Galaxy S4 Odin ile Rom Yükleme

• Cevaplar:94
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

25.Nis.2014 01:24:58 via Website

Yavuzhan Şen

rom u kurdum ve 4.3 geldi ama telefon hattımı görmüyor pın sorgusu yaptığı halde yalnızca acil aramalar diyor sım i başka telefona takınca bir sıkıntı olmuyor arama yapabiliyorum ama benim telefonum da arama yapmaya çalışınca ağda kayıtlı değil diyor. başkası beni arayınca onlara bir süre çaldıktan sonra cevap yok diyor. tekrar rom yüklesem geçermi yada fabrika ayarlarına mı dönmem gerekir ?

sim kartı kırdırıp kullanıyosan o yüzden sorun veriyodur. orjinal micro sim kart kullan. telefonu ilk aldığımda baya sorun olmuştu bana

• Forum girişleri 1

06.Haz.2014 16:21:59 via Website

Telefonumuz yeniden başladıktan sonra telefonu kapatın ve "Ses Açma+Ana Menü+Güç" tuşlarına basarak "Recovery Mode" açıyoruz. Karşınızdaki ekranda sırasıyla "wipe data/factory reset" ve "wipe cache partition" işlemlerini uyguluyoruz. Menüde gezinmek için "ses açma/kısma" tuşlarını, seçim yapmak için ise "güç" tuşunu kullanıyoruz. Son olarak "reboot system now" diyoruz. bu adımı uygulamasak nasıl bir sorunla karşılaşırız ?

• Forum girişleri 1

12.Tem.2014 11:49:20 via Website

İyi gunler kolay gelsin.
Elimde GT-I9505X ( Galaxy S4 ) Live Demo Unit var. Ben rom atıp cihazın sistemini değiştirmeye çalıştım ama odinle bağlantı kurdugum zaman Yukarıda COM:4 olarak bağlı gozukuyor ve Gerekli dosyayı seçip Start a bastıgımda Yukarıda Fail diye hata veriyor. Bu cihazı Live Demo Unit modundan çıkartıp yani Canlı cihaz modundan çıkartıp normal kullanıma geçmesi için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Çok Teşekkür Ederim ( Rom atılarak Düzeltilirmi ? ) :)

• Forum girişleri 1

13.Tem.2014 15:04:24 via Website

http: //www.sammobile.com/firmwares/ bu linkten s4 rom nerden bulucam

• Forum girişleri 125

13.Tem.2014 16:49:33 via App

Check your firmware> Model> Product code> Check firmware. sonra sağda görünür rom dosyası. sonra indir

• Forum girişleri 3

20.Tem.2014 11:53:53 via Website

Yavuzhan Şen

Bulamadım malesef. Ben indiriyorum, Yandex hesabıma yükleyeceğim. O zaman indirebilirsiniz.
teşekkür ederim

kardes bendede aynı sorun var nasıl hallederiz bunu sen nasıl yaptın

• Forum girişleri 1

16.Haz.2015 17:05:59 via Website

abi sağol en iyi anlatan adam sensin sen admın dibiasin bee (hug)

• Forum girişleri 1

10.Kas.2015 16:21:04 via Website

mudur ben hepsini yaptim ama odin romu gormuyor lutfen yardim romu rardan cikartmalimiyim

• Forum girişleri 1

13.Kas.2015 23:00:09 via Website

Merhabalar ,

Telefonumun kamera sorunu var arka kamera çalışıyor ; ancak ön kameraya geçince kamera durduruldu hatası veriyor. Bu hatayı aldıktan sonra arka kamera da çalışmıyor. Kamera ön belleğini temizlemeniz lazım tekrar çalışması için . Belirttiğiniz şekilde format attım ancak sonuç aynı bu konu hakkında ne yapabilirim bilgisi olan var mı ?

• Forum girişleri 1

01.Şub.2016 16:22:10 via Website

Merhabalar,
Tabletim çöktü ve format atmak istedim ama Recovery Mode'da Android sembolünün ortasında kırmızı ünlem işareti var ve ne yapsanız reboot system now diyerek duzelmiyor.Yukarıda bahsettiğiniz gibi Odin programı ile Firmware/Rom GT-N8000 tabletime uyguladım fakat "wipe data/factory reset" işleminde hata veriyor ( E:failed to mount /efs (invalid argument) ) cıkıyor.Yardımcı olabilirmisiniz

— değiştirilme tarihi 01.Şub.2016 16:26:35

• Forum girişleri 1

26.Şub.2016 01:50:27 via Website

Mrb cihazım s4 i9505 yurt dışı modeliydi root atıp efs yedeği aldım pc ye de yedek aldım daha sonra odin ile 5.0.1 russia stock rom attım yalnız imei no eski bir teliminkini atmıştım dolaysla klon du ama ne hikmetse imei gitmemiş hocam şimdi wipe yapacağım teşekkürler güzel anlatım olmuş :)

— değiştirilme tarihi 26.Şub.2016 01:50:54

• Forum girişleri 1

24.Ara.2016 06:56:12 via Website

kardeşim bir ricam olacak stook rom lazım telefon samsun s6 yurtdışından geldi orjinal model SM-G920V lütfen bu romu bulmama yardım edin teşekkür ederim odinle yüklem yapacam ama romu bulamıyorum.