Yeni Telefon

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

17.Haz.2014 12:07:51 via Website

Arkadaşlar General mobile discovery'yi almaya karar verdim fakat peşin olarak alamam; (bonus card ile) taksitle sadece alabilirim. Taksitte yasa ile telefonlar için kalktı. Ama farklı yöntemlerle (banka vs.) taksitlendirebiliyormuşuz...
Benim sorum ise:
Bonus card ile General mobile discovery'yi taksitle nerden ve nasıl alabilirim?

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 1

28.Haz.2014 12:02:09 via Website

merhaba arkadaşım bildiğim kadarıyla cevaplayayım. çoğu telefon satıcısı ve mağazası tek slip yapıyorlar öyle biliyorum yasa gereği ama bonus kart kullanıyormuşsun. bende geçenlerde telefon almıştım bir mağazadan bir çok yeri sordum taksit yok yapamayız diyorlar. ama bonus kartın avantajı var siz tek slip geçiyorsunuz daha sonra mesaj geliyor bankadan taksitlendirmek istiyorsanız şifreyi gönderin diye. bende böyle yani. bana 3 taksit seçeneği gelmişti onayladım. 3 taksitle ödüyorum şuan. büyük ihtimal sizde de geçerli olması gereklidir. ancak böyle çözüm yolu bulabilirsiniz. nerden sorusunu bilmiyorum bir çok mağaza taksite yanaşmıyor ancak anlattığım yöntemle olabilir diye düşünüyorum.

• Forum girişleri 67

28.Haz.2014 12:16:14 via Website

Ekin Odabaş

Arkadaşlar General mobile discovery'yi almaya karar verdim fakat peşin olarak alamam; (bonus card ile) taksitle sadece alabilirim. Taksitte yasa ile telefonlar için kalktı. Ama farklı yöntemlerle (banka vs.) taksitlendirebiliyormuşuz...
Benim sorum ise:
Bonus card ile General mobile discovery'yi taksitle nerden ve nasıl alabilirim?

Her mağazanın anlaşmalı olduğu banka olur. O bankanın kartıyla taksit yaptırabilirsin