Samsung Galaxy S4 — s4 Virüs Lütfen Yardım Edin

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

13.Nis.2014 11:11:49 via Website

arkadaşlar nolur yardım edin bana nolur
iki gün önce internette gezinirken bi yere girdim ve telefonda şöyle bi şey çıktı:bi önceki sayfadan telefonunuza virüs bulaştı temizlemek için şu adımları izleyin. ben de devam demedim tuzak olduğunu düşünerek neyse işte sonra bikç saat sona yine bi uyarı geldi bu sefer hiçbişey ypmıyodum telin menüsünde geziniyodum uyarı şu: google play store un eski sürümünden telefonunuza virüs bulaşmış yeni sürümü yüklerseniz otomatik olarak silinecektir.ben yine yüklemeden çıktım ve şu anda telefonum çok kasıyo kilit ekranı falan basıyorum otuz sn sonra kitliyo ya da açılıyo gerçi bı yeni kitkat güncellemesinden de olabilir bilmiyorum ki ama mesela biri aradğında ekran simsiyah oldu falan hiç olmazdı. nolur yardım edin nasıl kurtulucam bu durumdan sizce neden böyle oldu ? virüs programlaı da yükledim tarattım sorun çıkmadı ama... yardım nolur yardım
  • Forum girişleri 323

13.Nis.2014 12:30:33 via App

hard format atarsan düzelebilir. goggle'a hard format yada hard reset yaz çıkar.
yedekleme almayı unutma.
  • Forum girişleri 2

14.Nis.2014 15:28:26 via App

bence en son yüklediğin uygulamadan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum sana sahte virüs uyarısı vererek seni başka programları yüklemene zorlayacak bir uyarı bu bence.Android sisteminin hicbir zaman virüs uyarısı verdiğini hatirlamiyorum.Son yukledigin uygulamalari kontrol et ve kaldirip birde oyle dene yine ayni sorun varsa hard formatla sorunu kökten çözebilirsin
  • Forum girişleri 1

15.Nis.2014 08:12:00 via App

AVG ANTİVİRÜS ü indir tarama yapıp temizle virüsü sonra da fabrika ayarlarına geri dön çünkü bazı virüsler fabrika ayarları yapmazsan bir kaç günde tekrar yüklenir.
  • Forum girişleri 5

17.Nis.2014 19:49:23 via Website

çok teşekkürler peki bu hard format ile fabrika ayarlarına geri dönmek aynı şey midir? ve root denilen şeyde telefonun garantisi falan gidiyomuş diye duydum ve virüslere daha açık hale geliyomuş koruma lisansı vuş burda da aynı şey mi olur ? hard formatta veya fab.ay.geri dönmekte?

• Forum girişleri 619

18.Nis.2014 09:21:29 via Website

sena sezai

çok teşekkürler peki bu hard format ile fabrika ayarlarına geri dönmek aynı şey midir? ve root denilen şeyde telefonun garantisi falan gidiyomuş diye duydum ve virüslere daha açık hale geliyomuş koruma lisansı vuş burda da aynı şey mi olur ? hard formatta veya fab.ay.geri dönmekte?

hard resette garanti gitmez sonuçta orijinal yazılımı atıyorsunuz.

orhan PINAR