samsung S4 acil yardım edin lütfen

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 11

18.Nis.2014 18:41:16 via App

telefon çalarken yani biri aradığında sesi ilk 2.3 saniye çok az çıkıyo sonra yükseliyo sesi bunun için ne yapmam lazım ayarımı var acaba

• Forum girişleri 3

19.Nis.2014 17:40:20 via Website

Evvela ,şu soruya cevap verene kadar yaşlandım,şaka değil!Ben hiç bir forumda üye birinin bu kadar engele muhatab olduğunu görrmedim ki @Mücahid arkadaşa cevap bu sebeble gelmemiş!Bu ne arkadaşlar?Çine kaçak girişi engellemeye mi çalışıyor sunuz? İki defa cihazım soruldu,aktif olduğum halde tekrar giriş yapmam istendi ve bu kadar detay barındıran bir forum,ne kadar detaylıbilgi barındırsa da alternatifsiz olmadığını düşünerek bu gereksiz şeyleri kaldırmalı ki sorunlara çözüm yolu daha açık olsun! Yapıcıbir öneri olarak algılamanız dileğimle,el cevap; Değerli @Mücahid kardeşim,başka bir müzik dene,olmazsa titreşim açıksa kapat,dene..Olmadı,ses ayarlarına git ve azdan-çoka ayar varsa onu değiştir.Yine olmazsa,ÖNEMLİ; GEREKLİ VE ÖNEMLİ PROGRAM VE VİDEO,FOTO GİBİ KLASÖRLERİ SAKLA VEYA BÖYLR BİR ORTAMIN YOKSA SD KARTI ÇIKART,VARSA O ORTAM,SD KART DA TAKILI OLARAK DEFAULT. YAP. YANİ FABRİKA AYARLARINA AL... Sonra da;Cihazın yönlendirmesiyle tekrar cihazi şekillendir. SON ÇAREDEN ÖNCE,GARANTİ YOKSA YAZILIM YENİLE OLMAZSA DA VER ELİNİ SERVİS ;)

• Forum girişleri 619

19.Nis.2014 20:58:57 via Website

İlk aldıgından beri varmı bu sorun? Ayarlarda kontrol ettinmi???

orhan PINAR

• Forum girişleri 619

19.Nis.2014 21:05:27 via Website

@mustafa toma anlıyorum sizi inşallah bu sıkıntıları beraberce aşacagız inanırmısın ben bile alışamadım şuda var androidpit ailesi çok büyük yeni bir tasarıma geçildi normal bir forumdan karmaşık gibi görünsede iyi ama şuda var üyenin alışması zaman alır sisteme bence bu kadar detaya gerek yoktu derim:-)

orhan PINAR

• Forum girişleri 11

20.Nis.2014 10:47:10 via App

ilk aldığımda varmıydı hatırlamıyorum ama bazı s4 lere bakıyorum normal çıkıyor bazı s4 lere bakıyorum benimki gibi 2.3 saniye kısık sesle çalıyor sonra yükseliyor

• Forum girişleri 11

20.Nis.2014 10:47:54 via App

bütün ayarları didik didik ettim yine de yok zil seslerini değiştirdim nafile

• Forum girişleri 19

23.Nis.2014 09:56:08 via App

kardeşim artan zil sesidir o hemen yüksek çıkmasını engeller teledon cebinseye kısık sesteyken duyar açarsın uzaktaysa sen duyana kadar o ses artar, duyduğun anda gider açarsın amacı odur ayarlarda bir yerlerde olması lazım. Telefon rootluysa bir xposed modülüyle de yapmış olabilirsin.

• Forum girişleri 18

23.Nis.2014 21:12:59 via App

Slm ayarlardan cepteyse ses düzeyini arttır özelliğini kapatıp birde o şekil denedinizmi? Ayarlar-cihazım-arama menüsün içinde

— değiştirilme tarihi 23.Nis.2014 21:15:59

• Forum girişleri 2

24.Nis.2014 01:21:38 via App

Kardeşim o telefonun kendi özelliği bosuna yorma kendini