Yurtdışından Galaxy S4 Aldım Fakat Android 4.4 Kitkat Güncellemesi Gelmedi

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

23.Mar.2014 17:29:33 via Website

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katılmış bulunmaktayım :)

Afganistan'dan gelirken Galaxy S4 aldım ve pasaportuma kaydettirdim. Şimdi ise Türkiye'de herkez Android 4.4 KitKat güncellemesi alırken bende en yeni güncellemeler zaten yüklü diyor. Cihazımı Türkiye'den satın almış gibi nasıl gösterebilirim? Android 4.4 Kitkat güncellemesi Afganistan için çok geç olacakmış. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Forum girişleri 1

23.Mar.2014 19:39:32 via App

Sevgili Kardesim Maalesef Cihazini OTA uzerinden yani cihaz uzerinden guncelleyemezsin. 4.4.2 guncellemesini indirip (tavsiyem Ingiltere BTU romudur) odin vasitasi ile kurman... Bu islemi yapinca wifi hatasi meydana gelecek... Onun da cozumu yine kucuk bir dosyayi odin vasitasi ile cihaza flaslamaktir.... Ancak belirtmeliyim bu islemleri yaparken telefonunu brick yapabilir ve cope atmak zorunda kalabilirsin...
  • Forum girişleri 1

31.Mar.2014 09:53:10 via Website

s4 e bu sabah geldi güncelleme sizce yüklemelimiyim ? kararsız kaldım yardım lütfen ?
  • Forum girişleri 1.065

31.Mar.2014 11:26:08 via App

yukleyebilirsin guncelleme kotude olsa iyidir zannediyorum guncellemede yasanan sorunlar kisa zamanda yeni bir paket ile giderilecektir tabiki son karar senin...

HAZREC..

• Forum girişleri 1.065

31.Mar.2014 11:32:42 via App

bu durumun bir cozumu olacagini sanmiyorum. Senin cihazinin imei samsungun envanterinde afganistan olarak kayitli durumda bu sebebten cihazi turkiyeden alinmis gibi gosterebilecegini zannetmiyorum

HAZREC..