Samsung Galaxy S3 mini — Yanlış Format - Telefon Açılmıyor - Yardımm

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

02.Nis.2014 19:08:06 via Website

S.a s3 miniye format atarken yanlış format attım system data vs yerlerıde formatladım şımdı telefon açılmıyor açılış ekranında s3 mini yazısında takılıyor arkadaşlar rom yüklersen düzelir dediler ama pc usb ile gormuyor telefonu cunku telefon açılmıyor sıyah ekranda kalıyor sd karttan rom yukleyebılırmıyım veya nasıl duzeltebılırım yardımcı olurmusunuz?
  • Forum girişleri 284

02.Nis.2014 19:26:05 via App

Download Mode'una girmiyor mu?

— değiştirilme tarihi 02.Nis.2014 19:26:12

• Forum girişleri 19

04.Nis.2014 10:54:10 via App

Kardeşim telefon kapalıyken Ses Kısma + Power + Ana Menü tuşlarına basarak telefonu download moda alıp bilgisayara bağla, Odin 3.09 programını ve herhangi bir yerden telefonuna ait 'Stock Firmware' dosyasını indirip, .md5 uzantılı dosyayı odinden PDA bölümünden seç(seçmesi dosya boyutu büyük olduğu için uzun sürer) ve start butonuna bas. Telefonun eski haline gelir.
  • Forum girişleri 1

26.Eyl.2014 11:28:03 via Website

Azat Adar Kara

Kardeşim telefon kapalıyken Ses Kısma + Power + Ana Menü tuşlarına basarak telefonu download moda alıp bilgisayara bağla, Odin 3.09 programını ve herhangi bir yerden telefonuna ait 'Stock Firmware' dosyasını indirip, .md5 uzantılı dosyayı odinden PDA bölümünden seç(seçmesi dosya boyutu büyük olduğu için uzun sürer) ve start butonuna bas. Telefonun eski haline gelir.

MERHABALAR BANA Bİ YARDIMCI OLUN DEDİĞİNİZİ YAPTIM AMA SADECE GALAXY S3 MİNİ LOGOSU GELIYOR NE YENIDEN ACILIYOR NE NORMAL EKRAN GELIYOR

• Forum girişleri 2

28.Kas.2015 10:51:01 via Website

Arkadaşlar aynı sorun bendede var benım telefon gm 2 mını nasıl yapıcam

• Forum girişleri 1

21.Şub.2016 11:24:50 via Website

kardesler bendede ayni sorun var benim telefonum sony xperia home tusu yok ben o dediğini yere gelemiyom bilgisayara bağlamaya calisiyorum ama surekli kapanip acildiği icin biseyde yukleyemiyorum napmam lazim