Samsung Galaxy S4 — Galaxy s4 geç sarj olma

• Cevaplar:39
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 442

03.Haz.2015 14:56:29 via App

samsung pismanliktir. kurtuldum
onlarca sorunla karsilastim bu arayuzle bu is yurumezz samsung.
eyyyyyy samsung :-) 😄😃😃

Android Candır

• Forum girişleri 1

20.Haz.2015 13:15:26 via Website

(*) Arkadaşın söylediklerini dikkate alarak 2 orjinal samsung şarj aletiyle test yaptım ve dolayısıyla sorunun kabloda olduğuna kanaatine vardım . Bundan önce aynı sorun oldugun da şarj kit'ini değişip 25 TL mi almışlardı . Her şeyi test edip denedikten sonra garantiye veya telefoncuya götürmeniz de fayda vardır . Uğraşıp üşenmeyip paylaşan arkadaşıma teşekkür ederim :)

• Forum girişleri 6

22.Haz.2015 00:07:01 via Website

Birkaç gün önce telefonumla duşa girdim ve telefon birazcık ıslanmıştı. Telefonu taktım ama sarj olmuyordu. Sabah telefonu pirinç kutusunun içine koydum ve ertesi gün çıkardım. Uçuş modu açıkken 1 saatten kısa sürede sarj eden sarj aletim (Belki biliyorsunuzdur. Samsung'un orjinal sarj aletlerinden biri. Ucunda kabartmalı 2 çizgi var.) şimdi uçuş modu açıkken 3 saatte sarj ediyor ve bahsettiğiniz uygulama, mA değerini 800 olarak gösterdi.

• Forum girişleri 1

04.Ağu.2015 13:48:31 via Website

Arkadaşlar benimde şarj çok geç doluyor 4.5 ile 5 saatte doluyor battery charging source and current programını kurdum değerler gördüğünüz gibi bi ara -490.000 bile olmuştu lütfen yardım edin bi fikir verin nasıl düzeltebilirimm

image

• Forum girişleri 2

27.Kas.2015 02:33:12 via Website

merhaba bende samsung galaxy grand neo plus var. telefonun sarji guzel hizli gitmiyor normal idare ediyorum ama sarji cok cok yavas doluyor 5-6 saatte. aksam 10da sarja taktim suan gece 3.30 ancak yuzde 100 'doldu dediginiz prgrami indirdim sarj takili degilken -306 mA takiliyken -157 mA diyo dikkat ederim - yazisi var ne demek bu sarjimmi sikintili bataryam mi lutfen soyleyin

• Forum girişleri 488

27.Kas.2015 08:52:24 via Website

Merhaba Ecra,

Genelde bu tarz problemlerden en büyük etken Veri kablonuzda oluyor. İçerisinde bir kırılma, kablo kopma oldu ise çok verimsiz çalışır. Başka kaliteli bir kablo ile dener misiniz telefonunuzu şarj etmeyi.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 1

17.Ara.2015 17:07:28 via Website

telefon şarj olmadan önce uygulamada 460 yazıyor fakat şarja takınca 360 falan yazıyor neyle ilgili ?

• Forum girişleri 1

11.Oca.2016 08:19:50 via Website

Sorunu yaşayan arkadaşlar buraya:)

Sorun şu : telefonunuz şarj aletinizi USB olarak algılıyor. Buyuzden yavaş şarj ediyor. Bunu nasil anlayabiliriz. Ayarlar-daha fazla-pil pil bölümünde şarj aletinizi taktığınızda usb algılandı yazıyorsa sarj aletini çıkarıp tekrar takın. Şarj aleti algılandı yazısını gorene kadar çıkarıp takmaya devam edin. Sorun çözülür;)

• Forum girişleri 488

11.Oca.2016 08:23:15 via Website

Batuhan Terzi

Sorunu yaşayan arkadaşlar buraya:)

Sorun şu : telefonunuz şarj aletinizi USB olarak algılıyor. Buyuzden yavaş şarj ediyor. Bunu nasil anlayabiliriz. Ayarlar-daha fazla-pil pil bölümünde şarj aletinizi taktığınızda usb algılandı yazıyorsa sarj aletini çıkarıp tekrar takın. Şarj aleti algılandı yazısını gorene kadar çıkarıp takmaya devam edin. Sorun çözülür;)

Bende S6 var, çok nadir şarj cihazı taktığımda hızlı şarj olarak gözükmüyor bildirim menüsünde. o zaman şarjı çok yavaş işliyor. Bunu fark edince bi tekrar çıkarıp takıyorum kabloları kontrol ediyorum USB kısmı tam oturmuş mu. Ondan sonra hızlı şarj geliyor.

• Forum girişleri 3

14.Oca.2016 22:13:33 via Website

Benim s4 üm var telefon 2 dk da %1 şarj oluyor 0 dan 100 e 3.5 saatden az bi surede geliyor,kullandiğim sarj aleti samsungun orjinal sarj aleti fakat ara kablosunun en uc kisminda telefona taktigim yerde usb olmayan kisminda kopukluk var sarjin bu kadar gec surede olmasi bundan kaynaklaniyordur dmi?Bazende s4 sarjdayken yanan kirmizi led sönük bi şekilde yaniyor bu normal bişeymi? :)

— değiştirilme tarihi 14.Oca.2016 22:14:38

• Forum girişleri 488

15.Oca.2016 08:38:30 via Website

Osman Güngör

Benim s4 üm var telefon 2 dk da %1 şarj oluyor 0 dan 100 e 3.5 saatden az bi surede geliyor,kullandiğim sarj aleti samsungun orjinal sarj aleti fakat ara kablosunun en uc kisminda telefona taktigim yerde usb olmayan kisminda kopukluk var sarjin bu kadar gec surede olmasi bundan kaynaklaniyordur dmi?Bazende s4 sarjdayken yanan kirmizi led sönük bi şekilde yaniyor bu normal bişeymi? :)

Kablonu değiştir kardeşim, telefonuna zarar verebilirsin. telefonunuz çok yavaş şarj oluyorsa %95 aktarım kablosundan kaynaklanır tecrübelerime göre. Bildirim LED'i ile ilgili konuda bilgi sahibi değilim. Eğer sadece şarjda iken sönük yanıyorsa belki yavaş akım alıyor oradan kaynaklanabilir.

• Forum girişleri 3

17.Oca.2016 15:34:03 via Website

Birde 720p kalitede video izlerken telefonum 2.5 dk da %1 şarj yiyor bu normalmidir acaba yoksa fazlami şarj yiyor?

• Forum girişleri 1

24.Şub.2016 11:38:44 via Website

Beyler sarj aletini cihaz bazen usb olarak algiliyor kendi kendine gelisen bir durum bu.Usb yi cikarin bir iki ufleyin takın düzeliyor herşey bu kadar basit...

• Forum girişleri 488

24.Şub.2016 13:38:20 via Website

Osman Güngör

Birde 720p kalitede video izlerken telefonum 2.5 dk da %1 şarj yiyor bu normalmidir acaba yoksa fazlami şarj yiyor?

Test etmedim ama 25 dk da %10'a tekabul eder. Normal sanırım :)

• Forum girişleri 1

24.Şub.2016 17:49:30 via Website

Benim telefonum s4 bende bu uygulama sarja takili degilken 460 orjinal sarj ile580 (4.5 saate sarj oluyor) baska sarj aleti ile 1200 gosteriyor
Sence hangisini kullanmaliyim

• Forum girişleri 1

19.May.2016 17:39:31 via Website

Ben telefonu 2 sene önce aldım 4 kere garantiye gönderdim sarj sıkıntısı yüzünden 1 kere sarj aletini degistirdiler 2 kere parca degişimi yaptilar 1 indede 250 tl verdim sarj yerini tamamen degistirdiler sanirim .Orjinal sarj aleti kullandım hep telefon servisten geldigi zaman 1 ay duzgun çalışıyor sonra sarj suresi artmaya basliyor en son gecen hafta hic olmamaya başladı oncedende boyle olmuştu servise verince duzeliyordu para vermeme rağmen hala yapamadilar garanti bitmesine 2 ay kaldi tuketici hakem heyetine basvurdum 1.5 ay sonra bilir kisi gelip kullanici hatasi olup olmadigina bakmak icin gelecek telefonumun kenar taraflarinda cok cizikler felan var cok yıpranmış ama kesinlikle sarjla ilgisi yok sizce paramı geri verirlermi 1500 tl ye almıştım o zamanlar .parami geri vermezlerse son kez garantiye verip yapsinlar bari .sizce garantiyemi veriyim parami geri almayami calisiyim parami geri vermezlerse garantide bitiyor cihaz elimde patlar sizce neyapmaliyim

• Forum girişleri 1

14.Oca.2017 21:18:48 via Website

kardes onu yapinca gancel veya ok diye pencere aciliyo hangisine basilacak onu soylesen cikan pencereden ok a basacaksiniz ok a batarya ayarlarini resetliyo o islem bi haltada yaramaz orjinal batarya alin harici sarz kullanmayin bataryada sikinti yasamazsiniz