Samsung Galaxy S4 — S4 i9500 google play edition stock rom

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 86

30.Haz.2014 17:53:49 via App

slm, galaxy s4 ün güncellemeleri çok geç almasından sıkıldım telefonum i9500 telefonum yazılım güncellemelerini daha hızlı almasının bir yolu varmı yada telefonuma nexus yazılımı yada google editions ROM yüklemek istiyom güncellemeleri nexus kadar hızlı alan bir ROM istiyom s4 ü tamamen nexus a çevirmek istiyom yada normal s4 ümü tamamen s4 google play edition a çevirmek tek amacım oldu iki aydır bunu araştırıyom i9500 ü google edition telefonuna çevirmek istiyom bunu nasıl yapacam yada bir benzerini... bilen var mı aceba...

— değiştirilme tarihi 30.Haz.2014 17:57:34

• Forum girişleri 86

30.Haz.2014 20:09:33 via App

evet ama orjinal gibi olmalı google ın güncellemerini almak istiyorum

• Forum girişleri 125

30.Haz.2014 21:31:02 via App

o zaman size cyanogenmod 11 oneririm guzel stabil bir romdur saf androidtlr her daim guncelleme veren bir ekiptir ayrica.

• Forum girişleri 86

01.Tem.2014 09:45:10 via App

yahu ben daha önce costum ROM yüklemeyi denedim telefon açılmadı ama android root rom CWM onlarla ilgili bilgim var i9500 e nasıl costum ROM atabileceğimin talimatlarını verirmisin yapmakta zorlandığım tek şey costum ROM atmak

• Forum girişleri 125

01.Tem.2014 11:05:28 via App

ya bende oyle cok bilmem ama custom rom atmak hafiza karti gerektirdigini biliyorum indirdigimiz custom rom dosyasini zipten cikarmiyarak gapps dosyasiyla beraber sim karta aktariyoruz. ondan sonra cwm recoveryden ilk once wipe factory reset wipe cache ondan sonra bi sey daha yapiliyodu ama unuttum :) install from zipten ilk once rom dosyasini yukluyoruz telefona ondan sonra gapps dosyasini yukluyoruz. sonra yeniden baslatiyoruz ve yeni rom karsimizda :) ama custom rom yuklemeden once kesinlikle imei yedeginizi alin ! benim bildigim bu kadar :)

Buralarda bi yerde s4 cm11 kurulumu daha detayli bi sekilde anlatiliyodur bi bakin derim iyice

— değiştirilme tarihi 01.Tem.2014 11:09:13