s4 tel hafizasi surekli doluyo

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

25.Haz.2014 12:18:54 via Website

Merhaba arkadaslar
S4 kullaniyorum telefonda son 123 mb yer kaldi ama ben 16 gb nin dolduguna inanmiyorum telefonu bosaltiyorum 500 mb kaliyo aksam tekrardan 150 mb kaliyo uygulama bile yok nerdeyse lutfen yardimci olurmusunuz cildirmak uzereyim

• Forum girişleri 67

25.Haz.2014 12:23:50 via Website

gokhan avci

Merhaba arkadaslar
S4 kullaniyorum telefonda son 123 mb yer kaldi ama ben 16 gb nin dolduguna inanmiyorum telefonu bosaltiyorum 500 mb kaliyo aksam tekrardan 150 mb kaliyo uygulama bile yok nerdeyse lutfen yardimci olurmusunuz cildirmak uzereyim

Gökhan telefon her zaman belli başlı programlar için rami hafızayı kullanır. Telefonun kendi programları düzenli çalışması için bu oluyor. Tavsiyem hafıza kartı alman

• Forum girişleri 2

25.Haz.2014 12:33:48 via Website

Emre Ö.

gokhan avci

Merhaba arkadaslar

Gökhan telefon her zaman belli başlı programlar için rami hafızayı kullanır. Telefonun kendi programları düzenli çalışması için bu oluyor. Tavsiyem hafıza kartı alman

Cok sinir bozucu bisey dedigini yapicam tesekkurler

• Forum girişleri 1

25.Haz.2014 16:17:17 via Website

merhaba aynı sıkıntı bendede vardı galaxy s2 kullanıyorum. cihazın dahili hafızasını genişletmek mumkun.
dahili hafıza yukselt me diye aratırsan ornekleri mevcut ben kendim yaptım oldu.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

01.Tem.2014 11:18:34 via App

Cihazın fabrika çıkışı gelen dahili hafızasını genişletmek cihazın garanti dışı kalması demektir. Garantinizi seviyorsanız harici micro SD kart alın onu takın derim.