eski sürüm apk'sini bulun indirin, günceleyin ve açmaya çalışın. Sorun devam ederse eğer yani yetki yok tarzında uyarı alırsanız ayarlardan uygulama yöneticisine gidin oradan Knox'u bulun ve yetki verin. Büyük ihtimalle olacaktır. Bu telefon konuşmasından sonra kararma sebebi sensör ile ilgili olabilir. Mesela ayarlardan telefon ile konuştuğunda ışığının sönmesini sağlayan bi ayar vardı adını tam hatırlamıyorum isterseniz ayrıntılı bi şeklinde bulabilirim ama bakarsanız eğer siz de rahatça bulabilirsiniz işte o ayar açıktır ve sonra sensör konuşmanın bitip yüzünüzün telefondan ayrılmadığını fark edemeyip ışığının yanamamasını sağlıyor olabilir. Öncelikle sensörün doğru çalışıp çalışmadığını kontrol edin eğer çalışmıyor ise servise başvurun kısa zamanda halledip yollarlar.

• Forum girişleri 2

13.Ağu.2014 10:31:21 via Website

malesef servisten başka yapacak bişey yok gibi görünüyor. internette baya bi araştırdım ana kart hatası yönünde yorumlar var. galiba benim sıkıntımda o. :(

• Forum girişleri 1

22.Ağu.2014 09:31:02 via Website

Merhabalar Burak Bey,
Çocuklar telefonumla oynadı ve elime aldığımda ekran otomatiği çalışmadığını fark ettim resimlerde dönmüyor bu durumda ne yapmam lazım.

Teşekkürler

• Forum girişleri 133

25.Ağu.2014 09:26:19 via App

Mehmet Reşit KAVUT

Merhabalar Burak Bey,
Çocuklar telefonumla oynadı ve elime aldığımda ekran otomatiği çalışmadığını fark ettim resimlerde dönmüyor bu durumda ne yapmam lazım.

Teşekkürler

Telefonu yedekle ve fabrika ayarlarına geri döndür.

• Forum girişleri 133

25.Ağu.2014 16:11:05 via App

Bu sefer değerli AndroidPit üyelerinin ve yönetici abilerimin yardımına ihtiyacım var. Telefonumun kamerası çalışmıyor kapatıp açınca çalışıyor fakat 10 dakika sonra kameraya girdiğimde yeniden açılmıyor yani kamerayı kullanmam için her seferinde telefonumu açıp kapatmam gerekiyor. Bu sorunu servise vermeden nasıl çözebilirim?

• Forum girişleri 1

25.Ağu.2014 17:49:41 via Website

Samsung galaxy note 3 SM-N7500Q telefonumu denize düşürdüm 20 gün boyunca açılmadı. Şimdi açılıyor fakat ekranı el ile dokunmayıp kalemle dokunuyor ve ekranı kayık durumda. 2-3 saniye açık kalıp hemen ekran kararıyor fakat kapanmıyor. Ne yapmam gerekiyor ve ya telefonun sorunu ne olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim..

— değiştirilme tarihi 25.Ağu.2014 19:40:18

• Forum girişleri 3

31.Ağu.2014 22:06:39 via Website

Ben note 3 kullaniyorum 4.4.2 kitkat yuklu telefonumda 1 ay oldu alali ama sarj problemi yasiyorum mesela telefonu % 50 sarjdayken birakiyorum 4 saat sonra hic kullanmama ragmen % 9 oluyo neden yardimci olurmusunuz

• Forum girişleri 133

01.Eyl.2014 20:20:57 via App

Kaan Yılmaz

Ben note 3 kullaniyorum 4.4.2 kitkat yuklu telefonumda 1 ay oldu alali ama sarj problemi yasiyorum mesela telefonu % 50 sarjdayken birakiyorum 4 saat sonra hic kullanmama ragmen % 9 oluyo neden yardimci olurmusunuz

Wipe yapınız.

• Forum girişleri 3

02.Eyl.2014 01:55:33 via Website

Wipe yaptim ama jelly bean surumune donemiyomuyuz

— değiştirilme tarihi 02.Eyl.2014 17:34:17

• Forum girişleri 4

02.Eyl.2014 19:25:58 via Website

Merhabalar Burak Bey,
Ben telefonumu Çİn'e gittiğim zaman aldım. ( Samsung Galaxy Note 3 - SM-N9005 ) Türkiye'ye geldim. Güncellemeleri yapabiliyordum. Herhangi bir problemle karşılaşmadım. Legal olarak telefonun imei numarasını kayıt ettirdim. Fakat sim kartı micro olduğu için Turkcell bayisinden almaya gittim. Aldıktan sonra telefona takınca sinyal yok simgesi görünüyordu. Fakat daha sonra ayarlardan imei numarasının null/null olduğunu farkettim. İnternette araştırdıktan sonra bu olayın imei sıfırlaması olduğunu öğrendim. Ama bahsedilenlerin içinde benim telefonumun nasıl sıfırlandığını çözemedim. fakat telefon şuan çalışmamaktadır. Eski haline nasıl getirebilirim. Eski kendi yasal imei numarasını nasıl geri aldırabilirim. Telefonu nasıl kullanılabilir duruma getirebilirim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

• Forum girişleri 3

03.Eyl.2014 10:24:15 via Website

Wipe yaptim yine aynisi oldu aksam % 70 ti sarj sabah bi kalktim % 24

• Forum girişleri 1

07.Eyl.2014 17:15:10 via Website

İyi günler hocam N9005 kullanıyorum S5 romu kullanıyorum sarj çok fazla yiyor fakat rom güzel önerebiliceğiniz bir kernel var mı sarj konusunda cimri

• Forum girişleri 4

16.Eyl.2014 18:26:31 via Website

Merhabalar Muaz
Cihazının N9005 olduğunu söylemişsin. Samsung Galaxy Note 3 mü? imei sorunu yaşıyorum. Numaram null/null görünmekte. Düzeltmek için gerekli rom mevcut mu? Bu konuda yardımcı olabilir misin? Yada sendeki gibi S5 romu yüklesek imei geri gelir mi?
Yardımcı olmanı rica ederim.

• Forum girişleri 1

22.Eyl.2014 12:14:16 via Website

Arkadaşlar telefonumu rootladım recovery yükledim. Şöyle bir sorunum var telefonumda şuan cyanogenmod un romu yüklü,denemek için bir kaç rom daha yükledim ama audax rom ve echo romu yüklediğimde telefon açılışta samsung yazısında kalıyor. Cyanogenmod ta ve bir rom daha kurdum o rom da açıldı o romun ismini hatırlamıyorum ingilizce idi türkçe yoktu romda xda dan indirmiştim galaxy s5 romuydu. Diğer romlarda neden böyle bir sorun yaşıyorum anlamdım.Şöyle bir şey daha paylaşayım dikkatimi çeken açılan romlarda samsung yazısı üzerine iki satır yazı çıkıyor kernel recover falan yazan açılmayan romlarda herhangi bişey çıkmıyor düz samsung yazıyor. Şimdiden teşekkür ederim

• Forum girişleri 2

27.Eyl.2014 02:32:40 via Website

sa kardeşim bende bıtane not 3 kacak var kore galıba ben buna ayarladan format attım sonra bu ara ara acılmaya başladı sonra kendılıgınden kapanıyor buna neyapmalıyım ?