Hangi Telefonu Almalıyım

• Cevaplar:27
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 16

05.Tem.2014 11:34:33 via Website

Aklımda 3 tane Telefon Var Ama Hangısını Alıym Bılmıyorum.Hızlı Kamera Seviyesi Yuksek Dayanıklı bir Telefon Olsun.aKLIMDAKILER S5,S4 VE NOTE 3 Samsung olması Daha İyi Olur Ama Yınede Diğerlerinide Soyleyebilirsiniz Tesekkurler...

• Forum girişleri 125

05.Tem.2014 15:26:40 via App

dayanaıklılık açısından s5 su geçirmezlik açısından 1 adım önde ancak ben note 3 n9005 kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel sana içtenlikle tavsiye ederim ama eğer burdan alıcaksan burdaki note 3 ü alma ! s5 al daha iyi ! :) yada istersen note 4 ü bekle eylül ayı gibi tanıtılcak çok mükemmel olabilir

— değiştirilme tarihi 05.Tem.2014 15:28:09

• Forum girişleri 16

05.Tem.2014 23:18:56 via Website

Çok Sağol Yorumun İçinde Yanı Telefoon Acıl Olduguİçin Hemen Almalıyım Note 4 u Bekleyemem anı Buyuk Ihtımalle S5 Alacagım Nasıl Dersin Gerek Sistem Gerekse Donanım Tasarım Ve Kalıte Olarak Ne Dersin Sen ?

• Forum girişleri 125

06.Tem.2014 03:11:42 via App

Abicim şimdi bende s5-s4 arasından bişey tavsiye edemicem o cihazlarla ilgili çok bilgim yok sadece s5 teki ram miktarının düşük olduğunu biliyorum. Yanlış tavsiyede vermek istemiyorum o yüzden bişey söyliyemicem kusura bakma :)

— değiştirilme tarihi 06.Tem.2014 03:11:51

• Forum girişleri 16

07.Tem.2014 11:43:36 via Website

Peki Baska Hangi Telefonu Tavsıye Edersin Yanlız İnç Olrak 5.2 Yı Gecmesin ?

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

07.Tem.2014 11:53:04 via App

Ben Xperia Z2 tavsiye ederim. S5 den daha sağlam ve dayanıklıdır, RAM i daha yüksektir, kamerası ve diğer multimedya özellikleri daha iyidir. S5 ile aynı işlemciyi kullanır.

• Forum girişleri 16

07.Tem.2014 22:28:09 via Website

Hmm Onerileriniz İçin Sağoldunda Sony Telefon Olraak Favorım Değil :/

• Forum girişleri 76

07.Tem.2014 22:50:24 via App

Lg G2 oneriyorum ben daha önce s3 s4 kullandım s4ün cami kırıldı halbuki samsung cam kırılmamış garantisi vermişti neyse LG g2 10 numara telefon sabah 11de şarj 100 şuan yazıyorum şarjım 30 ve gün boyunca whatsapp sms açıktı ve fifa 14 ve nfs oynadım ne kastı ne de şarjı gitti arkaplanda 10 tane falan uygulama açık tik yok ayrıca dizayn super arkada led falan var bence LG al derim size ama takdir sizin pişman olmayacaksınız ayrıca bu LG nin işlemcisi s4un snapdan daha iyi ayrıca bunun wi-fi çekme kuvveti oldukça iyi ve batarya boyutu 3000mah

— değiştirilme tarihi 07.Tem.2014 22:51:10

• Forum girişleri 15

08.Tem.2014 03:22:42 via App

ben şuan s4 kullanıyorum ve sana samsung almanı önermem. güzel bir telefon almayı düşünüyorsan sony Z2, lg G2 veya htc one m8 almanı öneririm... samsung almadan bir kere daha düşün derim...

• Forum girişleri 39

09.Tem.2014 03:06:40 via App

Furkan Esmer

Favori olarak söylediklerin de iyi cihazlar değil ama. İlk mesajında belirttiğin kriterleri çok daha iyi karşılayan cihazlar varken neden Sony olmuyor, neden illa Samsung, anlayamadım? Madem Sony veya her neyse istemiyorsun ilk mesajında belirt!

— değiştirilme tarihi 09.Tem.2014 03:09:37

• Forum girişleri 103

09.Tem.2014 17:15:55 via App

kesinlikle samsung alma alanlar sonradan pişman oluyor (s4 kullanicisiyim). s5'e vereceğin paraya z2 al. note 3 düşünüyorsan türkiye versiyonu (exynos) berbat. onun yerine de lg g3 16gb düşünebilirsin. s4 hiç alma ayni paraya lg g2 32gb alabilirsin. Ben z2 taraftariyim. Bence en iyisi z2 ama düşündüğün telefonlara seçenek olarak yazdıklarim da iyiler

— değiştirilme tarihi 09.Tem.2014 17:18:17

• Forum girişleri 103

09.Tem.2014 17:18:59 via App

Burak Özçağatay

Furkan Esmer

Favori olarak söylediklerin de iyi cihazlar değil ama. İlk mesajında belirttiğin kriterleri çok daha iyi karşılayan cihazlar varken neden Sony olmuyor, neden illa Samsung, anlayamadım? Madem Sony veya her neyse istemiyorsun ilk mesajında belirt!

+++

• Forum girişleri 2

09.Tem.2014 19:14:23 via App

kardes ben ilk s5 aldim kirildi teledonum sonradan telelefoncularin onerisiyle z2 aldim ipone de kullandim sakin hata yapip z2 alma cunku cok kotu bie telefon benide cazip eden rami yuksek olansi ama hic birseye yaramiyo tekrara s5 aldim hem.hizli hemde isinma yapmiyo sony ve htc cok cabuk isiniyor paran varsa ya s5 yada 5s al baskada birsey alma parani cope atarsin yazik olur kim.nediyorsa bos konusuyor bende burdaki insanlarin yorumuna bakarim z2 aldim bes para etmez sadece kamera baskada birseye yaramaz

• Forum girişleri 103

09.Tem.2014 22:02:56 via App

bedirhan

kardes ben ilk s5 aldim kirildi teledonum sonradan telelefoncularin onerisiyle z2 aldim ipone de kullandim sakin hata yapip z2 alma cunku cok kotu bie telefon benide cazip eden rami yuksek olansi ama hic birseye yaramiyo tekrara s5 aldim hem.hizli hemde isinma yapmiyo sony ve htc cok cabuk isiniyor paran varsa ya s5 yada 5s al baskada birsey alma parani cope atarsin yazik olur kim.nediyorsa bos konusuyor bende burdaki insanlarin yorumuna bakarim z2 aldim bes para etmez sadece kamera baskada birseye yaramaz

Samsung fanı...

• Forum girişleri 39

09.Tem.2014 23:57:36 via App

Diyarcan Bazin

bedirhan

Samsung fanı...

Şu forumda 50 kere söyledim, Z2 cam ve M8 alüminyum olduğu için ısıyı plastiğe göre daha fazla hissettirir. Ben hiç bir şikayet duymadım aşırı ısınmadan telefon bozuldu diye. İşlemci ısınır arkadaşım, S5 de ısınıyor merak etme, içinde soğutma sistemi yok yani. Isınmayı sorun ediyorsan kullandığın bilgisayarın ısısına bak önce. S5 i kırıp Z2 alıp beğenmeyip üstüne tekrar S5 alman da pek inandırıcı gelmedi açıkçası, akıllı insan kırılan cihazın aynısını gidip tekrar almaz, aksine şikayet eder. Arkadaşın belirttiği gibi Samsung fanboy olduğunu çok belli ettin lütfen tavsiye yazma.

— değiştirilme tarihi 09.Tem.2014 23:59:47

• Forum girişleri 85

10.Tem.2014 13:33:12 via App

aynen katılıyorum. bencede(s3 kullanıcısı) samsung alma! PISMANLIKTIR!!! diğer alternatifleri düşün. LG G2 32GB LG G3 16 GB HTC ONE M8 32 GB SONY XPERIA Z2 16GB/32GB bunlardan birini düşün bence... benim bundan sonra ki telefonum htc one m9 olacak...Çünkü ses kalitesi benim için önemli olduğu için htc yi tercih ediyorum. aynı zamanda en ufak kasma olmuyor one serisinde!

• Forum girişleri 103

12.Tem.2014 20:41:28 via App

Furkan Esmer

Sağol Kardesim Bende S5 Almayı Dusunuyorum.

Bir süre sonra sende tüm samsung kullanıcıları gibi pişman olacaksın..