Samsung Galaxy S4 Bir Kaç Soru

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 9

23.Haz.2014 01:55:46 via Website

Merhaba arkadaşlar.

Ben 10 gün önce telefonun Black Edition modelini aldım sıfır olarak. Yalnız birkaç sorunum var fazla ağır bir uygulama açmasam bile telefonun kamera kısmının çevresiyle oranın ön tarafı ısınıyor. Biraz araştırdım cihaz 8 çekirdekli işlemci kullanıyor ısınması normal diyende var garantiye gönder diyende. Aşırı bir ısınma yok ama ben kılıfsız kullandığımdan ya da yeni aldığımdan fazla hissediyor olabilirim. Sizce ne yapmalıyım? Arka kapak deri olduğundan fazla ısınıyor olabilir mi? Cihaz i9500 modeli bu arada.

İkinci sorum SD Kart kullanmayı düşünüyorum önerir misiniz performansı ya da pil ömrünü düşürür mü? Önerirseniz hangi markayı ve kaç GB önerirsiniz?

Cevap verenler için şimdiden teşekkürler. :)

• Forum girişleri 57

23.Haz.2014 02:23:41 via App

Telefonun ısınma sorununu değiştiremessin.
Bu arada sırft samsungta değil bütün telefonlarda ısınma sorunu var.

— değiştirilme tarihi 23.Haz.2014 02:23:58

• Forum girişleri 57

23.Haz.2014 02:24:51 via App

Çok ısınıyorsa buz dolabına koy ben oýle yapıyorum :)

• Forum girişleri 29

25.Haz.2014 00:37:05 via App

utku

Çok ısınıyorsa buz dolabına koy ben oýle yapıyorum :)

telefon bozulmazmi oyle ? sicakken hemen buzdolabina koyarsan zarar gorur yapma oyle kendi sogur o

• Forum girişleri 67

25.Haz.2014 12:21:55 via Website

Tarık Ş.

Merhaba arkadaşlar.

Ben 10 gün önce telefonun Black Edition modelini aldım sıfır olarak. Yalnız birkaç sorunum var fazla ağır bir uygulama açmasam bile telefonun kamera kısmının çevresiyle oranın ön tarafı ısınıyor. Biraz araştırdım cihaz 8 çekirdekli işlemci kullanıyor ısınması normal diyende var garantiye gönder diyende. Aşırı bir ısınma yok ama ben kılıfsız kullandığımdan ya da yeni aldığımdan fazla hissediyor olabilirim. Sizce ne yapmalıyım? Arka kapak deri olduğundan fazla ısınıyor olabilir mi? Cihaz i9500 modeli bu arada.

İkinci sorum SD Kart kullanmayı düşünüyorum önerir misiniz performansı ya da pil ömrünü düşürür mü? Önerirseniz hangi markayı ve kaç GB önerirsiniz?

Cevap verenler için şimdiden teşekkürler. :)

Kardeşim öncekilke hayırlı uğurlu olsun. Gönül isterdi ki samsung alma ama almışın bir kere :) Isınma Samsungda genel sorunlardan biri. Plastik kapaklı s4 de güncelleme gelmesine rağmen alev gibi oluyor yani malesef çözüm yok. Hafıza kartı olarak da abartıya kaçma. Ben 64 gb aldım ama zaten telefon 30 gb yi geçtikten sonra kasmaya başlıyor