Samsung Galaxy S3 — Kies Güncelleme Hatası

• Cevaplar:45
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 598

19.Tem.2014 17:05:54 via App

Yıl olacak 2015 samsung musterısı Guncelleme bekliyor aylarca. Yazık vallahi yazık 😂

• Forum girişleri 2

09.Ara.2014 01:27:32 via Website

HAZREÇ HOCAM MERHABA BENDE YURT DIŞINDAN ORJİNAL S3 VAR ROOTLU İLK HALİNE NASIL GETİREBİLİRİM BANA ANLATABİLİRMİSİNİZ

• Forum girişleri 1.065

09.Ara.2014 14:09:39 via App

ilker bey sammobile in internet sitesinden cihaziniza uygun olan frimwarei bilgisayariniza indirip odin araciligi ile flashlamaniz gerekiyo ihtiyaciniz olan dosyalar

cihazinizin modeline ve hangi ulkeden aldiysaniz o ulkeye ait stock rom yani framwarei indirin

odin ve samsung usb driveri bilgisayariniza kurun

yukleme ile ilgili talimatlar sitemizde mevcut biraz sitemizi incelerseniz stock romu kurabilirsiniz

( elbette olusabilecek herhangi bir problemden siz sorumlusunuz )

HAZREC..

• Forum girişleri 2

06.Oca.2015 20:50:14 via Website

Hocam Verdiğiniz Cevap İçin çok Teşekkür Ederim frimware De Türkiye yok Ayrıca Ürünün Nerden Geldiğini Bilmiyorum İmei Türkiyede Kırılmış

• Forum girişleri 1

19.Oca.2016 15:12:47 via Website

Merhaba,
Benim Galaxy S3 telefonum var ve kapandı açamıyorum. Bir kaç tane tamirciye götürdüm ama yazılım atamadıklarını, telefonun yazılım almadığını söylediler. 150 lira karşılığında telefonun beynini değiştirmem gerektiğini söylediler. Başka bir telefoncuda bunun garantisi olmadığı 1 saat sonra bile telefonun aynı duruma dönebileceğini söyledi.
Sizce naapmalıyım?

• Forum girişleri 488

20.Oca.2016 08:13:15 via Website

Abi artık gözden çıkarmalısın o telefonu boşuna masraf ettirmesin seni. :)

Miladı çok dolmuş.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..