Samsung Galaxy S4 — KIT KAT alamayan S4'ler için çözüm

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

10.Nis.2014 19:01:10 via App

Merhaba AndroidPit ailesi. S4lerin KitKat almasinin uzerinden epey gecmesine karsin bir çok S4 kullanicisi halen daha KitKat edinememis durumda ki buna ben de dahilim malesef. Konu aralarina girilen KitKat alamadik hala !!* entryleri gozden kacmakta ve okunmamakta ve malesef cozum de paylasilamamaktadir.

Uluslararasi modeller dahi KitKat aldi fakat buyuk bi kesim halen daha alamadi. Telefonumuzun hangi koduna bakalim ? Hangi bilgisine basvuralim ? Hangi programi alalimm?

Moderatorlerimizi bizi bilgilendirmek uzere bu kucuk samimi foruma cagiriyor sevfi ve saygilarimi sunuyorum..

Artik biz de beyaz icon istiyoruz :)

Sevgiler

Alper
  • Forum girişleri 1.065

10.Nis.2014 19:25:15 via App

alper bey samsung kullanmak sabir ister. esasen bu cevap bile yeterli olabilir ama ben size biraz detayli cevap vermeye çalisayim. kullandiginiz telefon eger bir samsung ise ulke ulke guncellemenin gelmesini beklemek zorundasiniz. samsung bir telefondan birden fazla çeşit çikardigi için bekleme suresi dahada uzamakta. s4 gibi bir cihazin en az 3 4 versiyonu var. guncelleme konusunda ornek verecek olur isek galaxy s3 modeline 4.3 guncellemesi ulkemizde şubat ayinda verildi ama nisan ayi olmasina ragmen hala guncellemeyi almayan ulkeler var. bu tip gerekçelerden dolayidirki ülkemize ve diger ülkelere ait cihazlarin beklemesi gerekiyor. heleki cihaziniz paralel ithalat bir cihaz ise guncelleme paketini ilk olarakta alabilirsiniz son olarakta alabilirsiniz.

— değiştirilme tarihi 10.Nis.2014 21:53:25

HAZREC..

• Forum girişleri 6

12.Nis.2014 00:54:41 via App

Sabırla yazdığıniz için çok teşekkür ediyorum sayin moderator evet benim cihaz paralel yapı malesef hatta Ghana gozukiyor(CemYilmaz bile dalga gecmisti Ghana ile) Beklemeye devam. Elinize saglik.
  • Forum girişleri 38

26.Nis.2014 11:13:44 via App

bnde paralelciyim ve hala alamadım kitkatı:)