G2 wifi sorunu

• Cevaplar:22
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

12.Mar.2014 23:45:56 via Website

kasım ayından beri G2 kullanıcısıyım herşeyiyle mükemmel işleyen güzel bi telefon hiç bi sorunlar karşılaşmadım ta ki 3 gün öncesine kadar 3 gün önce sabah uyandım wifi yi açmak için butona dokundum 3 gün oldu hala açılmadı :D
gece takır takır çalışıyordu durduk yere oldu anlamadım bi bilgisi tahmini olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Forum girişleri 226

13.Mar.2014 02:45:15 via App

hotspot denediniz mi? DNS adresi değişmiş olabilir.

· Yüzmeyi öğrenmenin tek yolu çırpınmaktır.

• Forum girişleri 7

13.Mar.2014 20:36:59 via Website

yok öyle değil hiç wifi aktif olmuyor telefonda wifi açılıyor dedi kaldı öyle 4 gündür açılamadı :D
  • Forum girişleri 1

16.Mar.2014 18:09:36 via Website

merhaba arkadaşlar bende LG G2 aldım. bende de wireless sorunu var. lütfen yardım!!!
wireless'e bağlanıyor fakat cevap alamıyor lütfen yardımcı olurmusunuz...
  • Forum girişleri 1

10.Eki.2014 19:36:31 via Website

doğucan mokan

kasım ayından beri G2 kullanıcısıyım herşeyiyle mükemmel işleyen güzel bi telefon hiç bi sorunlar karşılaşmadım ta ki 3 gün öncesine kadar 3 gün önce sabah uyandım wifi yi açmak için butona dokundum 3 gün oldu hala açılmadı :D
gece takır takır çalışıyordu durduk yere oldu anlamadım bi bilgisi tahmini olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

hocam merhaba. aylar onceki konuyu hortlatiyorum ama internette boyle bir problem yasayan birtek sizi buldum. bendede ayni sorun başgösterdi siz problemi nasil aştınız acaba?

• Forum girişleri 7

11.Eki.2014 00:28:03 via App

hiç bi çözüm bulamadım ve servise verdim donanimlardan biri yanmış sorun ondan kaynaklanıyormuş parçayı değiştirdiler

• Forum girişleri 1

24.Nis.2015 17:44:40 via Website

bende 2 yildir lg g2 kullaniyorum hic bir sorunla karsilamadim bu sabah kaliktim wifi calismiyor wifi aciliyor diyor hala acilmadi napacam napmam lazim ja

• Forum girişleri 1.784

24.Nis.2015 17:57:16 via Website

Kkurdistan Mamhussaini

bende 2 yildir lg g2 kullaniyorum hic bir sorunla karsilamadim bu sabah kaliktim wifi calismiyor wifi aciliyor diyor hala acilmadi napacam napmam lazim ja

Telefona herhangi bir program kurdunuz mu?

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 3

23.Tem.2015 14:07:23 via Website

Dostum benimde yurt disindan gelme imei atilmis cohazimda ayni sorun var. Servis kabul etmiyor, sizin bildiginiz iyi bi tamirci varmi acaba.

• Forum girişleri 1

06.Ara.2015 21:21:55 via Website

Kardeşim sorunu cözdürdüysen ne olur yardim et ayni problem bende var. 0542 302 4005 numaram lutfennyardimci ol

• Forum girişleri 1

01.Nis.2016 13:13:07 via Website

siz arastirdiniz mi servis garantisi disinda kac paraya yapiliyormus?Arastirdiysaniz eger bilgi verirseniz cok makbule gecer.yardimlariniz icin şimdiden teşekkür ederim.

• Forum girişleri 3

19.Haz.2016 16:08:50 via Website

ARKADAŞLAR SORUN DONANIMSAL DEĞİL. YAZILIMSAL. İNTERNETTEN LG FLASH TOOL İLE ROM ATMA YAZIN UYGUN PROGRAMLARI SİZE SÖYLEYECEKLER. BİLGİSAYARINIZA TELEFONUNUZA UYGUN KDZ DODYASINI İNDİRİP CSE FLASH ATINCA YANİ YAZILIMI YENİDEN YÜKLEDİĞİNİZDE SORUN ORTADAN KALKIYOR. CİHAZA FORMAT ATARAK YADA YAZILIMI GÜNCELLEYEYEREK DÜZELTEMEZSİNİZ. ANDROİD YAZILIMINIZI PC DEN YENİDEN ROM ATACAKSINIZ AYNI YAZILIMDA OLUR BİR ÜST YAZILIM YADA ALT YAZILIM FARKETMES. BOOT DOSYASINA YERLEŞMİŞ BİR VİRÜS YAPIYOR BU ARIZAYI. CİHAZIN BOOTUNU YENİLEMENİN TEK YOLU ESKİ YAZILIMI SİLİP YAZILIMI SIFIRDAN KURMAK. KOLAY GELSİN.

• Forum girişleri 3

19.Haz.2016 16:12:11 via Website

AYRICA BU ARIZANIN TEK SEBEBİ DE WİFİ ŞİFRE KIRMA UYGULAMALARI YÜKLEYİP UĞRAŞMAK. ŞİFRE KIRMAK İÇİN. BİRİNCİSİ BU UYGULAMALAR İŞE YARAMIYOR. 2.Sİ İSE CİHAZA VİRÜS BULAŞTIRIYOR. ANTİVİRÜSLERDE TEMİZLEYEMİYOR. BİLGİNİZ OLSUN

• Forum girişleri 1

07.Tem.2016 19:50:37 via Website

Cok onemli bi sorunum var yarım saat once calısan wifi su an calismiyo pcye LG FLASH TOOL indirdim ama pc uygulamayı acmıyo rom atamıyorum telefonu servise veremem ve ailemin haberi olmaması gerekiyor gecen ay yaptırdım zaten telefonu 15 yasındayım lutfen bana yardımcı olun telefonu su an kapattım bi sure boyle kalsa ve acmasam bi faydası olur mu yada telefonu tamire gotursem yaklasik ne kadar tutar cok acil yardima ihtiyacım var sımdıden tesekkurler

• Forum girişleri 1

06.Ara.2016 09:53:29 via Website

Alakasi yok, kac tane rom attim duzelmedi.
Wifi sifre kirmaylada hic isim olmaz.
Bosuna rom atcam die ugrasmayin
Sorun yazilimsal deil donanimsal.