Beğendiniz Kullandığınız Uygulamalar

• Cevaplar:42
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 124

19.Şub.2014 19:37:53 via App

metro notifications yukledim ama bildirimlerde ses alamiyorum neden acaba yardim eder misiniz cok acill
  • Forum girişleri 284

19.Şub.2014 20:28:26 via Website

Okan Kuş
metro notifications yukledim ama bildirimlerde ses alamiyorum neden acaba yardim eder misiniz cok acill

Uygulamada "Settings -> Sound -> Ring on notification" seçeneğini işaretlemen gerekir.
  • Forum girişleri 284

19.Şub.2014 22:47:35 via Website

Yasin, "APK Permission Remover" isminde bir uygulama buldum. Uygulamayla, apk dosyalarını kurmadan izinleri kaldırabiliyorsun. Ayrıca root gerekmiyor.
  • Forum girişleri 27

22.Şub.2014 17:02:35 via App

izinlerin kaldırılması uygulamanın performansını vs. etkiliyor mu? Ona göre denemeyi düşünüyorum.
  • Forum girişleri 323

22.Şub.2014 22:53:44 via App

ugur aydogan
izinlerin kaldırılması uygulamanın performansını vs. etkiliyor mu? Ona göre denemeyi düşünüyorum.
kesinlikle etkilemez. ancak bazı izinler mecburi oluyor
mesela airdroid "sms gönderme" izni istiyor. eğer izni kaldırırsan uygulama çalışmayabilir. çalışsa dahi pc'den sms gönderemezsin çünkü uygulamanın özelliği bu.
ama öbür türlü izinleri kaldırmak sorun olmaz.
  • Forum girişleri 323

22.Şub.2014 22:54:14 via App

Çağdaş T.
Yasin, "APK Permission Remover" isminde bir uygulama buldum. Uygulamayla, apk dosyalarını kurmadan izinleri kaldırabiliyorsun. Ayrıca root gerekmiyor.
teşekkürler deneyeceğim :)
  • Forum girişleri 284

22.Şub.2014 23:40:49 via Website

ugur aydogan

Bir navigasyon uygulamasının konum kullanma iznini kaldırmadıkça sorun olmaz :) Bu sadece bir örnek. Uygulamanın kendi amacı dışında kullandığını düşündüğünüz izinleri kaldırın sorun olmayacaktır.

Yasin Öz

Rica ederim ;)

— değiştirilme tarihi 22.Şub.2014 23:41:17

• Forum girişleri 27

25.Şub.2014 22:26:56 via App

Teşekkürler. Bu arada bildirim için "Missed it!" kullanıyorum artık. Kesinlikle deneyin derim. Google Play den uygulama bulmak deveye hendek atlatmak gibi diğer depolardan araya araya buldum sonunda işe yarar bişe.
  • Forum girişleri 284

26.Şub.2014 23:56:07 via App

Yaptığı iş güzel ama görünüşünü beğenmedim.

Kilit ekranı olarak Galaxy S4 "Seyahat Duvar Kağıdı" özelliğini kullanıyorum. Kilit ekranına yerleşebilen bir bildirim widgeti öneren olursa hiç fena olmaz :)
  • Forum girişleri 27

27.Şub.2014 13:52:19 via Website

Ben sade işler sevdiğim için şu görünüm gayet iyi geliyor.
  • Forum girişleri 133

28.Şub.2014 22:21:33 via App

ugur aydogan

Ben sade işler sevdiğim için şu görünüm gayet iyi geliyor.
Dostum bu ekranı hangi uygulama ile bu hale getirdin?
  • Forum girişleri 124

01.Mar.2014 20:12:01 via App

Arkadaslar onerebileceginiz oyun ve program var mı, ucretsiz butun guzel oyunlari ve ise yarar programlari indirebilirim, onerilerinizi bekliyorum :)
  • Forum girişleri 135

01.Mar.2014 23:19:53 via App

bu uygulamada izinleri kaldırınca uygulamalar calışmıyor bence ya uygulamada sorun var yada arkadaslar sizler ram anlatmıyorsunuz
  • Forum girişleri 135

01.Mar.2014 23:21:41 via App

Yasin Öz
Çağdaş T.

uygulama yukleyince uzunkeri kaldırınca uygulamalar calışmıyor....
  • Forum girişleri 124

02.Mar.2014 00:14:37 via App

nasil calismaz ya bende çalışıyor telefon gorusmelerini kapattığım seyler falan var programlar kusursuz çalışıyor app ops starter ile
  • Forum girişleri 135

02.Mar.2014 13:11:36 via App

Okan Kuş
nasil calismaz ya bende çalışıyor telefon gorusmelerini kapattığım seyler falan var programlar kusursuz çalışıyor app ops starter ile
mesela fifa 2014 sahadan gibi şki uygulamda da iki tane izşn kaldıralım dedim uygulama durdu diye uyarı verdi
  • Forum girişleri 284

02.Mar.2014 13:49:04 via Website

fuatmuci
mesela fifa 2014 sahadan gibi şki uygulamda da iki tane izşn kaldıralım dedim uygulama durdu diye uyarı verdi

APP OPS Starter uygulamasını mı kullanıyorsunuz? Ayrıca Sahadan uygulamasında hangi izni kaldırdınız?
  • Forum girişleri 27

02.Mar.2014 15:33:29 via App

Dodol. Üstteki widget "zooper widget" biraz oynaşmak lazım ama. ortadaki bildirim ekranı da "missed it" .
  • Forum girişleri 133

03.Mar.2014 23:51:34 via App

ugur aydogan
Dodol. Üstteki widget "zooper widget" biraz oynaşmak lazım ama. ortadaki bildirim ekranı da "missed it" .
yapamadım, bi video ile anlatır mısınız?
  • Forum girişleri 27

04.Mar.2014 12:42:55 via App

Video hazırlamaya vaktim yok ama öğle arası anlatmaya çalışayım. storedan Dodol Launcher' ı kurun. Eğer üst bildirim barını gizlemek istiyorsan dodolun ayarlarından Home screen > Hide status bar. Barın şeffaf olmasını istiyorsan yine Home screen > Transpapent status bar > %100 transparent. İkonları beğendiysen temanın ismi "simple penguin gray"

Üstteki bant şeklindeki widgeti beğendiysen eğer "zooper widget" kullanman lazim. Ben pro versiyonunu kullaniyorum. Satın almak veya google amcadan apk. bulmak senin elinde. Zooper' in içinde hazir çok güzel widgetler de var. Ama ben ekleyerek yaptim bi şeyler.

İşlev tuşuyla dodol ayarları açtıktan sonra, Add> Widget oradaki listeden muhtemelen en sonda zooper widget seçeneğinden istediğin boyutu seç. Ben de 7×1.

Ekrandaki wignete basinca ayarlar karşına çıkacak. O listeden hazır olanları da kullanabilirsin. Eğer sen de kendin yapmak istiyorsan ; Widgeti ekrana koyduktan sonra üstüne tıkla. Karşına çıkan listeden;

Empty> Layout> Üst tarafta "+" ya tıklayın. > Text ( Direk saat çıkar. Çıkmadıysa TEXT> text content den seçersin. ) X offset ve Y offset den pozisyonu belirlersin. Text font family' den istediğin fontu seçersin. "Size" dan boyutu büyütürsün.

Bundan sonrasi aslinda ayni şeyler. Eğer sırasıyla gidersen "Text Content" in içinde bir sürü alternatif göreceksin zaten. Tarihler, hava durumu, saat vs. fazla fazla seçenek var. Denemen lazım. O widgetdeki haftanin günlerinin sıralamasını da yaziyim.

Layout > "+" > Series > Burada da direk haftanın günleri gelir. Gelmediyse; "Series Type" dan seçersin. Eğer yatık hale getirmek istersen; items disposition order > horizontal.

Ortadaki bildirim "Missed it!". Ücretlidir. Satın almak veya google amcadan apk. bulmak senin elinde. Burada anlatılacak bişe yok. Uygulamayı kurduktan sonra ekrana widgeti ekleyeceksin.

Ne kadar açık oldu bilmiyorum ama elimden gelen budur. ((: