Samsung Galaxy S4 — E-Posta Bildirim Sorunu

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 35

17.Oca.2014 12:21:56 via App

Yeni mail geldiğinde telefonum ses çıkarmıyor yada titremiyor. Bildirim falan gelmiyor. Her seferinde maile girip yenile yapmak zorunda kalıyorum. Daha önceden böyle değildi mail geldiğinde bildirim geliyordu. Bu sorun sadece bende mi var yoksa S4 kullanıcılarının hepsinde mi var. Sadece benden kaynaklıysa bunu nasıl çözebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Forum girişleri 1.065

17.Oca.2014 12:33:15 via App

telefonunuzda senkronizasyon secenegini acik tutmalisiniz ve birde mail ayarlarina girerek bildirimler aktifmi degilmi bir bakin derim

— değiştirilme tarihi 17.Oca.2014 12:33:29

HAZREC..

• Forum girişleri 35

17.Oca.2014 12:42:16 via App

Eposta bildirimleri açıkmış. Ama senkronizasyon kapalıydı. Aktifleştirdim senkronizasyonu bakalım gelecek mi bildirim. Yardımınız için teşekkür ederim. :)
  • Forum girişleri 1

29.Nis.2014 13:58:43 via Website

MERHABA, ŞİRKET E POSTALARINI ALIRKEN SORUN YAŞIYORUM. AYARLARI (GELEN-GİDEN) KURDUKTAN SONRA, 1-2 GÜN MAİLLERİ ALABİLİYORUM. DAHA SONRA MAİLLER ULAŞMIYOR, ANCAK MAİL GÖNDERBİLİYORUM. HER DEFASINDA HESABI İPTAL EDİP YENİDEN KURUYORUM. BU ŞEKİLDE YAPTIGIMDA DA BAZEN GERİYE DÖNÜK 1 HAFTALIK TÜM MAİLLER GELİYOR. GÜNCEL MAİLLER DE 1-2 GÜN GELİYOR VE GENE KİTLENİYOR. BU NEDENDİR ACABA? KAPASİTE Mİ YETERLİ DEĞİL? BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ? TEŞEKKÜRLER

• Forum girişleri 1

30.May.2014 08:36:56 via Website

sz bn

MERHABA,
ŞİRKET E POSTALARINI ALIRKEN SORUN YAŞIYORUM.
AYARLARI (GELEN-GİDEN) KURDUKTAN SONRA, 1-2 GÜN MAİLLERİ ALABİLİYORUM.
DAHA SONRA MAİLLER ULAŞMIYOR, ANCAK MAİL GÖNDERBİLİYORUM.
HER DEFASINDA HESABI İPTAL EDİP YENİDEN KURUYORUM. BU ŞEKİLDE YAPTIGIMDA DA BAZEN GERİYE DÖNÜK 1 HAFTALIK TÜM MAİLLER GELİYOR. GÜNCEL MAİLLER DE 1-2 GÜN GELİYOR VE GENE KİTLENİYOR.
BU NEDENDİR ACABA?
KAPASİTE Mİ YETERLİ DEĞİL?
BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ?
TEŞEKKÜRLER

arkadaşım aynı problem bende de var ve hala sorunu çözmüş değilim.sen çözdün mü sorunu?

• Forum girişleri 1

14.Ağu.2014 08:43:51 via Website

sz bn

MERHABA,
ŞİRKET E POSTALARINI ALIRKEN SORUN YAŞIYORUM.
AYARLARI (GELEN-GİDEN) KURDUKTAN SONRA, 1-2 GÜN MAİLLERİ ALABİLİYORUM.
DAHA SONRA MAİLLER ULAŞMIYOR, ANCAK MAİL GÖNDERBİLİYORUM.
HER DEFASINDA HESABI İPTAL EDİP YENİDEN KURUYORUM. BU ŞEKİLDE YAPTIGIMDA DA BAZEN GERİYE DÖNÜK 1 HAFTALIK TÜM MAİLLER GELİYOR. GÜNCEL MAİLLER DE 1-2 GÜN GELİYOR VE GENE KİTLENİYOR.
BU NEDENDİR ACABA?
KAPASİTE Mİ YETERLİ DEĞİL?
BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ?
TEŞEKKÜRLER

ben de de aynı sorun var. çözümü bulan paylaşırsa çok sevinirim.
senkronizasyon acık. hiç bir ayarı değiştirmedim zaten. 2 gun once en son guncelleme gorunuyor. bir anda kesildi. mail gondermekte yalnız bir sorun yaşamıyorum.