En İyi Ücretsiz Vpn Programı(Yasaklı sitelere giriş)

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

01.Nis.2014 10:22:59 via Website

Evet arkadaşlar.İlk konumda sizlere en iyi ücretsiz bir vpn programını anlatacağım.Bu vpn programı çok iyidir ve her yere rahatlıkla kasmadan girebilirsiniz.Herkese tavsiye ederim bu vpn programını.İndirme linkleri,video,resim aşağıdadır:
İndirme Linkleri:

Anlatım:
Tunnel Bear yasaklı sitelere giriş yazılımı erişimi kısıtlanan sitelerde engelleri aşmak için kullanılır. Tunnel Bear yazılımının çalışma mantığını kısaca anlatacak olur isek; ilk olarak başka bir ülkede bulunan sunucular arasında kendi özel şifreleme sistemi sayesinde güvenli bir ağ bağlantısı oluşturur. Program Amerika ve İngiltere üzerinden sunuculara bağlanır. Buda Amerika ve İngiltere de girilebilen bütün internet sitelerine, sayfalarına erişebileceğiniz anlamına gelir.
Tunnel Bear yasaklı sitelere giriş programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ancak ücretsiz kullanımda data sınırı bulunmaktadır. Ücretsiz kullanım sağladığınızda Tunnel Bear üzerinden ziyaret ettiğiniz siteler aylık 500 MB veri aktarımı ile sınırlandırılır. Tunnel Bear yasaklı sitelere giriş programını sınırsız kullanmak için iki paket seçeneği mevcut. Birinci pakette bir ay boyunca Tunnel Bear programı üzerinden sınırsız internet erişimi sağlayabiliyorsunuz ve 4,99 dolar olarak ücretlendiriliyor. İkinci seçenek ise yıllık sınırsız olarak Tunnel Bear yasaklı sitelere giriş programı ile istediğiniz kadar kullanım sağlayabiliyorsunuz. Bunun karşılığında da firma sizden 49,99 dolar talep ediyor. Tunnel Bear yasaklı sitelere giriş programını satın aldığınızda iOS işletim sistemi ve Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarınızda da aktif olarak kullanabiliyorsunuz.
Tunnel Bear Kullanımı ile ilgili videomuzu buradan izleyebilirsiniz:

Eğer takıldığınız,yapamadığınız bir yer olursa forumdan PM atabilir veya Skype:forumiyinet123@gmail.com ekleyebilirsiniz.Herkese iyi günler.
  • Forum girişleri 2

01.Nis.2014 10:23:38 via Website

Link ekleyemediğim için isteyenlere indirme linkleri,resimler,videolar PM'den veya skpye adresimden verilecektir.
  • Forum girişleri 3

03.Nis.2014 21:22:19 via App

mehmetdelice.md@gmail.com e postaya linkleri atarsan memnun olurum