ARKADASLAR COK ACIL YARDIM

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 55

18.Nis.2014 00:05:18 via Website

Telefonum durduk yere hic biryere carpmadan dusurmeden ilk kulaklik yeri bozuldu sonra ahize den felaket cızırtı geliyo karsi tarafin sesini duymak mumkun degil acil yardim mod lardanda bilgi istiyorum lutfen

• Forum girişleri 619

18.Nis.2014 09:20:05 via Website

onur kahveci

Telefonum durduk yere hic biryere carpmadan dusurmeden ilk kulaklik yeri bozuldu sonra ahize den felaket cızırtı geliyo karsi tarafin sesini duymak mumkun degil acil yardim mod lardanda bilgi istiyorum lutfen

donanımsal bir sorun gibi geldi bana garanti varsa servise ver derim bu arada custom varsa üzerinde orijinali atarak götür.

orhan PINAR

• Forum girişleri 619

19.Nis.2014 11:28:00 via Website

onur kahveci

Costom derken ??? yani versiyonu orijinalmi hani mesela 4.1.2 dir sen atmışssındır 4.4.2 ??

orhan PINAR

• Forum girişleri 1

20.Nis.2014 09:21:34 via App

Orhan bey merhaba hayirli pazarlar note 2 kullanicisiyim 4.3 sürümünü kullaniyorum custom yapilar daha yuksek versiyon lari kullana bilirmiyim kullana bilirsem custom u nasil yapabilirim..tşk ler

• Forum girişleri 19

23.Nis.2014 09:58:17 via App

Evet custom romlar var cyanogen mod vb bir çok rom var yalnız bu romlar garantiyi götürür. Telefonu servise götürürseniz almazlar o yüzden götürmeden önce mutlaka stock(yani telefonun orjinal yazılımı) rom atmanız gerekir.

• Forum girişleri 619

23.Nis.2014 13:42:35 via Website

hikmet turgut

Orhan bey merhaba hayirli pazarlar note 2 kullanicisiyim 4.3 sürümünü kullaniyorum custom yapilar daha yuksek versiyon lari kullana bilirmiyim kullana bilirsem custom u nasil yapabilirim..tşk ler

üst mesajda
Azat Adar Kara arkadaşımız cevabı vermiş teşekkürler

orhan PINAR

• Forum girişleri 55

27.Nis.2014 15:02:47 via Website

yok orjinal telefonum tesekkur ederım ama garantisi varmı yokmu bilmiyorum