Ana Ekran Arkaplan kayma sorunu ?

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 55

09.Mar.2014 19:28:04 via Website

kuru kafayı tam ortalaman lazım kardesım bendede oluyodu ama ortaladım ayarladım duzgun kırpıyo bazı resımlerı cokta ıyı kırpmıyo. Zedgeden ındır ben ordan halledıyoerum guzel wallpaper var
  • Forum girişleri 55

23.Mar.2014 13:47:22 via Website

suanda resmı gordum kaydıgı seklıde atarsan sevınırım cunku bende boyle yapıyorum kabul edıyo belkı resmın boyutu telefonunun ekranına uygun degıldır ondanda yapabılır zedge uygulamasından ındır orda telefonuna uygun resımler buluyo otomatık olarak bunu bendede yapıyodum resımlerı degıstırıyorum bu sıkıntı hala cozulmus degıl 4.4.2 de en cok ıstedıgım seylerden bıtanesı de bu bakalım duzelıcekmı duzelmesse gene yaz bakabıldıgım zaman yardımcı olucam resımde bısey daha dıkkat etttım resmı sola bıraz cok kaydırmıssın ınce bır ayar yapman lazım onun ıcın bıraz sacma ama samsung boyle seylere pek onem vermıyo yanı htc gııbı onemsemıyo telefonlarını

— değiştirilme tarihi 23.Mar.2014 13:48:34

• Forum girişleri 304

23.Mar.2014 14:23:44 via App

Bende Nexus 4 var. Aynı sorun bende de oluyodu galeri'de nedense. Ama KitKat güncellemesiyle Google Fotoğraflar varsayılan galeri uygulaması oldu. Şu an böyle bi sıkıntım yok. Tavsiyem bi de Fotoğraflar uygulamasından deneyin kırpmayı.

— değiştirilme tarihi 23.Mar.2014 14:23:54