Samsung Galaxy Note 3 — Galaxy Note 3 Yakınlık Sensörü

• Cevaplar:1
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

20.May.2014 00:04:56 via Website

Arkadaşlar Merhaba.. Telefonumu Alalı yaklaşık 5 ay oluyor.. Telefonu aldıktan sonra yakınlık sensörü bozuldu aradan bıraz zaman geçtikten sonra.. Çağrı geldiğinde çağrıya yanıt verince ekran otomatık kapanıyor kulagıma goturmeden ve gerı acılmıyor güç veya menü tuşuna basmazsam, Hızlı bakış uygulamasınıda kullanamıyorum .. Telefonu servise verdim yapıldı üstünden 1 hafta geçti gene aynı olay başıma geldi servise verdim şu an aynı olay tekrar olmakta yani bu başıma 3. gelişi..

Samsung müşteri hizmetlerini aradım 4 kere servise gitme durumunda hata mekanikselse telefonun yenisini isteme veya iade etme şansımın olduğunu söylediler.. Ben aynı hatadan dolayı 2 kere servise verdim şu an aynı hata devam etmekte tekrar servise verirsem 3. olacak sizce ne yapmalıyım ?? 2.300 tl verip telefonu boylesine bozuk şekilde kullanmak içime hiç sinmiyor..

• Forum girişleri 8

20.May.2014 12:11:26 via App

aynı sorun bende de var ben servise gönderme gereği duymadım bu şekilde kullanıyorum. belki yazılım güncellemesi ile düzelir diye bekliyorum.gerçi geçen 27 mb lık bi güncelleme vardı yaptım yine çalışmıyor. kapanıyor ama açılmıyor.cpu-z de sensor bölümüne girdiğimde proximity sensor yani yakınlık sensörü kısmı boş ve yıldız#0yıldız# yapıp yıldızı bilerek öyle yazdım işaret normalde forumda görünmüyor diye yaptım sensor bölümüne girip kulağa götürdüğünde yeşil oluyor ekran ve titriyor ama kulaktan çekince yine aynı şekilde kalıyor beyaz olması ve titreşimin kaybolması lazım kısaca bi terslik olduğu kesin bilen çözen yardım etsin please.

— değiştirilme tarihi 20.May.2014 12:16:19