Samsung Galaxy S3 — Samsung galaxy s3 %30larda ekran titreyip kapanma sorunu

• Cevaplar:35
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

25.May.2014 14:10:08 via Website

aynı problem şuan bende de var tam olarak neyden kaynaklanıyor?

• Forum girişleri 1

02.Haz.2014 15:45:05 via Website

Benim Telefonumda aynı % 30 larda ekran titreyip kapandı ve birdaha da açamadım telefon öyle duruyor telefonu alalı daha 5 ay anca oldu neyden oluyor acaba yardımcı olursanız sevinirim..... :( :( :(

• Forum girişleri 1

10.Tem.2014 04:03:17 via Website

Merhaba Sercan Bey,
Aynı sorunu ben de yaşıyorum siz direk olarak Samsung firmasına mı? Başvurdunuz yoksa servise mi? Gittiniz. Ben de telefonu CarrefourSAdan aldım. Güncelleme yapmıyor benim telefonumda ve ekran titriyor donuyor kapanıyor yardımcı olur musunuz?

• Forum girişleri 1

21.Ağu.2014 00:20:52 via Website

Sercan S.

Cihazım 7 aylık. sarjım çok çabuk bitmeye başladı. Uygulamalardandır dedim umursamadım ilk başta ama son 1 ayda %15e düştüğünde ekran titreyip telefon donup kapanıyordu ve sarj etmeden açılmıyordu. Şimdi ise %30lara %40larda ekran titreyip donmaya sonrada telefon kapanmaya başladı. Bu hafta Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama sorun çözülmedi. Telefonu benden çok sarj aleti kullanıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Aynısı bende de oldu. S3 kullanalı yaklasık 1 sene olacak hicbir sorunum yoktu sımdıye kadar. orjınal sarj aletım bozuldu kendı hatamdan dolayı baska bı sarj aletı aldım yavas dolduruyordu sabaha kadar %40 anca oluyodu ve cok cabuk bıtıyordu . Bende samsung vavenın orjınal sarj aletını kullandım gırıs aynıydı. Gayet guzel doldurdu. Suan ıse onu yanımda tasımadıgım ıcın baska bı sarj aletı aldım onuda telefonun yuvasına takınca hemen dolmuyor temas etmemıs gıbı bı dolup bı dolmuyor gorunuyor. hafif kablo girişini oynayınca alıyor şarjı. Bu sonradan cıkan bır sorun oldu acaba donunce orjınalını takıncada aynısını yapar mı ? Birde şarjım 15e dusunce ekran tıtreyıp kapanıyor tel .s 4.3 sürüm yuklu. Ne yapmalıyım.. Lutfen bı cozum soyleyın lutfennnnnn ????

• Forum girişleri 9

27.Ağu.2014 00:43:22 via Website

Kalibrasyonu bozulmuş. Servise verdim o zaman düzelttiler. 1gün bile sürmedi. Erhan Bey ben de carrefourdan aldım ve güncelleme bana da gelmiyor. Taşınmadıysa servis Karaköy de.

• Forum girişleri 1

01.Ara.2014 19:18:02 via Website

Merhaba
bende bir samsung s3 kullanıcısıyım ve bir kaç gündür telefonun ekranında çizgiler oluşmaya başlıyor , çekme algısı gdiyor ve kapanıyor. Daha sonrasında da açmaya çalıştığımda bazen açılıyor bazen açılmıyor. Ve bu durum şarj seviyem düştüğünde oluyor genelde ama geçen gün %40larda ikende yaptı. Bataryasını kontrol ettim fakat şişme gibi bir durumda yok acaba problem bataryasında mı??

• Forum girişleri 1.065

02.Ara.2014 11:04:56 via App

orjinal batarya alip bir dene

HAZREC..

• Forum girişleri 1

24.Mar.2015 12:18:20 via Website

smyrna

Merhaba
bende bir samsung s3 kullanıcısıyım ve bir kaç gündür telefonun ekranında çizgiler oluşmaya başlıyor , çekme algısı gdiyor ve kapanıyor. Daha sonrasında da açmaya çalıştığımda bazen açılıyor bazen açılmıyor. Ve bu durum şarj seviyem düştüğünde oluyor genelde ama geçen gün %40larda ikende yaptı. Bataryasını kontrol ettim fakat şişme gibi bir durumda yok acaba problem bataryasında mı??

Aynı sorunu haftalar önce bende yaşadım.Telefonumun garantisi bittiği için garantiye yollama şansım olmadı.Bataryadandır diyip yeni bir yansanayi batarya aldım problem kalmadı.

• Forum girişleri 1

05.Ağu.2015 13:34:26 via Website

Aynısı bendede vardı sorun bataryadan eminim bende bozuldu sandım telefonum hatta kullanmayı bırakıyordum az daha :D

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 11:56:20 via App

Ali A.

Can akcura

servise verin bence böyle daha kullanırsanız telefona zarar verir bide servise söyleyin size idareden telefon versin

idareten telefon devri kapandi dostm.
tabiki uzun sureli bekletmelerde var :D

hayir sony xperia z2 de 5.1 güncellemesi ile kamera uygulaması silindi, servise verdik,idareten telefon verildi,