Samsung Galaxy S4 — Galaxy S4'te kamerayla çektiğim fotoğraflarım yanlışlıkla silindi geri getirmek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ?

• Cevaplar:22
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 11

01.Mar.2014 18:29:58 via Website

Merhabalar ben buraya daha yeni üye oldum ve haberlerinizi ve haber akışını çok beğendiğim için üye olmak istedim çok iyi iş çıkarttığınızı söylemem gerek :)

Sorunuma gelirsek şimdi şöyle bir şey oldu ben uyku sersemliğine kamerayla çektiğim fotoğraflarımı sildim ve hepsi benim için çok önemli ve özeldi fotoğraflarımı geri getirmek için bir program yada yapılacak her hangi bir şey varmı yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür ederim sizlere. Tabi ben biraz araştırma yaptım root'tan falan bahsediyolar ama bu işlem sadece rootlamı yapılır ve rootsuz olursa çok iyi olur açıkçası root atmak hiç istemiyorum ona göre bir bilgilendirme yaparsanız çok iyi olur :)

Bir de forumunuzda böyle bir konu aradığımda bulamadım en azından aynı sorunla karşılasan başka kişiler olursa yardımcı olucaktır mutlaka bu konu :)

Sorunumu inşallah gayet net ve güzel bi şekilde açıkladım bu aileden yardım bekliyorum.

— değiştirilme tarihi 01.Mar.2014 18:36:24

• Forum girişleri 478

01.Mar.2014 21:54:29 via App

dosyalarının arasında DCIM onun icinde thumbnail diye bi klasör olacak onun icinde resimlerinin olmasi gerekli bi kontrol et
  • Forum girişleri 11

01.Mar.2014 22:55:45 via Website

dediğiniz o iki dosyadan eser yok ve benim yanlışlıkla sildi dediğim fotoğraflar direk DCIM telefonun kendi hafızasından silindi ayrıca hafıza kartım da sadece iki adet kendi dosyam bulunmakta yani onda da dediğiniz dosya yok telefonun kendi hafızasında da yok. Bunun hiç bi proğram yok mu google play de telefonuna zarar vermicek bişi öncelikle bu işlem sadece rootlamı olur yoksa root'a gerek olmadan yapılabilecek bi işlem mi ?

— değiştirilme tarihi 01.Mar.2014 22:59:52

• Forum girişleri 11

01.Mar.2014 23:02:09 via Website

Çok teşekkür ederim yinede size.

Admimler yardım edemez mi acaba bu konuda bilgisi olan birisi yada başına benim sorunum gelen ve bu sorunu çözmüş birisi hiç mi yoktur buralarda ?
  • Forum girişleri 71

02.Mar.2014 00:19:23 via App

Mrb. Silinen fotoğrafları kurtarmak için dosyalardan DCIM klasörüne girdiğinizde sol alttaki dokunmatik seçenekler tuşuna basıp ayarlara girin orda en üstte "Gizli dosyaları göster" diye bi tik olcak onu tikini aktif edin. DCIM dosyasında ".thumbnails" diye bi dosya çıkacak orda silinen fotoğrafların bi çoğu olması lazım. Bu arada bu konu daha önce açılmıştı. Yanlız bişi daha eklemem gerekecek fotoğraflarınızın kalitesi biraz düşmüş durumda olacak. Yakınlaştırdığınızda bunu fark edeceksinizdir.

— değiştirilme tarihi 02.Mar.2014 00:20:59

• Forum girişleri 11

02.Mar.2014 00:27:17 via Website

evet saolun istediğim fotoğraflar çıkmadı işime yaramayn şeyler vardı sizede teşekkürler ediyorum yine olmadı keşke olsaydı.Başka bi yolu yok mudur bunun ?

Pc den yükleyince düzelir inşallah fotoğrafımdaki piksel sorunu.
  • Forum girişleri 71

02.Mar.2014 00:36:43 via App

Fotoğraflarınızın çoğuna yakın olması gerekirdi. İsterseniz telefonu yeniden baslatıp tekrar deneyin. Piksel sorununda düzeleceğini sanmıyorum çünkü telefon arka planda kaydettiğinden hafızada fazla yer kaplamaması için otomatik düşürüyor kaliteyi.
  • Forum girişleri 11

02.Mar.2014 00:45:19 via Website

Hayır en fazla 5 adet başka fotoğraf vardı saolun yinede.

Sorunum hala güncel yardımlarınızı bekliyorum.
  • Forum girişleri 71

02.Mar.2014 01:03:34 via App

Pikseller o kadar da abartılı bi şekilde düşmüyo benim bildiğim. Sadece Yakınlaştırdığınızda belli oluyo sanırım. Bide bilgisayara bağlayıp geri dönüşüme gönderme programları var onları da bi araştırın isterseniz. Umarım hallolur. Kolay gelsin.
  • Forum girişleri 1.065

02.Mar.2014 12:03:41 via App

muhammede kardesime katiliyorum tumbnailin icerisinde yok ise pc den yapabilirsin bir arastir derim

HAZREC..

• Forum girişleri 11

02.Mar.2014 12:06:23 via Website

işte sorun şu ki o proğramları bulabilmiş değilim bide siz araştırsanız emeğe yarar hiç bir şey bulamadım.
  • Forum girişleri 1.065

02.Mar.2014 12:08:43 via App

emre vaktim olsa arastiririm fakat konu ile ilgili hem bilgim fazla yok hemde su anda vaktim yok uzgunum

HAZREC..

• Forum girişleri 11

02.Mar.2014 12:13:12 via Website

tamam bekleyebilirim sorun yok müsayit olduğunüzda yazarsanız sevinirim.
  • Forum girişleri 1.065

02.Mar.2014 14:09:35 via App

emre sen arastir beni beklersen cok uzun surer :)

HAZREC..

• Forum girişleri 4

04.Mar.2014 18:41:37 via App

1-Recovery my files programini indir ve kur
2 - Telefonu kabloyla pc ye bagla
3-programi calistir
4-taranacak bolgeyi sadece telefonu sec ve jpeg dosyasini sec ve tarattir.
sansin varsa bulursun bol sanss
  • Forum girişleri 284

04.Mar.2014 19:14:04 via Website

Sorun şu ki Galaxy S4 veya yeni telefonları Yığın Bellek modunda bilgisayara bağlayamazsınız. Bu yüzden kurtarma programları işe yaramaz.

Bağlantıdaki uygulamanın Yığın Bellek modunda bağlamanıza olanak sağladığı belirtilmiş. Ben denemedim, eğer işe yararsa herhangi bir kurtarma programıyla fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz.

SG USB Mass Storage Enabler