Samsung Galaxy S4 — [ROM][I9500][XXUFNC1][3/17][ HASSAN ROM ][ V5 ][4.4.2 KITKAT][Official-stable][Mods]

• Cevaplar:73
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 19

13.Nis.2014 13:53:40 via App

Peki ben bu romu re-partition seçeneğiyle odinden nasıl yükleyecrğim detaylı anlatabilir misiniz?
  • Forum girişleri 284

15.Nis.2014 15:17:04 via Website

Salih Can Binboğa

Mod süper fakat geliştiricilerine ileteceginiz bir sorun var ekran kilitli iken arama geldiginde arada com.android.... durduruldu hatasi veriyor ve donuyor çözüm pili cikar tak oluyor çözümü biliyor musunuz v5te

com.android devamında bir şey yazıyor mu?

Azat Adar Kara

Peki ben bu romu re-partition seçeneğiyle odinden nasıl yükleyecrğim detaylı anlatabilir misiniz?

Üç parçalı romlarda işe yarıyormuş. Neden üç parçalı romlar var anlamış değilim açıkçası neyse sorununuzu geliştiriciye bildirdim, daha cevaplamadı. Ancak orijinal konusunda böyle bir sorundan kimse bahsetmedi.

• Forum girişleri 19

15.Nis.2014 18:34:39 via Website

Cevaplandığı takdirde lütfen bana e-posta ya da başka birşey aracılğıyla cevabı bildiriniz

• Forum girişleri 284

19.Nis.2014 23:55:31 via Website

Salih Can Binboğa

cagdas bey v5te google camera silmistim ben tekrar nasil yükleyebilirim ?

Bağlantıdan yükleyebilirsiniz. Normal .apk dosyası kurar gibi kurmanız yeterlidir.

• Forum girişleri 284

22.Nis.2014 19:43:29 via Website

Salih Can Binboğa

Cagdas bey v6 veya yeni ozellikler geldimi s5te olanlar felan yeni modlar felan ?

v6 çıkmadı henüz. Chrome uygulaması ile ilgili sorun yaşayanlar olduğundan bununla ilgili bir mod yayınlandı. Bunun dışında S5 uygulamaları paylaşıldı, bunları Aroma Installer ile yükleyebilirsiniz. Şu an bir sorun yaşıyorum ilerleyen saatlerde konuya ekleyeceğim.

• Forum girişleri 284

22.Nis.2014 19:53:52 via Website

Salih Can Binboğa

Anladim aroma installerden kastiniz v5 yukleme paneli mi?

Evet, onun gibi.

• Forum girişleri 1

12.Eyl.2014 15:21:24 via Website

ben indirdim ancak odinde dediğiniz adımları yapıyorum indirdiğim dosyanın içinde hassan , data vb klasörler var sadece md5 uzantısında bir dosya yok

• Forum girişleri 1

26.Oca.2015 17:58:55 via Website

merhba bn sıtenı daha onceden gormustum ancak sımdı uye oldum yardımda bulunmanızı ıstedıgım bı konu var bn galaxy s4 gt 9500 kullanıcısıyım hassan rom v7 romunu yuklemek ıstedım root cvm recowry falan yukledım daha sonra sırasıyla ıslemlerı uyguladım wıpe rest ,wpe partıon falan neyse rom u yukledım sureklı gırıs ekranında takılıyor sonra 1 saat faln gectıkten sonra tlı kapatıyorum tl soft brıck oluyo orjınal romu yukleyıp acmak zorunda kalıyorum bunu 4 defa falan denedım hep aynı sonucla karsılasıyorum yardımcı olursanız sewınırım.