Samsung Galaxy S3 — galaxy s3 rootlu iken fabrika ayarları

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 85

10.Haz.2014 22:52:19 via App

Arkadaşlar bende galaxy s3 var. Orjinal yazılımın üstüne root yaptım teli fabrika ayarlarına getirsem bi sorun olur mu? Root silinir mi? Ya da telefonun hiç açılmaması gibi bir durum? bir de bu sayaç işi varmış servise gönderirken rootlandığını anlamak için sıfırlıyormuşuz onu hangi program ile yapacağım?

• Forum girişleri 125

11.Haz.2014 23:59:35 via App

Triangle away programı ile yapılıyor. Youtube'ta nasıl yapılacağı bulunur.

— değiştirilme tarihi 12.Haz.2014 00:00:17

• Forum girişleri 85

13.Haz.2014 23:47:59 via App

dediginiz program ile yaptım. flash counter falan diyoruz tamam da ben şimdi ilerde rootu kaldırıp orjinale döndükten sonra yine root yapcak olsam yine mi sayacı sıfırlayacağım?

• Forum girişleri 6

16.Haz.2014 21:39:35 via App

Merhaba uzun süre S3 kullandım iyi bilirim. Telefon rootlu iken fabrika ayarları yaparsan root silinmez. Sebebini de yazayım telefonu rootluyunca telefonun kök klasöründe sanırım system/Xbin klasörüydü oraya su scripti oluşuyor. su scripti root dediğimiz şey işte. format atınca orası formatlanmadığı için su scripti durur. yani silinmez. ama supersu yada superuser uygulamaları silinir. onuda apk olarak yada google play store dan yüklersin olur biter. root şu şekilde silinir firmware yüklersen silinir çünkü firmware yani yazılım yüklemeleri telefonun tüm klasörlerini yeniden sıfırdan oluşturduğu için şu scripti felan kalmaz yeniden root şart olur. rootlu iken telefonu fabrika ayarları yapmak telefonu bozmaz... Sanırım açıklayıcı olmuştur.sayaç silme işlemi tringle away programı ile olur. Google da araştır. Ayrıca triangle away programı çalıştıracaksan telefonun dilini English yap yoksa hata verir dipnot olsun buda

• Forum girişleri 6

16.Haz.2014 21:43:36 via App

yusuf malkoç

dediginiz program ile yaptım. flash counter falan diyoruz tamam da ben şimdi ilerde rootu kaldırıp orjinale döndükten sonra yine root yapcak olsam yine mi sayacı sıfırlayacağım?

root attığın sürece sayaç artar herzaman.. Eğer doğru anladı isem root dan önce sayaç sıfırlama gibi bir olay yok... root dan sonra orjinale Döneceksen sayaç sıfırla yoksa rootdan önce sayaç sıfırlama gibi birşey söz konusu değil. ..

• Forum girişleri 85

20.Haz.2014 17:25:37 via App

yani rootu silmeden önce(telefon rootlu iken) sayacı sıfırlamam gerekir. Eğer sonrasında resmi sürüme dönmek istersem dönmem gerekir?

• Forum girişleri 2

16.Eki.2015 17:23:17 via Website

acil yardım cihazım (SAMSUNG GALAXY S3) CİHAZIMI ROOTLADIM VE SONRA GOOGLE PLAY HATA VERDİ ŞÖYLE YAZDI (SUNUCU İLE GÜVENİLİR BİR BAĞLANTI KURULAMIYOR) DİYE Bİ YAZI ÇIKIYOR SONRA BEN TELEFONA SIFIRLADIM (FORMAT ATTIM) ROOT GİTTİ SANIRIM

SÜPER SU YOKTU AMA GENEDE O YAZILAR ÇIKIYO

• Forum girişleri 2

16.Eki.2015 17:25:12 via Website

egecan dalci

acil yardım cihazım (SAMSUNG GALAXY S3) CİHAZIMI ROOTLADIM VE SONRA GOOGLE PLAY HATA VERDİ ŞÖYLE YAZDI (SUNUCU İLE GÜVENİLİR BİR BAĞLANTI KURULAMIYOR) DİYE Bİ YAZI ÇIKIYOR SONRA BEN TELEFONA SIFIRLADIM (FORMAT ATTIM) ROOT GİTTİ SANIRIM

SÜPER SU YOKTU AMA GENEDE O YAZILAR ÇIKIYO

ACİL YARDIM

ACABA TELEFONCUYA GÖTÜRSEM BU SORUNU ÇÖZERMİ