Samsung Galaxy S3 — Galaxy S3 Ram sorunu

• Cevaplar:54
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 478

08.Şub.2014 13:44:30 via Website

Nova cok guzel yaa Cana katiliyorum ama ram dusmani gerci hepsi ayni bunlar tercih meselesi ben rami yoran hicbir sey yuklemem tele
  • Forum girişleri 446

08.Şub.2014 13:48:48 via App

ayn ama ben bilerek cok sey yukliyom telefon zorlaninca performansi artıyor
  • Forum girişleri 446

08.Şub.2014 14:50:37 via App

1500 telefon arayuzde kasiyo cok sinir bise bende launcer kullanıyorum
  • Forum girişleri 124

08.Şub.2014 15:41:19 via App

yani touchwizde kalmak daha mantıklı, Allaha cok şükür benim donma sorunu 4.3 surumunden sonra bitti sadece galeri ve rehberin gec acilmasi sorunu var s voice in de home tusuna cift basinca acilma fonksiyonunu kapatinca telefona bi hiz geliyor yapmadiysaniz deneyin derim
  • Forum girişleri 446

08.Şub.2014 17:21:09 via App

yok saten bendede kasmiyo ama hizli degil bende launcer geçtim sevmiyom ole yavaş olması ni
  • Forum girişleri 2

27.Haz.2014 22:24:01 via Website

Clean master veya battery doctor gibi uygulamalar telefonun yazilimsal veya donanimsal hic bir islevine karismaz. Sadece o anki uygulamalari kapatir kendisi acik durur. Yani kisacasi bu gibi uygulamalarin hicbir islevi yoktur sadece goz boyamak guzel gorunmek ve icimizi rahatlatmak amaci ile cikilmistir. Telefonunuz uzun zamandir kullaniyorsaniz her 6 ayda bir fabrika ayarlarina dondurebilirsiniz ozellikle s3 gibi telefon varsa . Ya da root ile bir kac cekirdegini devre disi birakarak sarjda uzun omur saglayabilirsiniz daha fazla cekirdek daha fazla cpu tuketimi demek daha fazla cpu tuketimi daha fazla sarj ihtiyaci demek.

• Forum girişleri 2

27.Haz.2014 22:33:12 via Website

Okan Kuş

abi devre dışı bırak demek programı siliyor yani bu yaptığım doğru mudur ? önemli programlar da var da içerisinde? demek istediğin işime yaramayan uygulamaları mı devre dışı bırakayım sonradan isterse mzaten play store dan etkinleştirebilirim

Kullanmadigin uygulamalari devre disi birakabilirsin mesela samsung un ilk basta verdigi silinmeyen uygulamalari devre disi birakabilirsin chat on ve ya dropbox gibi birde bir tarayici kullan en cok google chrome sarj yiyor bende google chrome devre disi. Facebook uygulamasi pil bolumunde ekrandan sonra en cok sarj yiyen uygulama bence tarayicidan gir . Sonucta ne kadar sarj yeniyorsa ram okadar cogalir ben bunlari uygulamadan once benimde tel 720 ram kullaniyordu bunlari uyguladiktan sonra yani suan 660-650 civarinda.

• Forum girişleri 1

28.Ara.2015 00:12:33 via Website

FTA32 uyumlu hafıza kartı al.yada hafıza kartını bilgisayarda FTA32 modunda biçimlendir. SWAPPER root programını yükle.orda istediğin miktarı yazabilirsin.ama öncesinde teli format la ve farklı bir e-posta ile giriş yapmalısın.çünkü play store yüklediğin bütün programları yedekliyor.tele. tel formatlanıncada önceden kaldırdıklarınıda tekrar yüklüyor