Samsung Galaxy S4 — samsung disclaimer

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 10

31.Oca.2014 19:02:08 via Website

Telefon 1 aylik nerdeyse aldigimdan beri arafa samsung disclaimer baslikli uzun bir yazı çıkıyor en sonunda confirm yaziyor daha hiç confirm e basmadim bu nedir confirm e basmali miyim
  • Forum girişleri 1.065

31.Oca.2014 19:13:29 via App

disclaimer = yasal uyari. confirm = Onaylamak

HAZREC..

• Forum girişleri 1.065

31.Oca.2014 19:14:27 via App

ekran goruntusu alip bizimle paylasman daha iyi olur. internetin acikken geliyorsa yazilim guncellestirmesi olabilir

— değiştirilme tarihi 31.Oca.2014 19:17:16

HAZREC..

• Forum girişleri 10

31.Oca.2014 19:16:47 via Website

Ekran görüntüsünü nasıl alabilirim ilk kez samsung kullanıyorum
  • Forum girişleri 1.065

31.Oca.2014 19:20:39 via App

Güç düğmesi ve menü tuşuna aynı anda basıp, bir süre basılı tuttuğunuzda ekran görüntüsü alınacaktır. Ancak bir müddet alışana kadar iki düğmeye aynı anda basmak biraz zorlayıcı olabilir. Bu yöntemde güç düğmesine çok çok küçük bir farkla önceden basmanız gerekiyor.

HAZREC..

• Forum girişleri 10

31.Oca.2014 19:24:28 via Website

HAZREÇ
ekran goruntusu alip bizimle paylasman daha iyi olur. internetin acikken geliyorsa yazilim guncellestirmesi olabilir

• Forum girişleri 10

31.Oca.2014 19:44:45 via Website

HAZREÇ
Güç düğmesi ve menü tuşuna aynı anda basıp, bir süre basılı tuttuğunuzda ekran görüntüsü alınacaktır. Ancak bir müddet alışana kadar iki düğmeye aynı anda basmak biraz zorlayıcı olabilir. Bu yöntemde güç düğmesine çok çok küçük bir farkla önceden basmanız gerekiyor.

Çektim resimdeki yazilar. Ne yapmalıyım
  • Forum girişleri 1.065

31.Oca.2014 19:47:34 via App

bu bir lisans anlasmasina benziyor fakat tam icerigini bir admin arkadasimiza sordum cevabini bekliyorum

— değiştirilme tarihi 31.Oca.2014 19:48:07

HAZREC..

• Forum girişleri 10

31.Oca.2014 19:50:09 via Website

HAZREÇ
bu bir lisans anlasmasina benziyor fakat tam icerigini bir admin arkadasimiza sordum cevabini bekliyorum

Cok tesekkur ederim
  • Forum girişleri 323

31.Oca.2014 20:17:26 via App

3. parti uygulamalardan sorumlu olmamak için böyle bir uyarı yapmışlar.
ancak flipboard gibi telefonda yüklü uygulamalar mı yoksa dışardan yüklenenler mi yazmıyor.
confirm tuşuna basın. bir sorun olmaz. burda samsung'un amacı sorumluluğu üzerinden atmak.
android uygulamaları ne yazık ki bazı izinler alarak sizin rehberinize yada önemli bilgilerinize ulaşabiliyor. uygulama indirmeden önce hangi izinleri aldığına bakmanızı öneririm.
ayrıca SRT Appguard ile istemediğiniz izinleri kapatabilirsiniz.
bununla birlikte her uygulamaya da "tehlikelidir" diye yaklaşmamak lazım. ancak adı sanı fazla duyulmamış uygulamaları daha dikkatli indirin.
  • Forum girişleri 10

31.Oca.2014 20:26:57 via Website

Yasin Öz
3. parti uygulamalardan sorumlu olmamak için böyle bir uyarı yapmışlar.
ancak flipboard gibi telefonda yüklü uygulamalar mı yoksa dışardan yüklenenler mi yazmıyor.
confirm tuşuna basın. bir sorun olmaz. burda samsung'un amacı sorumluluğu üzerinden atmak.

android uygulamaları ne yazık ki bazı izinler alarak sizin rehberinize yada önemli bilgilerinize ulaşabiliyor. uygulama indirmeden önce hangi izinleri aldığına bakmanızı öneririm.
ayrıca SRT Appguard ile istemediğiniz izinleri kapatabilirsiniz.
bununla birlikte her uygulamaya da "tehlikelidir" diye yaklaşmamak lazım. ancak adı sanı fazla duyulmamış uygulamaları daha dikkatli indirin.

S voice yaziyor sol tarafinda sizce güvenli mi
  • Forum girişleri 1.065

31.Oca.2014 20:38:45 via App

s woice samsungun kendi uygulamasi YASIN OZ cevap icin tesekkurler kardesim

HAZREC..

• Forum girişleri 10

31.Oca.2014 20:52:33 via Website

HAZREÇ
s woice samsungun kendi uygulamasi YASIN OZ cevap icin tesekkurler kardesim

Peki çok teşekkür ilginiz için
  • Forum girişleri 323

01.Şub.2014 00:03:49 via App

rica ederim.
samsung kullanmıyorum ama s voice uygulaması samsung'un kendi uygulaması olduğundan güvenilir bir uygulama olduğunu düşünüyorum.