Samsung Galaxy S4 — samsung galaxy s4 uygulama hataları

• Cevaplar:25
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 27

30.Oca.2014 08:43:29 via Website

Sorun mu evet sorun 1800 tl vermişsin, telefonun düzgün çalışmasını istiyorsun. Böyle tatsız olaylar oluyor soğuyorsun. Gözüm gibi baktım valla gittim birde üstüne 89 tl verdim akıllı flip cover kapak aldım. Neyse olan oldu... Ama bu süre içerisinde bir gerçeği daha öğrenmiş oldum. Kullandığım özelliklerine bakarsam 700-800 tl lik bir telefonda benim işimi görüyor. 1000 tl havaya vermiş oldum. Buradan şu çıkıyor biz Türk milleti hava atmasını çok seviyoruz...
  • Forum girişleri 27

04.Şub.2014 21:54:38 via Website

Evet arkadaşlar dün itibariyle telefonumu servisten almış bulunmaktayım. Telefonuma ''MEKANİK ONARIM YAPILDI,YAZILIM GÜNCELLENDİ, KALİBRASYON YÜKLENDİ, TEST OK'' işlemleri yapılmış. Dün akşam kullandığım bütün uygulamaları tekrar yükledim. 1 gündür herhangi bir sorun yok. Aman nazar değmesin. Yalnız anlayamadığım bir nokta var mekanik onarım yapıldı diyor iyide benim telefonumda mekanik bir problem yoktu ki. Neyse şimdilik sıkıntı yok...
  • Forum girişleri 1

09.Şub.2014 22:37:14 via Website

Aynı sorunları haziran 2013 den bu yana yaşayan ben o güveni çoktan yitirdim. Samsunga bulaşmayın...
  • Forum girişleri 103

14.Şub.2014 14:46:32 via App

bende de ayni hata vardi yanlis hatirlamiyorsam bir daha gosterme yaptim 2 aydir gostermiyor
  • Forum girişleri 1

12.Tem.2015 19:01:02 via Website

Arkadaslar öncelikle Selamın aleyküm. . Yaklaşık bir hafta önce galaxy s4 aldım ve sürekli durdurulma hatası veriyor whatsapp facebook gibi diğer sosyal ağlardan fotoğraf indirip göndermiyor ne yapmam gerek yardım edin lütfen şimdiden herkese teşekkür ederim. .