Samsung Galaxy S4 — ANA EKRAN VE KILIT EKRANI RESIM KOYAMIYORUM ACIL YARDIM

• Cevaplar:25
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 323

07.Şub.2014 01:02:20 via App

onur kahveci
Tesekkur ederim yasin kardesim yarin indirip bakicam :)
rica ederim. zedge çok eskiden beridir bildiğim bir site. eski nokia'larıma ordan tema ve duvar kağıdı indirirdim.
  • Forum girişleri 298

07.Şub.2014 03:24:51 via App

onur kahveci
Olmadi simdi bide suna bak bunda tam isstedigim gibi
Bunda olupta onda neden olmuyo cozemedim .s hangisi daha guzel ??
Tabii ki bu kadın daha güzel...Melo ile Sneijder'le neden kıyasladın anlamadım...Elma ile armut misali kıyaslanamaz...Be bu kadın diyorum, hep kadın diyorum...Hoşçakadııııın(yani by)......:)
  • Forum girişleri 103

10.Şub.2014 14:41:11 via App

zedge uygulamasinda S4 uyumlu fotoğraflar var mı? ben bulamadim da hepsini kırpmak gerekiyor :/
  • Forum girişleri 323

10.Şub.2014 16:39:49 via App

Diyarcan Bazin
zedge uygulamasinda S4 uyumlu fotoğraflar var mı? ben bulamadim da hepsini kırpmak gerekiyor :/
ordaki fotoğrafların hepsi s4 uyumludur. çünkü uygulama telefonunun ne olduğunu biliyor, sana ona göre içerik gösteriyor.
kırpma olayına gelirsek. kırpmadan resim koyman imkansız. çünkü ekranı sağa sola kaydırınca resim de kayıyor. sen resmi kırpmadan koysan ekranı kaydırınca ne göreceksin, yarısı siyah ekran mı göreceksin.
bu arayüzle alakalı. arayüzü farklı bir launcher yüklersen belki dediğin gibi yapabilirsin. ancak böye bir launcher olacağını zannetmiyorum. çünkü resmin kayması bir nevi 3d efekti oluşturuyor. diğer türlü 10 yıl önceki nokia telefonların teması gibi olur.
  • Forum girişleri 1

12.Ara.2015 13:04:33 via Website

Kullandigin fontun adi nedir buna mesaj atarmisin 05074805988 kardesim