Kopyalama Hatası Veren APK'lar

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 22

17.May.2014 17:42:42 via Website

Arkadaşlar merhaba. Rootsuz S4 mini telefonuma bir kaç tane apk oyun yüklemek istedim ancak telefon hafızasındaki Android/Obb'nin içine dosyaları kopyalarken hata verip kesiyor. SD karta yüklemede sorun yok ancak Telefonda Data ya da Obb içine bir şey yüklerken son saniyede hata mesajı verip iptal ediyor. Apk oyunlar için root yetkisi gerekiyor mu?

• Forum girişleri 156

17.May.2014 20:01:49 via App

bende hiç öyle bi problem olmadı rootla alakası olmaması lazım bence bilmiyorum ama daha iyi bi kaynaktan apklara bak

• Forum girişleri 29

18.May.2014 00:10:41 via App

hocam samsung engelliyo sanirim onlari bilmiyorum. ben soyle yapiyorum; telefona es file dosya yoneticisini indiriyorum. oyunun veya herhangi dosyanin obbsini sd card ima atip telefon icinden apk yi kurduktan sonra obb dosyalarini es file ile nereye atmissam ordan android>obb ye atiyorum ve ise yariyorda :)

• Forum girişleri 22

18.May.2014 11:54:40 via Website

Erdinç Kılıç

hocam samsung engelliyo sanirim onlari bilmiyorum. ben soyle yapiyorum; telefona es file dosya yoneticisini indiriyorum. oyunun veya herhangi dosyanin obbsini sd card ima atip telefon icinden apk yi kurduktan sonra obb dosyalarini es file ile nereye atmissam ordan android>obb ye atiyorum ve ise yariyorda :)

Bunu bende deneyeyim. Sonucu paylaşırım. Teşekkür ederim Erdinç hocam :)

• Forum girişleri 22

18.May.2014 12:17:01 via Website

Evet ES File Manager ile dosyayı SD karttan telefona sorunsuz şekilde kopyaladım. Bir çok kopyalanamayan oyun için de aynısını yapabilirim artık. Yardım için yeniden teşekkür ederim.

• Forum girişleri 29

18.May.2014 15:55:12 via App

Ozan AKTAŞ

Evet ES File Manager ile dosyayı SD karttan telefona sorunsuz şekilde kopyaladım. Bir çok kopyalanamayan oyun için de aynısını yapabilirim artık. Yardım için yeniden teşekkür ederim.

yardimci olabildiysem ne âlâ :)