Samsung Galaxy S4 — i9505 versiyon düşürme

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

05.Mar.2014 15:22:46 via Website

selamun aleykum arkdaşlar. benim bir sıkıntım var i9505 cıhazıma dün 4.4.2 bobcatrom rom attım ve telefon arama esnasında ekran kararıyor artı hiçbir ses fonksiyonu çalışmıyor bildiğim bütün yöntemleri deneme me rağmen tlfn romm yiyor ama hatalar hep kalıcı recovery den rom yüklüyebiliyorum ama odin ile bütün orjinal firmvareleri yüklemek istedim ama odin hep hata verdi tlfncuya götürdüm sıkıntısını anllatım oda aynı şekil bütün stok romları denemesine rağmen hep aynı hatada kaldı tlfn arama yaparken ekran kararıyor tlfn donuyor birde ses fonksiyonların hiçbiri çalışmıyor. müzik çalar tlfn zil sesleri vs.. versiyon düşürme ile alakalımı sizce bu sorun veyahut başka bir sıkıntısı varsa konu hakkında bilgi verebilecek arkadaşlara şimdi den tşkrler. pit dosyasını flashlamaya kadar denedim ama odinle hiç bir yükleme yapmıyor sadece cf auto root flashlanıyor birde plihpz touc recovery flashlanıyor. ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum
  • Forum girişleri 284

06.Mar.2014 22:21:31 via Website

Artık yeni Android sürümlerinde versiyon düşüremezsiniz. Başka bir custom rom deneyin ve wipe işlemlerini yapın.