Samsung Galaxy S3 — s3 Türkiye 4.3 Official frimware odin ile yüklemek

• Cevaplar:47
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 8

18.Mar.2014 18:05:53 via Website

orhan bey telefonum spot galaxy s3 mini andrioid 4.1.2 olarak gözüküyo ama aslında çok düşük telefonun androidini orjinal yapmak istiyorum siz bana fabrika ayarlarına dönme işlemini yapmamı soylemiştiniz denedim ama olmadı telefonu pc bağladığım zaman odin telefonu görmüyo ayrıca telefonda download mod açılmıyo extrasdcard yapmayı dnedik dosyları zipli olrak attık ama olmadı bu arada telen rootlu değil zaten rootda yapamadık lütfen yardım edin ayrıca birde facebook arkadaşlık isteği göndermek istiyorum facebook hesabınız varsa lütfen mesaj atın sizinle dahi iyi ve daha çabuk iletişim kurmak için istiyorum yardımcı olursanız sevvinirim
  • Forum girişleri 8

18.Mar.2014 18:15:36 via Website

orhan bey telefonum spot galaxy s3 mini lafı fazla uzatmadan sizden yardım istiyorum öncelikle odinle denedim odin görmüyo ve telefon kendini download moda almıyo extrasdcart denedik olmadı ayrıca telefona root atılmadı çünkü atamadık facebook hesabınız varsa yazın daha iyi iletşim kuralım yardımcı olursanız sevinirim
  • Forum girişleri 9

27.Ağu.2014 14:08:09 via Website

İndirilmiyor başka link yok mu ? Ya da indirenlerden biri upload edip pmden linki atabilir mi ?

• Forum girişleri 1

26.Kas.2014 01:29:40 via Website

Şuan Android OS Sürümü yükseltiliyor 65/83 uygulama optimize ediliyor.
69/83 .. 73/83 .. ve 83/83 .. Uygulamalar açılıyor.. Önyükleme tamam. Pin kodu gir. Ayarlara girdim ilk 4.1.2 olmuştur. İnsan oğlu doymaz sayın adminim. verdiğiniz bilgiler için teşekkür eder birşey sormak isterim android sürümümü en üst sürüme getirirsem ne olur. Samsung Galaxy S 3 Mini telefonum. Teşekkürler.

• Forum girişleri 446

26.Kas.2014 02:16:43 via App

pc odinde teli gormemesi bendede aynı sorun olmustu orjinal usb kablosuyla deneyince düzeldi

• Forum girişleri 1

02.Oca.2015 16:13:05 via Website

linki koydugun site çok kötü indiremiyorum! ayrıyetten her tıkladığımda farklı mb lık dosya geliyo! ???

• Forum girişleri 1

21.Oca.2015 14:28:20 via Website

Telefon açılmıyor kardeşim samsung yazısı durmadan parlayıp duruyor yardım edersen sevinirim.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

27.Oca.2015 14:40:43 via App

recovery den factory reset ve cache partitation yaparsaniz olabilir. ayni sorunu yasamistim