Samsung galaxy S4'de KitKat Karmaşası

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 39

22.Oca.2014 20:28:24 via Website

Merhaba arkadaşlar, konuyu buraya açmayı uygun gördüm.

Androidpit'in Android 4.4.2 KitKat Galaxy S4'te Nasıl Görünecek adlı başlığındaki inceleme de KitKat'ın S4'e sadece bildirim ve diğer sembollerin beyaz rengi getirdiği belirtilmiş, performans ile ilgili bir değişikliğe rastlamamışlar. Her ne kadar test sürümü de olsa KitKat'ın bizlere ekran video kaydı yapmak, müzik dinlerken daha tutarlı şarj tüketimi ve RAM kullanımı sunacağından bahsediliyordu. Sadece sembol rengi değişecekse bu güncellemeyi beklemek saçma değil mi?

— değiştirilme tarihi 22.Oca.2014 20:36:00 moderatör tarafından

• Forum girişleri 1.065

22.Oca.2014 20:36:26 via Website

Konu ilgili yere taşinmiştir

HAZREC..

• Forum girişleri 1.065

22.Oca.2014 20:40:23 via App

kitkat android ekosisteminde en iyi ram yonetimine sahip bir versiyon olarak tanimlanmaktadir google android sdk larin ve rom gelistiricilerininde ayni fikirde oldugunu okumustum. s4 te harikalar yaratacagini dusunuyorum

HAZREC..

• Forum girişleri 619

27.Oca.2014 18:41:48 via Website

valla bana kalırsa kitkatda gelse s4 sorunlar sanki hiç bitmeyecek gibi:grin:

orhan PINAR

• Forum girişleri 27

28.Oca.2014 20:08:54 via Website

Ben s4 aldığıma pişman oldum bitmedi gitti problemler. Lanet olsun 4.3 güncellemesi yaptığıma... İnşallah sizin telefonlarda sorun yoktur.
  • Forum girişleri 9

29.Oca.2014 14:25:10 via App

Bende s4 sahibiyim ve telefonuma zarar verebilecek herşeyi yaptım bilinmeyen kaynaklardan oyun indirdim her türlü linke girdim ve bunlara hiçbir virüs uygulaması vs kullanmadan yaptım bunun yanında sürekli aktif bir telefon kullanicisıyım sarjım bitene kadar hatta sarjdayken bile oynarım android sürümüm 4.3 ve çok şükür hiç bir problem yaşamadım şanslı olsam gerek :D
  • Forum girişleri 35

29.Oca.2014 15:28:39 via App

Berhat Bozkurt
Bende s4 sahibiyim ve telefonuma zarar verebilecek herşeyi yaptım bilinmeyen kaynaklardan oyun indirdim her türlü linke girdim ve bunlara hiçbir virüs uygulaması vs kullanmadan yaptım bunun yanında sürekli aktif bir telefon kullanicisıyım sarjım bitene kadar hatta sarjdayken bile oynarım android sürümüm 4.3 ve çok şükür hiç bir problem yaşamadım şanslı olsam gerek :D
Beni anlattın kardeş :D