Samsung Galaxy S4 Güncelleme sorunu

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

23.Nis.2014 20:20:35 via Website

Merhaba beyler kolay gelsin öncelikle telefonumu Türkiyeden ilimin bilinen bi telefoncusundan satın aldım telefon Orjinal Türkiye fonotel garantili yani ülkemize pararel ithalat yoluyla girmiş bataryanın altında vietnam yazıyor cihazımı 0 satın aldım 1 senedir bende hiç bi şekilde rootlama vs işlemler yapmadım ancak cihazım güncelleme almıyor kiesdende denedim hiç bi şekilde güncelleme yapamıyorum yardımınızı bekliyorum

• Forum girişleri 38

25.Nis.2014 22:10:38 via App

dostum ayni sorun bnde de var buradan cok sordum sorusturdum sitedeki kimse elle tutulur bi cevap veremedi bnde hala 4.3 te takılı durumdayım çözüm bekliyorum

• Forum girişleri 4

26.Nis.2014 11:12:28 via Website

Semih Kaya

Merhaba beyler kolay gelsin öncelikle telefonumu Türkiyeden ilimin bilinen bi telefoncusundan satın aldım telefon Orjinal Türkiye fonotel garantili yani ülkemize pararel ithalat yoluyla girmiş bataryanın altında vietnam yazıyor cihazımı 0 satın aldım 1 senedir bende hiç bi şekilde rootlama vs işlemler yapmadım ancak cihazım güncelleme almıyor kiesdende denedim hiç bi şekilde güncelleme yapamıyorum yardımınızı bekliyorum

Merhaba;

Güncelleme Kies ile değil de, Odin ile manuel şekilde yapılabilir.

• Forum girişleri 38

26.Nis.2014 16:16:08 via App

odin kullanirkende programı bilmek lazım telefona zarar verme ihtimalimizde var maalesef:)

• Forum girişleri 3

28.Nis.2014 12:20:24 via App

kardesim telefonun garanticisiyle ilgili olabilir benimkisi teknoeksper (igrenc bir firma) hala bana da gelmedi

• Forum girişleri 38

29.Nis.2014 21:20:59 via App

biraz once aldim 4.4 ü paralel ithalat benimkide

• Forum girişleri 4

21.May.2014 22:28:44 via App

Ankara firması bilirim. Onların cihazlarını satıyoruz. Odin ile kurulum yapmanın zararı yok korkmayın.