Tavsiyeleri görelim

• Cevaplar:27
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 67

24.Haz.2014 10:19:28 via Website

Arkadaşlar tekrardan merhaba. Şuan ıphone 5s alabilecek kadar param birikmiş durumda. Ama ıphone 5s in ekranı küçük olduğu için o kadar para vermek istemiyorum. Önerilerinizi alabilirmiyim ( Samsung hariç;)

• Forum girişleri 67

25.Haz.2014 10:23:29 via Website

Stk Cvlk

Kesinlikle iphone 6 yı bekle derim...

Kardeşim mantıklı ama çıkış fiyatı en az 3000 lira olur

• Forum girişleri 67

25.Haz.2014 10:24:12 via Website

Alp Tuna Kurtoğlu

1 temmuzda lg g3 türkiyede satışsa çıkıyor onu alabilirsin :D

LG samsung ve apple ile yeni rekabete girdiği için eksikleri ve problemleri olduğu söyleniyor

• Forum girişleri 12

25.Haz.2014 14:03:51 via App

kesinlikle htc one m8... tasarım konusunda şu anda 1 numara... sony xperia z2 yi ise önermiyorum çünkü ısınma konusunda çok şikayet geliyor imiş... yani tecrübe değil duyum :)

• Forum girişleri 67

25.Haz.2014 14:21:49 via Website

Hakan Duru

kesinlikle htc one m8... tasarım konusunda şu anda 1 numara... sony xperia z2 yi ise önermiyorum çünkü ısınma konusunda çok şikayet geliyor imiş... yani tecrübe değil duyum :)

Ama Htce 2000 in üstünde para vermek beni üzebilir diye düşünüyorum

• Forum girişleri 17

26.Haz.2014 11:55:25 via App

e ozaman telefon alma kardesim hic bisi istemiosun git 3310 al ozaman

• Forum girişleri 67

26.Haz.2014 14:14:55 via Website

Ozgurdgan

e ozaman telefon alma kardesim hic bisi istemiosun git 3310 al ozaman

Faydan olmayacaksa boş boş yorumlar atma

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

26.Haz.2014 20:10:45 via App

Kardeşim, eğer estetik, arayüzü güzel ve anlaşılır, hızlı, sağlam ve multimedya desteği kriterleri sana uyuyorsa Xperia Z2 al derim. Ayrıca su geçirmez cihaz. Çünkü Htc One M8 Beats desteğini yitirdi ve tamamen fos bir cihaz oldu multimedya bakımından. Ayrıca firma olarak sıkıntı yaşamaktalar. LG gelişmekte olan bir firma ve güvenilir değil. Iphone ekranı büyürse dediğin gibi fiyatı uçacak. Anladığım kadarıyla da Samsung düşünmüyorsun. Ama Sony 1 yılda 2 amiral çıkarabilen bir firma haline geldi. Şuan S4 Active kullanıyorum ama önceki telefonum orta seviye Xperia idi ve oldukça memnundum. Özet olarak 2000 lira civarı sınırlı ve sağlam bir cihaz arıyorsan şuan en iyisi Xperia Z2 bence. Isınma sorunu her cihazda oluyor. Bunun Xperia larda biraz daha fazla olmasının en büyük nedeni alüminyum kasa ve arkasının tamamen cam olmasıdır, ısı daha fazla iletilir.

— değiştirilme tarihi 26.Haz.2014 20:13:36

• Forum girişleri 67

27.Haz.2014 10:12:09 via Website

Burak Özçağatay

Kardeşim, eğer estetik, arayüzü güzel ve anlaşılır, hızlı, sağlam ve multimedya desteği kriterleri sana uyuyorsa Xperia Z2 al derim. Ayrıca su geçirmez cihaz. Çünkü Htc One M8 Beats desteğini yitirdi ve tamamen fos bir cihaz oldu multimedya bakımından. Ayrıca firma olarak sıkıntı yaşamaktalar. LG gelişmekte olan bir firma ve güvenilir değil. Iphone ekranı büyürse dediğin gibi fiyatı uçacak. Anladığım kadarıyla da Samsung düşünmüyorsun. Ama Sony 1 yılda 2 amiral çıkarabilen bir firma haline geldi. Şuan S4 Active kullanıyorum ama önceki telefonum orta seviye Xperia idi ve oldukça memnundum. Özet olarak 2000 lira civarı sınırlı ve sağlam bir cihaz arıyorsan şuan en iyisi Xperia Z2 bence. Isınma sorunu her cihazda oluyor. Bunun Xperia larda biraz daha fazla olmasının en büyük nedeni alüminyum kasa ve arkasının tamamen cam olmasıdır, ısı daha fazla iletilir.

Kardeşim ilgim için çok teşekkür ederim bir yön verdin bana. Bende s4 kullanıcısıyım ama telefonla problemlerim olduğu için değiştirmek istiyorum

• Forum girişleri 1

27.Haz.2014 14:48:41 via App

nexus 5 almanı tavsiye ederim memnun kalırsın sadece sarj konusunda sıkıntı çekebilirsin.

• Forum girişleri 39

27.Haz.2014 16:58:08 via App

Emre Ö.

Burak Özçağatay

Kardeşim ilgim için çok teşekkür ederim bir yön verdin bana. Bende s4 kullanıcısıyım ama telefonla problemlerim olduğu için değiştirmek istiyorum

Ne demek kardeşim faydam dokunduysa. Bir anektod daha paylaşmak istedim; okuldaki ceza hukuku hocam bu işlere merakım olduğumu bildiğinden benden tavsiye istemişti, ABD ye gideceğim Iphone dan nefret ediyorum şöyle geniş ekranlı dayanıklı kullanımı rahat birşey olsun dedi. Tabi o zaman Z2 henüz yoktu Z1 alın hocam dedim. Gittiğinde almış ve şu sıralar iyi ki almışım çok memnunum diyor kendisi :) Şuan 2000TL param olsa gidip Z2 alırdım şahsen. (S4 Active hediye geldi)

Edit: 10 dakika önce LG G3 ü Ankara Optimum Mediamarkt da uzunca inceledim. Arayüz gene çocuksu ve gene olmamış. Ayarlar menüsü S5 e çok benziyor. Cihazın kenarları elime battı rahatsız oldum diyebilirim. Memnun kalmadım.

— değiştirilme tarihi 27.Haz.2014 18:56:57

• Forum girişleri 67

27.Haz.2014 19:15:20 via Website

Burak Özçağatay

Emre Ö.

Burak Özçağatay

Ne demek kardeşim faydam dokunduysa. Bir anektod daha paylaşmak istedim; okuldaki ceza hukuku hocam bu işlere merakım olduğumu bildiğinden benden tavsiye istemişti, ABD ye gideceğim Iphone dan nefret ediyorum şöyle geniş ekranlı dayanıklı kullanımı rahat birşey olsun dedi. Tabi o zaman Z2 henüz yoktu Z1 alın hocam dedim. Gittiğinde almış ve şu sıralar iyi ki almışım çok memnunum diyor kendisi :) Şuan 2000TL param olsa gidip Z2 alırdım şahsen. (S4 Active hediye geldi)

Edit: 10 dakika önce LG G3 ü Ankara Optimum Mediamarkt da uzunca inceledim. Arayüz gene çocuksu ve gene olmamış. Ayarlar menüsü S5 e çok benziyor. Cihazın kenarları elime battı rahatsız oldum diyebilirim. Memnun kalmadım.

Valla kardeşim teknolojiye benimde ilgim çok fazla yani bir telefon alacaksam onu 1 araştırırım. Gönlüm ıphone almaktan yanaydı çünkü samsungdan çok çektim. Ama üniversite okuduğum için ünide büyük ekranlı telefonun daha kullanışlı olacağını düşünüyorum

• Forum girişleri 2

27.Haz.2014 23:03:12 via App

Samsung u hariç tutman çok garip şu an da Samsung Galaxy S4 Active almanı şiddetle tavsiye ederim.

• Forum girişleri 39

28.Haz.2014 01:56:27 via App

Samsung hariç tutmamış olsaydın ikinci önerim S4 Active olurdu. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, bir sorunla karşılaşmadım. Normal S4 e göre ekranı ve kasası daha iyi bence. Hatta etrafımdakilerden "dışındaki mavi kılıf güzelmiş" gibi tepkiler alıyorum ama tabi cihazın kendi rengi. :) Günümüz itibariyle Iphone un Android e göre bir artısı kalmadı zaten. Tabiki incele düşün taşın, karar senin kararın cihaz senin cihazın :)

• Forum girişleri 67

28.Haz.2014 11:41:12 via Website

Rasko

Samsung u hariç tutman çok garip şu an da Samsung Galaxy S4 Active almanı şiddetle tavsiye ederim.

s4 kullanıcısıyım zaten

• Forum girişleri 67

28.Haz.2014 11:41:38 via Website

Burak Özçağatay

Samsung hariç tutmamış olsaydın ikinci önerim S4 Active olurdu. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, bir sorunla karşılaşmadım. Normal S4 e göre ekranı ve kasası daha iyi bence. Hatta etrafımdakilerden "dışındaki mavi kılıf güzelmiş" gibi tepkiler alıyorum ama tabi cihazın kendi rengi. :) Günümüz itibariyle Iphone un Android e göre bir artısı kalmadı zaten. Tabiki incele düşün taşın, karar senin kararın cihaz senin cihazın :)

Yan çerçevelerde soyulma var mı ?

• Forum girişleri 39

29.Haz.2014 00:24:53 via App

Emre Ö.

Burak Özçağatay

Yan çerçevelerde soyulma var mı ?

Kesinlikle yok. Bir kere masanın üstünden yere düştü, onda da çerçevenin sağ üst köşesinde belli belirsiz bir ezik oluştu ama boya soyulması kalkması söz konusu değil. Çok dikkatli incelemeden anlaşılmıyor bile. Zaten kap kılıf kullanmıyorum. Çünkü hem rengini kapatıyor hem de yeterince güvenliymiş hissi veriyor zaten :)

• Forum girişleri 156

29.Haz.2014 09:39:57 via App

Bak bence nexus 5 al hem güncellemeleri anında alırsın bide sağlam telefondur ben nexus 4 kullaniyorum en az 10 kere dusurdum arkasi cam olmasina rağmen cizilmedi bile buna dayanarak nexus 5 daha dayanıklıdır hem 5.0 ilk alacak telefon olucak al bence 2 sene çok rahat biçimde idare eder tavsiyem Nexus 5