Tavsiyeleri görelim

• Cevaplar:27
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

30.Haz.2014 02:02:59 via App

Tasarimi seviyorsan One M8 veya Z2 guzel olabilir . Eger amoled ekran seviyorsan galaxy s5 . Veya ben kendim test ettim eger iyi bir goruntu kalitesi istiyorsan g3 cok iyi bir karar olabilir. Bu arada LG gercekten cok buyuk gelismeler vaadeden bir firma kucumsenecek bir sey degil . Ben Galaxy S5 kullaniyorum isinma sorunum yok veya sarjin cabuk bitme sorunum yok tavsiye ederim bu arada İP 67 yani su gecirmezlik bayagi isime yariyor . Herkese iyi gunler

• Forum girişleri 304

30.Haz.2014 23:07:35 via App

Bende Nexus 5 tavsiye ederim gerçekten güzel cihaz. Güncellemeleri rahat alırsın 2 yıl. Kamerası OIS teknolojili gayet başarılı. Ekranı zaten LG teknolojisi tartışılmaz. Tasarım desen Nexus 4'teki sorunlar yok. Hoparlörler altta, polikarbonat kasa var. Hoş güzel telefon. Fiyatı özelliklerine göre çok iyi yani. Ama Z2 kesinlikle kötü bi cihaz değil. İmkanın varsa o çok daha iyidir. (Beğenmediğim ekranı dışında) >> Z2

— değiştirilme tarihi 01.Tem.2014 12:08:32

• Forum girişleri 6

04.Tem.2014 16:28:12 via Website

LG G3 bugün 3 gün oldu kullanıyorum, her özelliği ile tavsiye ederim...

• Forum girişleri 6

04.Tem.2014 16:32:17 via Website

Emre Ö.

Alp Tuna Kurtoğlu

1 temmuzda lg g3 türkiyede satışsa çıkıyor onu alabilirsin :D

LG samsung ve apple ile yeni rekabete girdiği için eksikleri ve problemleri olduğu söyleniyor

Takılma Donma yavaşlama yok, hız mükemmel... Ekran kalitesi en yüksek çözünürlükle şuan piyasadaki en iyi telefon, pil ömrü çok iyi... Saymakla bitmez yazılım güzellikleri var...

• Forum girişleri 6

04.Tem.2014 16:38:26 via Website

Hulusi Havan

Arkadaşlar Z2 ve G3 arasından hangisini almaliyim

Kasa ekran oranı ve ekran kalitesi g3. Tasarım biraz zevkine kalmış. Aynı büyüklükte tel, ama daha büyük ekran g3. Teknik üstünlükleri çok yakın. Ben g3 kullanıyorum çok beğendim...