Samsung Galaxy S3 — Samsung s3 4.3 sorunlar & cozumleri

• Cevaplar:168
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 19

21.Şub.2014 20:21:39 via Website

selam s3 lteye 4.3 güncellemesini yükledim ekran biraz geç uyanıyo bunun çözümü var mı ? yardımcı olursanız sevinirim..
  • Forum girişleri 19

21.Şub.2014 22:33:54 via Website

merhaba s3 lte ye 4,3 güncellemesini yükledim ve ekran biraz ge acılıyo sebebi nedir ?? ve önebileceginiz çözüm var mı ???
  • Forum girişleri 598

22.Şub.2014 01:08:00 via App

Furkan KAYA
merhaba s3 lte ye 4,3 güncellemesini yükledim ve ekran biraz ge acılıyo sebebi nedir ?? ve önebileceginiz çözüm var mı ???
dostum verilerini yedekleme yap recovery mode da ac telefonu. wipe factory reset ve wipe cache partition islemlerini yap. verilerin silinecektir yedekleme yapmayi unutma
  • Forum girişleri 19

22.Şub.2014 19:52:34 via Website

kardeşim dediklerini nasıl yapacağım yardımcı olursan sevinirim..
  • Forum girişleri 5

23.Şub.2014 05:20:13 via App

ben de 4.3 e geçenlerdenim. benim sorunum klavye ile ilgili. Önceki sürümde benim yazdığım kelimeleri kaydeder, o kelimeyi yazmaya başlayınca tahmin kısmında gösterirdi. hatta bir cümleyi sırasıyla hatırlar, ben sadece ilk kelimeyi yazarak tüm cümleyi hiç harflere dokunmadan yazardım. 4.3 te böyle bir şey yok. :) için bile tek tek uğraşıyorum. bunu nasıl çözebilirim. ya da 4.1.2 ye indirtsem bi sıkıntı olur mu
  • Forum girişleri 124

23.Şub.2014 18:47:50 via Website

4.1.2 ye indirmenize hiç gerek yok, Ayarlar > Hesaplar > Yedekle ve sıfırla seçeneğine basarak telefonu fabrika ayarlarına döndürürseniz bu sorunu çözmüş olursunuz tabiki kelimeleri tekrardan eklemeniz gerekecek, fabrika ayarlarına dönderirken sim kart ve hafıza kartınızı çıkarmanızı tavsiye ederim
  • Forum girişleri 2

23.Şub.2014 21:16:00 via Website

Arkadaşlar nerden ve nazil guncelleniyor mesala 4.4 ve 4.3 buradan link yada site soyleyebilirmisiniz
  • Forum girişleri 3

23.Şub.2014 22:42:16 via Website

Ali Aktaş
ertunga akdogan
Ali Aktaş
hocam fabrika ayarlarina dondurmek guncellemeyi tam oturtur

bi yükliyim anında fabrika ayarlarına cevirecem bende :)
cevir dostum guzel olur:)
benim S3 4.3 sürüme güncelledim tuş klacyesi T9 3x4 kalktı 4.1.2 geri dönmek yada tuş klavyesininde olmasını istiyorum ne yapmalıyım arkadaşlar ?
  • Forum girişleri 124

24.Şub.2014 07:21:44 via App

4.3 sürümünü zaten OTA yoluyla paylastilar 4.4 ise belirsiz büyük bir ihtimalle gelmeyecek s3 e
  • Forum girişleri 3

24.Şub.2014 08:31:39 via Website

S.a abiler benim S3 4.3 güncelledim ama tuş klavyesi yani 3x4 T9 gitti ve bu benim için kötü oldu eski sürümü 4.1.2 de vardı onun geri gelmesi için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. ((: klavyeden sıkıldım kısaca (:

— değiştirilme tarihi 24.Şub.2014 08:32:20

• Forum girişleri 1.065

24.Şub.2014 13:21:27 via App

marketten bir arastir derim t9 klavyesini

HAZREC..

• Forum girişleri 5

25.Şub.2014 04:24:54 via App

Okan Kuş
4.1.2 ye indirmenize hiç gerek yok, Ayarlar > Hesaplar > Yedekle ve sıfırla seçeneğine basarak telefonu fabrika ayarlarına döndürürseniz bu sorunu çözmüş olursunuz tabiki kelimeleri tekrardan eklemeniz gerekecek, fabrika ayarlarına dönderirken sim kart ve hafıza kartınızı çıkarmanızı tavsiye ederim
dediğiniz gibi yaptım. sayenizde benim için büyük bir sorun halloldu. çok teşekkür ederim. şimdi yazılım güncellemesi istiyor. tavsiyeniz nedir. guncelleyince yine ayni sorun olur mu
  • Forum girişleri 124

25.Şub.2014 16:12:38 via App

Rica ederim, yazılım guncellemesini yapabilirsiniz sorun olacağını dusunmuyorum ben de 4.3 e gecince kelimelerim silinmisti sıfırlama yaptim duzeldi sonra bir güncelleme geldi ek bir paket yolladilar ve sorun cikmadi, guncellemeyi yapabilirsiniz:)
  • Forum girişleri 3

26.Şub.2014 01:17:35 via Website

ben anlatamadım galiba klavyeden sıkıldım kullanmak zor tuş klavyesi T9 derken 1'den 9'a kadar olan tuş takımından bahsettim pratik ve oldukça kullanışlı o yüzden yardımcı olursanız çok iyi olacak beyler ((:
  • Forum girişleri 1

07.Mar.2014 01:06:19 via Website

-_-Oncelikle selam arkadaslar. Benim bir derdim var yardimci olabilirseniz tlfna her baktigimda size dua ederim.
tlf s3. odinden 4.3 yukledim Imei gitti onuda flashlamayla hallettim. Yazilim otursun diye reset yaptim vs vs format attim... sorunum
Batarya cok cabuk tukeniyor ve oyun oynayinca tlf donup tekrardan aciliyor. Baya bi kasiyor yani. 4.1.2 ye gecmeyi dusundum netten
Dogru durust rom bulamadım. Allah rizasi icin mantikli ve kesin cozum soyleyebilen birisini ariyorum. Tlf yurt disi gelme simdiden cok tesekkur ederim.:*)
  • Forum girişleri 2

07.Mar.2014 15:34:48 via Website

Özgür Turgut
-_-Oncelikle selam arkadaslar. Benim bir derdim var yardimci olabilirseniz tlfna her baktigimda size dua ederim.
tlf s3. odinden 4.3 yukledim Imei gitti onuda flashlamayla hallettim. Yazilim otursun diye reset yaptim vs vs format attim... sorunum
Batarya cok cabuk tukeniyor ve oyun oynayinca tlf donup tekrardan aciliyor. Baya bi kasiyor yani. 4.1.2 ye gecmeyi dusundum netten
Dogru durust rom bulamadım. Allah rizasi icin mantikli ve kesin cozum soyleyebilen birisini ariyorum. Tlf yurt disi gelme simdiden cok tesekkur ederim.:*)
selamlar arkadaslar ben d ayni sorunlari yasiyorum. Benim tel de yurtdisi. Yardi..
  • Forum girişleri 27

07.Mar.2014 21:41:19 via Website

Özgür Turgut

selam kardeş benmde şarj çabuk bitme sorunum vardı telefon kasma yapıyodu oyunlarda sıkıntılar yaşadım ve telefonu rootlayıp kit kat 4.4 kurdum(cyanogenmod 11) telefon o kadar rahatladıki anlatamam sanki motor takmışım telefona ekstrada ram takmışım gibi şarjı da az gidiyor çünkü çok stabil ben cok beğendim tavsiye ederim size
  • Forum girişleri 2

07.Mar.2014 21:46:35 via Website

cem kiyar
Özgür Turgut

selam kardeş benmde şarj çabuk bitme sorunum vardı telefon kasma yapıyodu oyunlarda sıkıntılar yaşadım ve telefonu rootlayıp kit kat 4.4 kurdum(cyanogenmod 11) telefon o kadar rahatladıki anlatamam sanki motor takmışım telefona ekstrada ram takmışım gibi şarjı da az gidiyor çünkü çok stabil ben cok beğendim tavsiye ederim size

hocam tam kurulum için yardımcı olur musunuz. nereden yapalım. bi de dediğimiz gibi telefon yurdışı kayıtlı sorun cıkar mı?
  • Forum girişleri 19

16.Mar.2014 17:03:23 via Website

selam android 4.4.2 güncellmesi s3 lteye gelecek mi ?? geldi mi ?? ne zaman gelecek yardımcı olursanız sevinirim..:)