Samsung Galaxy S4 — Galaxy S4 (I9505) için Android 4.4.2 Almanya sürümü yayınlandı

• Cevaplar:28
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 284

08.Mar.2014 14:49:59 via Website

Umut Can Topal
Çok teşekkürler 4.4.2 wifi sorununuda çözdüm her şey için çok sağolun biliyorum çok soru sordum :D son bir sorum ise kilit ekranında kamera kısayolu olacak deniliyordu nasıl yapıyoruz onu.

Rica ederim.

Ayarlar -> Cihazım -> Ekranı kilitle -> Kısayollar seçeneğinden yapabilirsin.
  • Forum girişleri 1

24.Mar.2014 16:08:10 via Website

4.4.2 de wifi sorunum var acil yardım........!
  • Forum girişleri 3

11.Nis.2014 16:59:23 via Website

Umut Can Topal
Çok teşekkürler 4.4.2 wifi sorununuda çözdüm her şey için çok sağolun biliyorum çok soru sordum :D son bir sorum ise kilit ekranında kamera kısayolu olacak deniliyordu nasıl yapıyoruz onu.

umut kardeşim i9505 wifi sorunu bendede var telefonu yeni aldım eski telefonumun imeine kaydettirdim.4.4.2 yükledim ama wifi sürekli bağlanıyor gösteriyor. silik çıkıyor. nasıl çözdün banada yardımcı olurmusun. veya bunu yaptırabileceğim bi yer varmı bildiğin. açık konuşmak gerekirse ben bu işlerden pek anlamıyorum yanlış bişey yapmıyım bide.

— değiştirilme tarihi 11.Nis.2014 17:03:17

• Forum girişleri 3

12.Nis.2014 00:02:36 via Website

Cagdas bey umut can arkadasin sorununun aynisi bende var i9505 imei kopyali yurtdisi telefon aldim 4.4.2 den sonra wifi aciliyor yaziyor yesil olmuyor.forumu takip ettim wifi trick yapmamiz gerekiyor sanirim.bunu istanbulda yaptirabilecegim bi yer varmi yardimci olurmusunuz lutfen cok rica ediyorum saygilar..

— değiştirilme tarihi 12.Nis.2014 00:06:50

• Forum girişleri 3

12.Nis.2014 00:06:11 via Website

can can
4.4.2 de wifi sorunum var acil yardım........!
can kardesim sorunu cozebildinmi cozduysen yardimci olabilecek bi yer varmi bu islerden hic anlamiyorum bu yuzden telefonu bile kullanmiyorum lutfen acil yardim
  • Forum girişleri 284

12.Nis.2014 19:57:15 via App

alperist
Cagdas bey umut can arkadasin sorununun aynisi bende var i9505 imei kopyali yurtdisi telefon aldim 4.4.2 den sonra wifi aciliyor yaziyor yesil olmuyor.forumu takip ettim wifi trick yapmamiz gerekiyor sanirim.bunu istanbulda yaptirabilecegim bi yer varmi yardimci olurmusunuz lutfen cok rica ediyorum saygilar..

Kendiniz de yapabilirsiniz. Bağlantıdan ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

— değiştirilme tarihi 12.Nis.2014 20:55:53

• Forum girişleri 1

21.Haz.2014 21:19:10 via Website

Kardo simdi wifi sorununu cözmek için rootlaman gerekiyor ve telefon garanti dışı kalıyor zaten senin telefonun 9505 oldugu icin türkiyede yoktur garantisi ben şöyle yaptın adımları yap düzelecektir...
1 root at telefonuna internete yazarsan i9505 root diye indir ve odinle flaşla.
2 root attıktan sonra root exploer apk yı indir.
3 root exploerden system dosyasından build.prog dosyasıni aç.
4 supersu yani root izni isteyebilir onayla ordan ro.securestorage.support=true yazar onu ro.securestorage.support=false yap ve kaydet cihazı yeniden başlat sorun çözülmüş olacak
Ama telefona güncelleme gelmez garanti dışı bırakır.. size şunuda anlatayım bu işlemi yaptıktan sonra ben wipe data işlemlerini yaptım ve telefon garanti kapsamına geri döndü bunu deneyin veyq xda forumdan triangle away yöntemine bi göz atın... yardımcı olduysam ne mutlu bana.. iyiforumlar

• Forum girişleri 2

23.Haz.2014 18:00:56 via Website

Merhaba s4 i9505 telefona sahibim telefon yurt disi almanyadan gelme ve uzerinde baska bir telefonun imei var.android surumu 4.2.2 ve ben guncelleme yaparak 4.4.2 kitkata guncellemek istiyorum bu mumkunmu telefonun imeine zarar verebilrmi verirsede telefonu geri kurtarma sansim varmi yoksa atmammi gerekir? guncelleme hakkinda yardimci olurmusunuz rica etsem?