Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:378
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 133

01.Eki.2014 15:41:15 via App

enes kendirci

sa kardeşim bende bıtane not 3 kacak var kore galıba ben buna ayarladan format attım sonra bu ara ara acılmaya başladı sonra kendılıgınden kapanıyor buna neyapmalıyım ?

Root atıp Kernelini değiştirin, yedeklemeyi unutmayın

• Forum girişleri 1

02.Eki.2014 23:26:18 via Website

Merhaba. Son 3 gündür internet üzerinden hiç bir şekilde birsey indiremiyorum. Note 3 kullanıyorum. Bu konuda ne yapmam gerekiyor.

• Forum girişleri 133

06.Eki.2014 21:40:05 via App

Esra Akçiçek

Merhaba. Son 3 gündür internet üzerinden hiç bir şekilde birsey indiremiyorum. Note 3 kullanıyorum. Bu konuda ne yapmam gerekiyor.

İnternet tarayıcı ayarınızı kurcalayın yada tarayıcı değiştirin, yine olmazsa indirme programları var onlardan birini kurun

• Forum girişleri 6

11.Eki.2014 16:21:26 via Website

Se kardeşim ekran kiliti ne basınca yukarıda bi mikrofon resmi gözüküyor biri beni arayınca konuşmaları kaydediyor nasıl kapatıcam ve ses kayıtları Nerede yardımcı olur sanız sevinirim.

• Forum girişleri 2

13.Eki.2014 00:38:45 via Website

Dostum merhaba. O ekran kapanması orjinal. Yani dokunmatik ten dolayı, mesala kulağına tuttuğun zaman herhangi bir tuş a temas etmemesi için.

• Forum girişleri 2

13.Eki.2014 00:45:41 via Website

Bende aynı modelden aldım. Senin telefonunda h+ çekim gücü görünüyor mu? Bende görünmüyor sinir oldum.

• Forum girişleri 6

13.Eki.2014 19:32:40 via Website

Se kardeşim ekran kiliti ne basınca yukarıda bi mikrofon resmi gözüküyor biri beni arayınca konuşmaları kaydediyor nasıl kapatıcam ve ses kayıtları Nerede yardımcı olur sanız sevinirim.

• Forum girişleri 1

14.Eki.2014 00:12:20 via Website

Hüseyin f

selam aleyküm arkadaşlar bi sorunum var yardmcı olrsnız sevinirim

YURT DIŞINDA NOTE 3 ( SM-N9005 ) aldım kayıt yapmak için bi telefoncuya verdim imeil atcam dedi attı şebeke gelmedi gittim orjinal imeilini pasaporta işlettim şebeke yine gelmedi o kadar format attım bişeye yaramadı sonra nette gezinirken bi kaç rom indirdim kurdum ama kurulumu yarıda kesti cihaza kaç rom denedimse olmadı bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ilginiz için tşk ederim

bu arada cihaza bi rom daha attım samsung yazısı gelip gidiyo ekran açılmıyor :(

• Forum girişleri 6

14.Eki.2014 21:35:28 via Website

Sa kardeşim ekran kiliti ne basınca yukarıda bi mikrofon resmi gözüküyor biri beni arayınca konuşmaları kaydediyor nasıl kapatıcam ve ses kayıtları Nerede yardımcı olur sanız sevinirim.

• Forum girişleri 11

15.Eki.2014 10:20:58 via Website

SELAM.. BEN NOTE 3 N9005 KULLANIYORUM TELEFONU FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRDÜM SONRASINDA APPLOCK UYGULAMASIYLA KİLİTLEDİĞİM RESİMLERE BİR TÜRLÜ ULAŞAMIYORUM .. NE YAPMAM GEREKİYOR ? ŞİMDİDEN TŞKLER

• Forum girişleri 1

15.Eki.2014 13:05:00 via Website

Merhabalar , ben note 3 kullanıcısıyım. Yaklaşık bir ay kadar önce knox u bir virüs programı zannederek aktifleştirmiştim. Şu an silmek istiyorum ama knox şifremi hatırlamıyorum. Knox şifremi nasıl öğrenebilirim , yardımcı olur musunuz ?

• Forum girişleri 133

22.Eki.2014 21:21:03 via App

Mehmet kaya

Sa kardeşim ekran kiliti ne basınca yukarıda bi mikrofon resmi gözüküyor biri beni arayınca konuşmaları kaydediyor nasıl kapatıcam ve ses kayıtları Nerede yardımcı olur sanız sevinirim.

Program nedir?

• Forum girişleri 6

23.Eki.2014 05:45:27 via Website

Program değil note 3 ün bir özelliği kurcala ken açtım kapatılıyor um. Ekran kaydırıp ekran açılıyor kaldırmadan önceki halinde yukarıda bir mikrofon var nasıl kapatıcam

• Forum girişleri 3

24.Eki.2014 11:30:30 via Website

Merhaba arkadaşlar,
önceden de cevaplandıysa şimdiden özür dilerim.
Son zamanlarda google play harici yerlerden telefonuma yüklediğim uygulamaları kuramıyorum. Gerek blackmart gerekse
pc den direk telefona aktardığım uygulamalarda iptal sekmesi aktifken yükle sekmesi çalışmıyor, dolayısıyla programları kuramıyorum.
Güvenlik ayarlarından "bilinmeyen kaynakların kurulmasına izin verin de açık olduğunu belirteyim, teşekkürler.
image

• Forum girişleri 6

25.Eki.2014 06:46:49 via Website

Sa kardeşim note 3 var android 4.4.2
Hani bildirim panelini aşağı çekince ekran ışığını açıp kapatma gelmiyor nasıl aktifleştirecem

• Forum girişleri 6

28.Eki.2014 13:29:07 via Website

• Forum girişleri 1

04.Kas.2014 11:11:04 via Website

Merhaba. Yurtdisindan gelen n9005 cihazima stock rom kurmak istedim telefonun arkasinda n9005 yazdigi için o modelin firmware ini indirip kurmaya calistim kabul etmedi. Sonra fark ettim ki adin mode da iken n900t yazıyor o modelin firmwareini indirip kurdum oldu fakat t mobile in ve ingilizce. Ben n9005 Türkçe düzgün bi stock rom kurmak istiyorum. Bu sıkıntı neden kaynaklaniyordur ve n9005 yükleyebilir miyim? Ilgilenirseniz çok sevinirim. Cok arastirdim bisey bulamadim

— değiştirilme tarihi 04.Kas.2014 11:11:23

• Forum girişleri 1

19.Kas.2014 13:30:19 via Website

Samsung Galaxy Note 3 n900 kullanıyorum şarjdayken oynadığım için kapandı açılmıyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz lütfen. Ve sesli oyundu oynadığım ses bi kaçkere takıldı sonra telefon gitti gelmiyor.

— değiştirilme tarihi 19.Kas.2014 13:32:13

• Forum girişleri 1

23.Kas.2014 17:23:12 via Website

Note 3'u alalı bir seneyi doldurdu ... Ara sıra kapanıp geliyordu ama bugün dahli hafızayı kendi kendine biçimlendirmiş ve kayıtlı tüm bilgilerimi silmiş ... geri toparlama imkanım var mı ... resimler, notlar, vs. ... bundan sonrası için nasıl önlem alayım ...

Cevabınız için şimdiden teşekkürler

• Forum girişleri 3

10.Ara.2014 17:13:16 via Website

Burak Turgut

Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba,

Yurtdışından Note 3 N9005 modelini satın aldım pasaport kaydını yaptırdım ama telefon hat çekmiyor, arama yapamıyorum, ağda kayıtlı değil diye hata veriyor. Şebeke çekmiyor. Ayarlarda şebekeleri görüyor turkcell avea vodafone ama tıklıyorum birisine bağlanmıyor neden olabilir ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim??