Samsung Galaxy S4 — Tavsiye edinmek.

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

03.Tem.2014 23:31:52 via Website

strong text Merhaba arkadaşlar. İnşallah Nasip olursa Samsun Galaxy s4 almak isiyorum. Onunla ilgili bi süre videolara ve yorumlara baktım. Ve kararımın kesin olduğunu düşünüp almak istedim. Ama çevremdeki arkadaşlar yok donuya kendi kendine kapanıyı çok kötü telefon falan diyolar. Aklım gerçekten karıştı. Ama o telefinu gerçekten çok istyiroum. Yani tavsiye edermisiniz ? Eyer kullanan kullanıcılar varsa söyleye bilirmi nasıl telefon ?:?

• Forum girişleri 6

04.Tem.2014 16:21:42 via Website

Sebnem

strong text Merhaba arkadaşlar. İnşallah Nasip olursa Samsun Galaxy s4 almak isiyorum. Onunla ilgili bi süre videolara ve yorumlara baktım. Ve kararımın kesin olduğunu düşünüp almak istedim. Ama çevremdeki arkadaşlar yok donuya kendi kendine kapanıyı çok kötü telefon falan diyolar. Aklım gerçekten karıştı. Ama o telefinu gerçekten çok istyiroum. Yani tavsiye edermisiniz ? Eyer kullanan kullanıcılar varsa söyleye bilirmi nasıl telefon ?:?
Donma, sık sık ve çok sayıda abuk subuk arızalar s4 de görülebilir şeyler... Kenar bantlarında boya dökülmesi falan da cabası... Bi daha düşünün derim...

• Forum girişleri 3

09.Tem.2014 15:02:44 via App

Merhaba arkadaş ben 1 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum. Alman da hiç mahsur yok bence sevdiysen eğer.

• Forum girişleri 103

09.Tem.2014 17:21:08 via App

aynı fiyata lg g2 32gb al. bende s4 kullanicisiyim ve hiç memnum değilim donuyor ve videolarda ekranda kayma sorunu oluyor

• Forum girişleri 4

09.Tem.2014 17:53:19 via App

s4 kullanıcısıyım ve simdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. kitkat geldikten sonra telefon daha kullanışlı oldu. Üstüne bi güncelleme daha alırsa daha iyi olacaktır. kesinlikle donma problemi yaşamıyorum. ama alırsan da orjinal almanı tavsiye ederim her yönden daha avantajlı. Orjinal olmayanların nasıl sıkıntı çıkardıklarını biliyoruz. . .

• Forum girişleri 103

09.Tem.2014 22:05:33 via App

Forumları okuyorsan S4 almazsın.. En çok şikayet alan telefonlardan biri... Telefonum orjinal ve samsung bayisinden almıştım fakat çıkardığı ortada...

• Forum girişleri 598

19.Tem.2014 17:18:29 via App

Donan ve insanı çıldırtan tek telefonlardır plastik cöp samsam telefonlar

• Forum girişleri 2

20.Tem.2014 23:02:23 via Website

Tabi orginal alicam. Insalal dediyiniz gibi bi sorun falan cikarmaz. Evet bende duydum kitkat guncellemesi geldikden sonra olan problemlerde cozuldu. Insalalh iyi olur. Bi sorun cikarir diye korkuyorum. Ama olmaz insallah (thinking)(angel):)

• Forum girişleri 598

21.Tem.2014 06:19:47 via App

Sebnem

Tabi orginal alicam. Insalal dediyiniz gibi bi sorun falan cikarmaz. Evet bende duydum kitkat guncellemesi geldikden sonra olan problemlerde cozuldu. Insalalh iyi olur. Bi sorun cikarir diye korkuyorum. Ama olmaz insallah (thinking)(angel):)

Sebnem Başını cok yakacaktır samsam :D 6 ayda bezdircek seni kendinden demedi deme. S5 alıcaksan htc one m8, s4 alıcaksan htc m7 ;)