Samsung Galaxy S4 — Samsung Galaxy s4 batarya sorunu

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 9

29.Oca.2014 23:07:35 via App

Telefonu alalı daha 4 ay olmuşken bataryam şişti arka kapağım kapanmıyordu bende batarya patlar endişesiyle 100 lira vererek kvk dan orjinalini aldım şimdi bu şişen bataryamı yedek olarak yanımda taşımak istiyorum çünkü s4 kullanicilarinın bildiği üzere pil çok çabuk bitiyor ve yetmiyor.
Yani sorum şu bu şişen bataryayı tekrar kullanmamın bir zararı olurmu olursa da ne gibi bir tehlikesi olur yada ne tür bir arıza verir?
  • Forum girişleri 446

29.Oca.2014 23:12:08 via App

bence sorun olur cunku guc kismini Iyi ayarlayamadigi icin telefona zarar verebilir bide patlama olasiligi var
  • Forum girişleri 446

29.Oca.2014 23:12:08 via App

bence sorun olur cunku guc kismini Iyi ayarlayamadigi icin telefona zarar verebilir bide patlama olasiligi var
  • Forum girişleri 1.065

29.Oca.2014 23:16:11 via App

berhat bey forumumuzda sizin gibi ayni problemi yasayan kisilerin actigi konular var lutfen konu acmadan once forumu inceleyin aksi takdirde ayni konu defalarca acildigi icin kapatmak zorunda kaliyoruz ben bu gune kadar bu tur tekrarlanan konulari hic kapatmadim ilginiz icin tesekkur ediyorum ( kapatmadigimiz konular adminler tarafindan kapatilabilir )

HAZREC..

• Forum girişleri 1.065

29.Oca.2014 23:18:40 via App

can beye katiliyorum şişmiş batarya telefonunuza ciddi zararlar verebilir son donemde kullanicilarin cebinde patlayan bataryalar var size bir zarar verebilir bence kullanmayin

HAZREC..

• Forum girişleri 478

29.Oca.2014 23:24:04 via App

HAZREÇ
can beye katiliyorum şişmiş batarya telefonunuza ciddi zararlar verebilir son donemde kullanicilarin cebinde patlayan bataryalar var size bir zarar verebilir bence kullanmayin
osman yanilmiyorsam samsung servisleri s4 şişen bataryalari degistiriyorlardi forumda okumustum arkadas bunu yapabilir yedekte sismis batarya tutacagina orjinal batarya tutsun daha saglikli olur haksiz miyim

— değiştirilme tarihi 29.Oca.2014 23:31:24

• Forum girişleri 1.065

29.Oca.2014 23:26:06 via App

evet vural sana katiliyorum genel bir sorun oldugu icin samsung sorunu kabul ediyo ve sismis bataryayi degistiriyor

HAZREC..

• Forum girişleri 9

30.Oca.2014 07:46:01 via App

Çok teşekkür ederim en iyisi kullanmamak en azından can güvenliğimiz için ama samsungun benim telefon için yapabileceği bişey yok heralde çünkü s4'mü yurt dışından aldım direk pasaport kaydıyla kullanmaya başladım garantisi yok yani,Teşekkürler.
  • Forum girişleri 478

30.Oca.2014 07:48:24 via Website

Anladim kardesim ama o bataryayi kullanma yenisini almissin zaten tek batarya is görür