Samsung Galaxy S4 — Maalesef Galeri Durdu

• Cevaplar:0
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

14.Nis.2014 19:38:45 via Website

Problem şu. Telefonum Galaxy s4′te 2 hafta önce başlayan problem bu. Kamerayı açınca Maalesef Galeri Durdu diyor. Bazen de açılınca kamera ekranında siyah bir görüntü var yani hiçbir görüntü almıyor. Sorunun ne olduğunu hala anlamadım. Ayrıca bugün gittim format attırdım 5 lira verdim aptal gibi bende biliyorum format atmayı herif bir şeyler kazanmak için yaptı herhalde. Orada kamera çalıştı fakat eve geldim Kamera’yı açtım fakat yine ekran siyah idi. 1-2 denememden sonra Maalesef Galeri Durdu hatası aldım. Telefonu 2 ay önce aldım Kore malıdır başta böyle bir problem yokken yani Hafıza kartı takılıyken gene çıkıyordu fakat şimdi çıkmıyor. Takınca siyah ekran oluyor 1-2 kez deneyincede Maalesef Galeri Durdu hatası alıyorum. Yabancı internet sitesinden aldığım bir bilgi biraz işe yaradı bilgi şuydu: telefonu bilgisayara bağlayıp dahili hafızadaki DCIM dosyasını silip telefonu tekrar başlatmayı deyenin” idi, aynen yaptım telefonun kamerası çalıştı fotoğraf ve video çektim ama ardından tuş kilidini 2-3 defa açıp işimi gördükten sonra kapatınca tekrar siyah ekran ve ardından telefonu kapatıp açtığımda maalesef galeri durdu hatası almaya devam ediyorum. Sorun kesinlikle donanımsal değil yazılımsal. Kamerada hiçbir sorun yok. ROM felan atmadım. Lütfen yardım edin inanılmaz sinir oldum bu olaya. Teşekkürler.