Samsung Galaxy S4 — Soyulma !

• Cevaplar:77
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 67

21.Oca.2014 17:43:40 via Website

Arkadaşlar yok mu bu galaxy s4 ün kenarlarının soyulmasına çare bulan ? Telefon bembeyaz kalacak en sonunda ?
  • Forum girişleri 133

21.Oca.2014 17:52:14 via App

Emre Ö.
Arkadaşlar yok mu bu galaxy s4 ün kenarlarının soyulmasına çare bulan ? Telefon bembeyaz kalacak en sonunda ?
Telefon kabı kullan hocam.
  • Forum girişleri 67

21.Oca.2014 18:05:20 via Website

Burak Turgut
Emre Ö.
Telefon kabı kullan hocam.
Kullanacağım ama kabı çıkardığımda çok çirkin görüntüyle karşılaşacağım
  • Forum girişleri 598

21.Oca.2014 21:06:55 via App

garantiliyse servise ver dostum. kasada fiziksel darbeye bagli olarak cukurluk tumseklik yamukluk filan yoksa ucretsz olarak yapip veriyorlar sana.
  • Forum girişleri 63

21.Oca.2014 22:46:09 via App

Hadi be gercekten bunu ucretsiz degistiriyolar mi?
  • Forum girişleri 598

21.Oca.2014 22:48:46 via App

evet kesinlikle ucretsiz. bizzat sahitim kendi telfonumdan dolayi
  • Forum girişleri 1.065

21.Oca.2014 22:52:05 via App

evet benim arkadasimda galaxy ace 2 vardi garanti kapsaminda soyulmalar duzeltili telefon sifir gibi olmustu

HAZREC..

• Forum girişleri 67

21.Oca.2014 23:49:44 via App

osman ozkan
evet benim arkadasimda galaxy ace 2 vardi garanti kapsaminda soyulmalar duzeltili telefon sifir gibi olmustu
Osman bey bende garantiye vermeyi düşündüm ama telefonu 1 ay garantide tutarlar diye korkuyorum. Arkadaşınızın sorunu kaç günde çözüldü ?
  • Forum girişleri 67

21.Oca.2014 23:51:37 via App

Ali Aktaş
garantiliyse servise ver dostum. kasada fiziksel darbeye bagli olarak cukurluk tumseklik yamukluk filan yoksa ucretsz olarak yapip veriyorlar sana.
Bir kere eski telefonumu garantiye vermistim kamerasi sıkıntılıydı. Neyse telefon geldi sorunu çözemediler ve üstünede bi aldım telefonu ekranı karıncalanıyor. Yani birseyi yapayim derken baska birseyi berbat ediyorlar diye düşünüyorum açıkcası.
  • Forum girişleri 478

22.Oca.2014 02:11:19 via App

Ali Aktaş
kardesim kac gun sürüyor bu islem benim telde soyuldu kapsız kullanma hastasi oldugum icin 1 gun sürerse vermeyi düşünüyorum
  • Forum girişleri 226

22.Oca.2014 02:18:16 via App

1 hafta ile 1 buçuk hafta arası servis suresi 30 iş günü adamlar ne zaman isterse o zamanda 1 hafta rahat sürer

· Yüzmeyi öğrenmenin tek yolu çırpınmaktır.

• Forum girişleri 478

22.Oca.2014 02:37:32 via Website

Ümit Can
1 hafta ile 1 buçuk hafta arası servis suresi 30 iş günü adamlar ne zaman isterse o zamanda 1 hafta rahat sürer
yok babam yok ben yarım saat ayri kalamiyom kaldiki 1 hafta tey yok soyulsun alttaki renk daha guzel :):)
  • Forum girişleri 598

22.Oca.2014 08:11:02 via App

Vural Orallı
Ali Aktaş
kardesim kac gun sürüyor bu islem benim telde soyuldu kapsız kullanma hastasi oldugum icin 1 gun sürerse vermeyi düşünüyorum
ne bir gunu ne bir haftasi. benim telefonde titresim calismiyordu ve heryeri soyulmustu elimle soymustum. verdim 10 dk sknra mesaj geldi cihazni alablrsnz diye. yasadign yerde bilgi basari teknik servis varsa sknti yok
  • Forum girişleri 598

22.Oca.2014 08:14:27 via App

Emre Ö.
Ali Aktaş
Bir kere eski telefonumu garantiye vermistim kamerasi sıkıntılıydı. Neyse telefon geldi sorunu çözemediler ve üstünede bi aldım telefonu ekranı karıncalanıyor. Yani birseyi yapayim derken baska birseyi berbat ediyorlar diye düşünüyorum açıkcası.
bilgi basari varmi yasadigin yerde ? ben sahsen adanadayim bilgi basari uzerine dusen gorevi cok iyi yapiyor. hatta bi ornek vereyim gecende arkadasin iphone 5 sarj olmuyordu genpa garantili. gittik verdik biz yapamayiz dediler.920 tl verin yenisini yollayalm dedi genpa. ardindan bilgi basari iphone larada bakmaya baslamis oraya gittik verdik va adamlar yapti. yine garanti kapsamnda ve cok cuzi bir rakama hallettik.
  • Forum girişleri 67

22.Oca.2014 08:56:16 via App

Ali Aktaş
Emre Ö.
Ali Aktaş
bilgi basari varmi yasadigin yerde ? ben sahsen adanadayim bilgi basari uzerine dusen gorevi cok iyi yapiyor. hatta bi ornek vereyim gecende arkadasin iphone 5 sarj olmuyordu genpa garantili. gittik verdik biz yapamayiz dediler.920 tl verin yenisini yollayalm dedi genpa. ardindan bilgi basari iphone larada bakmaya baslamis oraya gittik verdik va adamlar yapti. yine garanti kapsamnda ve cok cuzi bir rakama hallettik.
Bu servisi bi araştırayım o zaman
  • Forum girişleri 67

22.Oca.2014 08:57:01 via App

Vural Orallı
Ümit Can
yok babam yok ben yarım saat ayri kalamiyom kaldiki 1 hafta tey yok soyulsun alttaki renk daha guzel :):)
Bende telefonsuz kalamıyorum işte :D Sizin telefonda mı galaxy s4 ?
  • Forum girişleri 478

22.Oca.2014 12:18:28 via Website

Emre Ö.
Vural Orallı
Ümit Can
yok emre benim ki note 2
  • Forum girişleri 478

22.Oca.2014 13:01:20 via App

Ali Aktaş
Vural Orallı
Ali Aktaş
ne bir gunu ne bir haftasi. benim telefonde titresim calismiyordu ve heryeri soyulmustu elimle soymustum. verdim 10 dk sknra mesaj geldi cihazni alablrsnz diye. yasadign yerde bilgi basari teknik servis varsa sknti yok
ali kac para aldilar bunun için bende arastirayim bu servisi
  • Forum girişleri 67

22.Oca.2014 13:25:25 via App

Vural Orallı
Emre Ö.
Vural Orallı
Ümit Can
yok emre benim ki note 2
Note2 lerde soyulma varmı ?