Baya iyi bir futbol menajerliği oyunu

• Cevaplar:13
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 300

20.Oca.2014 09:47:12 via Website

Top Eleven Android için tasarlanmış en iyi futbol menajerliği uygulaması. Zaten bunu 10 milyonun üzerine çıkan yüklenme rakamlarına bakınca kendiniz de görebilirsiniz. Oyun hem bilgisayardan hem de cep telefonundan oynanabiliyor. Aynen FC Chelsea Londra'nın teknik direktörü José Mourinho gibi takımınızı kurup, antreman yaptırıp başarıya mı taşımak istiyorsunuz? Top Eleven tam size göre olabilir. Uygulamayı sizin için inceledik ve bu uygulamadan ne beklenmesi gerektiğini paylaştık.
Okumak için: http://www.androidpit.com.tr/top-eleven-futbol-menajeri
  • Forum girişleri 598

20.Oca.2014 09:50:43 via App

android te tartismasiz en iyi managerlik oyunu football manager handheld 2014
  • Forum girişleri 300

20.Oca.2014 10:00:03 via Website

Ali kusura bakma. Apk paylaşamıyoruz. Ondan sildim senin mesajdan o kısmını. Google Play olur. Paylaşımın için teşekkürler. Çok faydalı.
  • Forum girişleri 598

20.Oca.2014 10:23:53 via App

Idil Mese
Ali kusura bakma. Apk paylaşamıyoruz. Ondan sildim senin mesajdan o kısmını. Google Play olur. Paylaşımın için teşekkürler. Çok faydalı.
bura bir forum degilmi. neden paylasmiyorz illegal diyip gecistirilioruz
  • Forum girişleri 300

20.Oca.2014 10:27:46 via Website

Sadece oyunu yazanlar kendi linklerini paylaşabiliyor. Daha önce sen neden benim linkimi apkmi paylaşıyorsun diye başa bela oldu, ondan yönetim öyle bir karar vermiş.
  • Forum girişleri 598

20.Oca.2014 10:28:45 via App

Idil Mese
Sadece oyunu yazanlar kendi linklerini paylaşabiliyor. Daha önce sen neden benim linkimi apkmi paylaşıyorsun diye başa bela oldu, ondan yönetim öyle bir karar vermiş.
umarim bu link paylasamama olayi biter. cok sinir olmaya basladm
  • Forum girişleri 300

20.Oca.2014 10:36:41 via Website

Bizim elimizde değil cidden. Sadece Google Play'den link verebiliyoruz, uygulamanın doğrudan linkini. Ama mesela AndroidPIT'in Android uygulama geliştiricisi hesabından kendi yaptığı uygulamayı ya da oyunu arkadaşlar paylaşabiliyorlar. Bir de Google, Google Play linki yerine zip, apk linki vs veren siteleri cezalandırmaya başladı. O şekilde Amerika sitemizin tüm trafiğini sildi, herşeye yeniden başladılar. :O Ondan yönetim biraz katı bu konularda. Ya bizim marketteki linkleri ya da Google Play'deki linkleri paylaşmamıza izin veriyor Alman başkanlar.
  • Forum girişleri 598

20.Oca.2014 10:41:47 via App

siz silmeye devam ettikce ben yazmaya devam edecegim bunu bilin !
  • Forum girişleri 35

20.Oca.2014 11:05:42 via App

Uzun zamandır oynuyorum bu oyunu. Çok nankör bir oyun. Bence hiçte en iyi menajerlik oyunu değil. Kendimden 10 kalite daha düşük olan bi takıma kendi sahamda 2-0 yenildim, takımın morali full olmasına rağmen, CL finalinde kendimden 5 kalite düşük takıma yenildim. Oyunda hala topla oynama oranlarında sorun var. Kendimden çok güçsüz olan takımlar bazen oyuna %80
topla oynama oranıyla başlıyorlar. Oyun bence gerçekle alakası olmayan para tuzağı bir oyun. Kesinlikle İndirilme sayısına bakmayın indirirken oyunu. Oyun her menajerlik oyunu gibi uzun süre oynandığında bağımlılık yapıyor sonra karşınıza bot bi takım çıkıp sizi yenince bütün hevesiniz kaçıyor. İndirmeden önce bunları düşünün derim. Çok sinir bozucu çünkü :@
  • Forum girişleri 226

20.Oca.2014 11:57:29 via App

Para tuzağı ...
indirmeden madem Google Playden sadece paylaşım var yorumlari okuyunuz .

— değiştirilme tarihi 20.Oca.2014 11:59:00

· Yüzmeyi öğrenmenin tek yolu çırpınmaktır.

• Forum girişleri 1

14.Mar.2015 08:37:00 via Website

İlk Türk Yapımı Menajerlik Oyunu Çıktı ki zamanla gelişecektir... Şuan beta kullanımı açık yani hatalar olabiliyor fakat devamlı düzeltilecektir... Eğer böyle giderse Dünya sıralamasına girer çünkü çok kapsamlı ve kullanımı kolay bir oyun... ayrıca futbolcu resimlerine bayıldımmm birde bunu deneyin derim... Android uygulamasıda var şuan ilk sıralarda oynuyorum keyifli ve gerçek kurallarda hakim :)
Birde yeni açıldığı için birçok takım alınmamış vaziyette bilginize :)

MenajerTurk 2015

• Forum girişleri 4

16.Oca.2016 23:14:08 via Website

Football Manager Handheld 2015 v6.3.Apk oyunudur netindir net sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz