Samsung Galaxy S4 — S4 4.4.2 güncellemesinden sonra

• Cevaplar:23
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 35

06.Nis.2014 08:56:15 via App

S4 4.4.2 güncellemesinden sonra sorunlar yaşadınız mı arkadaşlar ? bende bazı sorunlar var kilit ekranı açılırken kasiyor çok ısınıyor gbi.. Sizde ne tür sorunlar var ve çözüm yolları varmı?
  • Forum girişleri 35

06.Nis.2014 15:13:55 via App

ve bugün video izlerken ekran gidiyor çizgi çizgi oluyor bu ne arkadaşlar ya.
  • Forum girişleri 88

06.Nis.2014 15:31:09 via App

bana hala gelmedi 4.4.2 ama sevinsem mi uzulsem mi bilemedim
  • Forum girişleri 5

06.Nis.2014 17:05:00 via Website

mehmetcan
ve bugün video izlerken ekran gidiyor çizgi çizgi oluyor bu ne arkadaşlar ya.

ben 4.4.2 yi yükleyeli 2 ay oldu neredeyse. senin programlarda bi çakışma olabilir. kullanmadığın oyun veya programları kaldır. bide öyle dene. eğer hala sorun oluyorsa sıfırdan 4.4.2 yüklemeni tavsiye ederim. Bu arada bende Denizli'liyim.
  • Forum girişleri 35

06.Nis.2014 21:41:44 via App

memnun oldum hemşerim :) clash of clans oynuyor baya ısınıyor ondan ola bilir mi acaba ? Sağol bu arada toprağım :)
  • Forum girişleri 35

06.Nis.2014 21:42:41 via App

Fırat
bana hala gelmedi 4.4.2 ama sevinsem mi uzulsem mi bilemedim
kardeşim hiç sesini çıkarma eski yoluna devam et nerde yenilik orda sakatlık :)
  • Forum girişleri 5

06.Nis.2014 22:06:26 via Website

mehmetcan
memnun oldum hemşerim :) clash of clans oynuyor baya ısınıyor ondan ola bilir mi acaba ? Sağol bu arada toprağım :)

oyundan olma ihtimali yüksek. bendede Osmos HD Oyunu var. onu oynarken çok ısınıyordu. Bende kullanmadığım ve gereksiz olan program ve oyunları kaldırdım. Isınma olayı düzeldi. Elbette oynarken ısınıyor. Ama eskisi gibi çok çok değil.
mail adresim aliakrep@msn.com soru sormak istersen çekinme. bildiğim kadarıyla cevaplarım.

— değiştirilme tarihi 06.Nis.2014 22:08:49

• Forum girişleri 2

06.Nis.2014 22:56:28 via App

Kardeşim oyunu bnde oynuyorum isinma faln fazla olmuyor bnde hic 4.4.2 den baya memnunum yani ram de fazla harcamiyo bnce sen telefonu fabrika ayarlarina faln dondur belki duzelir
  • Forum girişleri 35

07.Nis.2014 14:42:48 via App

sağolun arkadaşlar bu hafta sonu bi servise gösterelim bakalım ona göre düşünürüz.sagolun
  • Forum girişleri 15

07.Nis.2014 16:44:48 via App

Bende 4.4.2ye güncelediğime pişman oldum, telefon daha sık kasar oldu bazen bir yere tıklıyorsun 1 dk sonra açılıyor falan. İos den Androide dönünce o zaman apple ın ne kadar kaliteli işletim sistemi yaptığını anlıyorsun...
  • Forum girişleri 133

07.Nis.2014 20:49:27 via App

mehmetcan
S4 4.4.2 güncellemesinden sonra sorunlar yaşadınız mı arkadaşlar ? bende bazı sorunlar var kilit ekranı açılırken kasiyor çok ısınıyor gbi.. Sizde ne tür sorunlar var ve çözüm yolları varmı?
Wipe yaptın mi
  • Forum girişleri 35

07.Nis.2014 22:42:45 via App

Burak Turgut
mehmetcan
Wipe yaptın mi
Wipe derken ? ne olduğu hakkında bi bilgim yok kardeşim. . ?
  • Forum girişleri 2

07.Nis.2014 23:25:58 via Website

bendede bır sorun var ne zamandır olmuyordu bu son guncellemden sonra bugun tekrar oldu internette cok bakindim ama birsey bulamadim telefonum s4 alali bir ay olmadi arada bir ana ekranindaki gecislerde kararma beyazlasma falan oluyor ana ekrandan yandaki ekranlara kayarken renkler degisiyor telefonu kapatip acinca duzeliyor bir sure sonra tekrar ayni sey oluyor ama sadece ana ekranda galeride yada uygulama ekraninda boyle birseyle karsilasmadim bu durum dusmeden falan kaynakli midir yoksa yazilimsal midir bilgisi olan biri varsa aydinlatabilir mi cok tesekkur ederim simdiden
  • Forum girişleri 85

07.Nis.2014 23:46:17 via App

sanki ekranda bozlaşma oluyo gibi öyle değil mi? Bende de var o sorun bende s3 kullanıyorum.
  • Forum girişleri 35

08.Nis.2014 09:17:22 via App

feyza yolcu
bendede bır sorun var ne zamandır olmuyordu bu son guncellemden sonra bugun tekrar oldu internette cok bakindim ama birsey bulamadim telefonum s4 alali bir ay olmadi arada bir ana ekranindaki gecislerde kararma beyazlasma falan oluyor ana ekrandan yandaki ekranlara kayarken renkler degisiyor telefonu kapatip acinca duzeliyor bir sure sonra tekrar ayni sey oluyor ama sadece ana ekranda galeride yada uygulama ekraninda boyle birseyle karsilasmadim bu durum dusmeden falan kaynakli midir yoksa yazilimsal midir bilgisi olan biri varsa aydinlatabilir mi cok tesekkur ederim simdiden
Feyza ana ekranını tek bi renk duvar kağıdı yap kullanmadığın uygulama varsa kaldır bi kaç gün telefon böyle dinlen sin gecmesse yetkili servise falan başvuru benim de oldu aynısı suan iyi sağlıklı s4 üm :)
  • Forum girişleri 1

10.Nis.2014 00:44:50 via App

Arkadaşlar benim S4 ..4.4.2 kitkat dan sonra 2 defa servise gitmesine rağmen hergün kendi kendine resetleyip kapanıyor ve kamerada, ana ekran geçişlerinde donuyor. Bu yüzden oyunların ve programların çoğunu satın almak zorunda kaldım.Belki bundandır diye ama yine donuyor ve resetleymeye devam ediyor ...

— değiştirilme tarihi 11.Nis.2014 08:24:57

• Forum girişleri 2

11.Nis.2014 06:41:15 via App

Arkadaslar size bisy sorucam , telefonun ram ini temizliyo musunz ? buyuk ihtimalle yapiyosunuz da belki bi kac kisi yapmiyosa ondan kastigida oluyo soyliyim dedim