Samsung Galaxy S4 Pil Hakkında Yardım

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

04.May.2014 17:24:30 via Website

Arkadaşlar Samsung Galaxy S4 telefonumu eskiden çok fazla şarjda kullanıyordum. Sonra bir ara telefonumun şarjdeyken şarjının artmadığını gördüm ve o günden sonra bir daha telefonumu şarjda kullanmadım. Telefonumu daha ilk çıktığında almıştım. Yani şu an yaklaşık 1 yıllık. Telefonumun tüm parçaları orijinal. 2000 TL'ye almıştım. Telefonumun şarj olma süresi yaklaşık 2 saatti. Ancak 2-3 gün önce şarj olma süresi 3 satten fazlaya çıktı. Neden olduğunu bilmiyorum. Değişik bir şey de yapmadım. Telefonumun Güç Tasarrufu Modu ve Uçuş Modu açıkken Dungeon Hunter 4 adlı, yaklaşık 1GB boyutlu bir oyunu aralıksız oynadığım zaman şarjı yaklaşık 3 saat dayanıyor. Sizce bu 3 saat iyi mi ayrıca telefonumun geç şarj olmasının sorunu ne olabilir? Eskisi gibi hızlı şarj olmasını nasıl sağlayabilirim?

• Forum girişleri 598

04.May.2014 17:35:25 via Website

dostum oncelıkle yasadıgın problem ne yazıkkı kronık bir sorun samsung cıhazlar ıcın. o oyunu bende oynuyorm 3-4 saat batarya dayanıyor ve dungeon hunter telefonun cok ısınmasına neden oluyor malum bılıyorsun :) eger oyunu sarj tamamen bıtıp telefon kapanana kadar oynadıktan sonra sarja takarsan sarjın gec doldugunu goreceksın. sen sen ol sarjı yuzde 5 kalana kadar oyna dungeon hunter ı sonra ram i temızle telefonu kapat. bataryayı cıkar ve guc dugmesıne 5-6 sanıye basılı tut sonra bataryayı tak. sonrada sarja takıp bekle sarj olmasını :) normal surede sarj olacaktır

• Forum girişleri 6

05.May.2014 14:57:03 via Website

Bataryayı kapat ve güç düğmesine 5-6 saniye basılı tut demişsin. Sanırım yanlış yazmışsın. Bataryayı çıkardıktan sonra telefon kapanır ve güç düğmesinde basılı tutmamız batarya olmadığı için telefonun açılmasını sağlamaz.